Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Milutinov nije bio zelen igrac kada ga je Vujosevci gurao u Evroligi😃 Dimitrijevic ima vise talenta nego sto ga je imao pomenuti Milutinov u istom uzrastu.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, realno *w said:

TM ove ekipe je propuštanje otvorenih šuteva i useravanje napada posle toga.

 

Prvo Ledej ne šutne trojku sam kao duh, pa napravi faul u napadu, onda Aleksa ne uzima šut sa bacanja, da bi dao loptu Panteru kojeg čuva igrač, na 5 sekundi do kraja napada.

 

Ovo me izluđuje, a mislim da sam već pisao pre na live temi.

 

U prilog tome ide prosečan broj šutnutih trojki Frenka Kaminskog.

 

U ABA ligi ~1.3 šutnute, a u EL ~1.9.

 

Verujem da vam prvo na pamet pada njegova finta šuta, pa direktan polazak u dribling, pa nešto što se uglavnom završavalo nekim repick-om nakon neuspešne prodaje fore sa uručenjem.

 

Jebote, manje od 2 šutnute trojke po meču. Šta je on radio kod nas?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

11 hours ago, Miki8 said:

Milutinov nije bio zelen igrac kada ga je Vujosevci gurao u Evroligi😃 Dimitrijevic ima vise talenta nego sto ga je imao pomenuti Milutinov u istom uzrastu.

 

Da, Milutinov je bio zelen i bio je katastrofalan i sve to je bilo na štetu rezultat Partizana te godine. Baš loš primer.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Milutinov je u to vreme bio legitimni naslednik supljerukog Koste Perovica.

 

Milutinov je bio tragican u odbrani tad, bas je najmanji problem bila supljorukost

 

Jos tad je znao da brzo zavrsava oko obruca i ne spusta loptu na muda.

 

Mene je vise iznenadio njegov razvoj na defanzivnoj strani terena nego to sto je postao odlican finiser.

Link to comment
Share on other sites

Milutinovu je samo falila čvrstina, znatno je fizički ojačao i "raskrupnjao se" nakon odlaska iz KKP. A videlo se i u KKP danima da je ozbiljan materijal u pitanu i da ima dosta osećaja u rukama, kakav Kosta.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Poenta je da je svaki mladi igrac koji je debitovao za seniorski tim Partizana ili CZ bio zelen. I Krstic je bio zelen kod Vujosevica ali on je forsirao te klince, trpeo ih i na kraju od njih pravio odlicne igrace.  Naravno da je Dimitrijevic zelen igrac, ovo mu je bio debi u seniorskoj kosarci, on nije igrao ni u nizim seniorskim ligama u Srbiji.

5 hours ago, Chaos Is Me said:

Milutinovu je samo falila čvrstina, znatno je fizički ojačao i "raskrupnjao se" nakon odlaska iz KKP. A videlo se i u KKP danima da je ozbiljan materijal u pitanu i da ima dosta osećaja u rukama, kakav Kosta.

I Dimitrijevicu fali samo cvrstina, ali poredeci pocetak prosle godine i sada , dosta je fizicki napredovao od tada. On je na primer od Milutinova mnogo talentovaniji igrac, posto sa loptom moze dosta toga. Ume da pogodi trojku,istci kontru sa loptom, dobar je u igri  sa ledjima i licem prema kosu. Takodje u odbrani poseduje veliki potencijal, odlican je u zastiti obruca i mnogo bolji skakac od Milutinova, to su poredjena dva igraca izmedju 16-18 godine. Sve u svemu odlican projekat na poziciji petice. Ostaje da se vidi gde nastavlja karijeru. Napunio je 18 godina juce, mislim da profesionalni ugovor jos nije potpisao.

Edited by Miki8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Miki8 said:

Poenta je da je svaki mladi igrac koji je debitovao za seniorski tim Partizana ili CZ bio zelen. I Krstic je bio zelen kod Vujosevica ali on je forsirao te klince, trpeo ih i na kraju od njih pravio odlicne igrace.  Naravno da je Dimitrijevic zelen igrac, ovo mu je bio debi u seniorskoj kosarci, on nije igrao ni u nizim seniorskim ligama u Srbiji.

I Dimitrijevicu fali samo cvrstina, ali poredeci pocetak prosle godine i sada , dosta je fizicki napredovao od tada. On je na primer od Milutinova mnogo talentovaniji igrac, posto sa loptom moze dosta toga. Ume da pogodi trojku,istci kontru sa loptom, dobar je u igri  sa ledjima i licem prema kosu. Takodje u odbrani poseduje veliki potencijal, odlican je u zastiti obruca i mnogo bolji skakac od Milutinova, to su poredjena dva igraca izmedju 16-18 godine. Sve u svemu odlican projekat na poziciji petice. Ostaje da se vidi gde nastavlja karijeru. Napunio je 18 godina juce, mislim da profesionalni ugovor jos nije potpisao.

Da li bi mogao da izvuce krilnog centra? Sa tom visinom, ako mu je pokretljivost ok (a deluje da jeste) bio bi bas upside. Sa druge strane, deluje mi da nema frame za peticu. Mada i to je relativna stvar...

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
4 hours ago, jedibojan said:

Da li bi mogao da izvuce krilnog centra? Sa tom visinom, ako mu je pokretljivost ok (a deluje da jeste) bio bi bas upside. Sa druge strane, deluje mi da nema frame za peticu. Mada i to je relativna stvar...

Igra on i na cetvorci povremeno ali njegova pozicija u profesionalnoj kosarci je na poziciji pet. Navuce on kvalitetnu masu , tu je vec dosta napredovao za godinu i po dana koliko je u Partizanu, Evo na sta je Milutinov licio u istom zivotnom periodu a pogledajte kakav je sad. Ne tvrdim da ce Dimitrijevic postati hulk, malo su drugcije fizonomije ali Dimitrijevic nije ni Gacic ex Zvezda sada Mega, kada je u pitanju fizionomija. Plus ni Dimitrijevic kao Milutinov se ne boji kontakt igre, dosta je fizikalan u duelima.

 

  

 

Ovaj video iznad je sa poslednje reprezentativne akcije. Vide se da kvalitetno radi na telu, poveo je misicnu masu, lepo se razvija.

Edited by Miki8
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/30/2024 at 11:44 PM, uvrnuto said:

 

Ovo me izluđuje, a mislim da sam već pisao pre na live temi.

 

U prilog tome ide prosečan broj šutnutih trojki Frenka Kaminskog.

 

U ABA ligi ~1.3 šutnute, a u EL ~1.9.

 

Verujem da vam prvo na pamet pada njegova finta šuta, pa direktan polazak u dribling, pa nešto što se uglavnom završavalo nekim repick-om nakon neuspešne prodaje fore sa uručenjem.

 

Jebote, manje od 2 šutnute trojke po meču. Šta je on radio kod nas?

 

Da li je KKP igrao Wisconsin offense i pik & pop sa njim ?

16 hours ago, MC Thunder 2 said:

Daj prvo iskusnijeg Dimitrijevica, lako cemo za ovog zelenog.

 

Za to je jedino potrebno da Zoran Savić kontaktira Miška Ražnatovića. 😁 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

https://www.b92.net/sport/kosarka/srpska-kosarka/27441/bruno-kaboklo-napustio-partizan/vest

 

Quote

Igrač je bez dozvole Kluba i bilo kakvog obaveštenja otputovao za Orlando, navodno zbog obaveza u nacionalnom timu Brazila. 

 

Ono sto je uradio Veneciji sad i vama. Kakva glava.

 

Jeste da je KLS nebitno takmicenje i sta sve ne al meni je ovo neshvatljivo.

Edited by Don Dusko
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Don Dusko said:

https://www.b92.net/sport/kosarka/srpska-kosarka/27441/bruno-kaboklo-napustio-partizan/vest

 

 

Ono sto je uradio Veneciji sad i vama. Kakva glava.

 

Jeste da je KLS nebitno takmicenje i sta sve ne al meni je ovo neshvatljivo.

Ali da bar nije imao Lessora kao primer, dosao na pola sezone, napravio ime,prodao se uzeo lovu...

Ili ipak ovaj potez nesto govori o odnosima unutar ekipe!?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, odupri se ludilu said:

Ili ipak ovaj potez nesto govori o odnosima unutar ekipe!?

 

Poprilično sam siguran da je svlačionica pukla i da su odnosi otišli u kurac ali ipak se očekuje minimum neke individualne odgovornosti (i na parketu) i profesionalizma. Bruno svakako da se napuši falusa figurativno rečeno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pratim rad Željka od neke 2006 godine nikad mu se ovo nije desilo da igrač ode  sam od sebe da drugi igrač ne želi da igra KLS treći bude suspendovan zbog tuce  kakva sezona sunce ti ovo se ni na igrici ne može desiti šta se nama desava

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...