Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

6 minutes ago, Patriota iz kauca said:


Gde ne mrači. Prošle godine se nismo sastavili u odbrani do decembra sa sve Lesorom, Egzumom, Papom i Madarom a ranije smo krenuli s pripremama.

Ja verujem Željku, biće i ovo dobra ekipa.

 

Upravo u tome je problem. Lesor je bio brutalan na preuzimanju bekova, pa smo opet primali 80+, a kako će to izgledati sada?

 

Ili će protiv EL bekova ipak biti lakše nego protiv Kapušte, Bogavca i ostalih...

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Alex_Serbia said:

Skoro kao da nismo znali da Frenk ima sve kvalitete 1 mrtvog belca u odbrani.

 

Anyway, bitchslap u sjajnom momentu.

 

Ok, znali smo da ne možemo očekivati dobru odbranu, ali ne baš i redaljku malog Bogavca, Pavlićevića i Kapušte. 

 

Ali ništa mi bolji nije Trifunović. Udje da čuva najboljeg strelca i šutera protivnika i konstantno mu okreće leđa i gleda da pomogne gde baš ne treba. Neko od njihovih spoljnih nešto poluprobije, bez ideje kako može da završi na košu, on ostavlja ovoga i puni reket, naravno ide trojka, Žoc u neverici. Ozbiljno bačene 3 godine na njega

 

 

Link to comment
Share on other sites

Žao mi bilo zbog mnogobrojne dječurlije koja je sinoć bila u dvorani, maksimalno ushićena i željna Partizanove pobjede i trofeja. Ali sam onda pomislio, bolje da se od malih nogu naviknu kako to ide sa KKP-om 😁

 

Frank the Tank se baš kao tenk kretao u odbrani, olovne noge as it best i tu će definitivno biti problema, iako će svakako biti i napretka u hvatanju kretnji i šablona. Vidljivo je da novajlije baš dosta komuniciraju kako sa ostalim saigračima, tako i sa stručnim štabom. PJ je mačka, reklo bi se da je on tu već par godina, a Trifa tek stigao. 😁

 

Balša je opet imao dosta nekih propusta, Željko je rumenio zbog njega ponajviše, ali ga je ostavljao, a ovaj ipak koliko toliko uspio da se vadi sa nekim dobrim potezima.

 

Alen na kraju meča opet imao zavijeno lijevo rame. ☹️

 

Definitivno je bilo ogromne količine "lako ćemo" pristupa, ali mora se čestitati i studentima. Igraju smislenu i hrabru košarku.

 

Još Atina, i onda kreće ono pravo?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sad je već simptomatično ovo gubljenje velike razlike u završnim delovima bitnih utakmica. Bukvalno da smo jedan koš dali tokom te njihove 10-0 serije, dobili bi utakmicu. To znači bar jedno 5 nerealizovanih napada, u zadnjih par minuta utakmica. Potpuno zaslužen poraz, pitam se samo koliko će im takvih poraza trebati pa da nauče nešto.

Link to comment
Share on other sites

Cim sam video post na prethodnoj strani u kome se pominje "prvi trofej u sezoni", imao sam neke flash-backove, od pre dve godine valjda, kad je Zoc tek dosao... 🙂 Liburnija kup valjda. 

 

Sta se desilo dve godine potom i osvajanje trofeja na kraju te druge godine je za istoriju. 

 

Sad izgleda pocinje novi dvogodisnji ciklus 🙂 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

Cim sam video post na prethodnoj strani u kome se pominje "prvi trofej u sezoni", imao sam neke flash-backove, od pre dve godine valjda, kad je Zoc tek dosao... 🙂 Liburnija kup valjda. 

 

Sta se desilo dve godine potom i osvajanje trofeja na kraju te druge godine je za istoriju. 

 

Sad izgleda pocinje novi dvogodisnji ciklus 🙂 

 

Prvi trofej ovog leta je osvojen, so.. not so fast 😊 plus igra na ovim pripremama i lici na nesto, tako da smo prakticno u neobelezenim vodama.😁

 

A valjda je jasno da ce i Frenk i svi izgledati daleko bolje za par meseci. Mozda on nece moci da preuzima bekove kao Lesor, ali ovo svakako nije njegov maksimum u defanzivi.

 

Kad Patriota i ja moramo da hrabrimo i podsecamo...🙄

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Alex_Serbia said:

Prvi trofej ovog leta je osvojen, so.. not so fast 😊 plus igra na ovim pripremama i lici na nesto, tako da smo prakticno u neobelezenim vodama.😁

 

Ma znam, ali zato sto nije "najavljen". 😄 

 

1 hour ago, Son_of_a_gun said:

Ne znam za to, ja sam još u ovom prvom trogodišnjem. emoji16.png

Lako je vama, mi cikluse nekada imamo i krace od godinu dana 😏 prosto, evo i sada, ostao trener ali je otislo 11 igraca i doslo 10, to prosto nema veze s nekim kontinuitetom da bi se nazvalo ciklusom 🙂  

 

Kod vas, otisla 4 i po igraca (i po je Brodzi) a dosla 4. Imate kontinuitet. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Stigla sezonska!

Mnogima još nije, a klub je poslao mejl izvinjenja jer se kasni usled velikog broja kupljenih ulaznica. 😄 Bar za ove dve faze možeš da očekuješ maksimalan broj zahteva...

 

A onda još jedno probijanje roka:
F6KPIZzXIAALWu2?format=webp&name=900x900

 

Trebalo je danas u 13č da objave koliko je ostalo za slobodnu prodaju.

Sutra kreće slobodna prodaja, a ne bi me čudilo da i to pomere.

Prva utakmica 2. oktobra u 19č protiv Mornara:
https://www.aba-liga.com/match/6/23/1/Preview/q1/1/home/partizan-mozzart-bet-mornar-barsko-zlato/


Nadam se da će za početak svi dobiti sezonske do tada. Preprodaju valjda ne vredi ni pominjati...

 

Link to comment
Share on other sites

Cudno zvuci ali bice nezgodan ulazak u sezonu. Novajlije pre svih Jare i Kaminski ce trebati vremena da dodju na njihov optimum u smislu koristi za ekipu. Smajli bolesljiv i sad zamotan u celofan i led mi ne uliva sigurnost. Kopriva u najboljem slucaju da dodje do uptrebljive trece opcije. Aleksa ce izduvati logicno i sinoc je vec bio na manje obrtaja. Stici ce ga sve ali ce se izvuci, To je vec pola ekipe. Nekako Andjusa, Tristan, Panter i PJ mi izgledaju  fizicki najspremniji. Ledej i Nanula standard. Bice posla a trebace i strpljenja. Treba to kondiciono takticki sve uskladiti. Nesto je i Zeljko rekao sinoc plus veliki broj utakmica uticace na sve ekipe to. Utakmice ce biti najbolji trening.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uvrnuto said:

Nadam se da će za početak svi dobiti sezonske do tada.

Pomerice utakmicu sa Mornarom ili moze da se zameni domacinstvo 🙂 sta vam tesko, kako smo mi, da li sa Cedevitom, Megom, nesto tako... 😄 

 

Kakva su inace iskustva sa novim tiketing provajderom sto se tice online kupovine? Mada mi deluje da je to bilo izbalansirano pa ce se pravo opterecenje tek videti sa slobodnom prodajom dnevnih karata za prvu EL utakmicu.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Kooineeperk said:

Kakva su inace iskustva sa novim tiketing provajderom sto se tice online kupovine? Mada mi deluje da je to bilo izbalansirano pa ce se pravo opterecenje tek videti sa slobodnom prodajom dnevnih karata za prvu EL utakmicu.

 

Prva faza, tj. obnova je bila prosta.

Već u drugoj fazi, kod zamene mesta, je bilo problema. Ljudi valjda nisu ni dobili link, pa je npr. @Magia otišao lično da to obavi. Ali bez veze svakako, jer je onda gomila dobrih mesta otišla ličnom kupovinom...

 

Treća faza - ćemo vidimo. Sluti na katastrofu. 😄

Edited by uvrnuto
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, odupri se ludilu said:

Cudno zvuci ali bice nezgodan ulazak u sezonu. Novajlije pre svih Jare i Kaminski ce trebati vremena da dodju na njihov optimum u smislu koristi za ekipu. Smajli bolesljiv i sad zamotan u celofan i led mi ne uliva sigurnost. Kopriva u najboljem slucaju da dodje do uptrebljive trece opcije. Aleksa ce izduvati logicno i sinoc je vec bio na manje obrtaja. Stici ce ga sve ali ce se izvuci, To je vec pola ekipe. Nekako Andjusa, Tristan, Panter i PJ mi izgledaju  fizicki najspremniji. Ledej i Nanula standard. Bice posla a trebace i strpljenja. Treba to kondiciono takticki sve uskladiti. Nesto je i Zeljko rekao sinoc plus veliki broj utakmica uticace na sve ekipe to. Utakmice ce biti najbolji trening.

 

Mnogo smo meksi nekako sada, makar na oko. A onako "cvrsci" sa Lesorom smo primali 90-100 dok se to nije dovelo u red 

 

A tek nas cekaju prave provere u Atini

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uvrnuto said:

Trebalo je danas u 13č da objave koliko je ostalo za slobodnu prodaju.

Sutra kreće slobodna prodaja, a ne bi me čudilo da i to pomere.

 

 

565565.png

 

 

Ooooozbiljna cifra. Ovo znači da će svih 15k sezonskih da plane.

 

Bilo bi interesantno vratiti se na one raspave o cenama i predviđanju broju prodatih pre bilo kakvih informacija, ovde na forumu. Bilo je tu ozbiljnih promašaja, al ajde.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko je bilo prosle sezone 11.500? Znaci nisu svi obnovili, preko 400 nije, to je 3.5%.

 

Bas me interesuje kakve su predikcije bile za churn, ali ovo uopste nije lose. Doduse nemam iskustva sa klubovima i kartama, vec u nekim drugim industrijama, ali sve ispod 5% je u bilo kojoj industriji veoma dobar rezultat kad je stanje pruzene usluge prilicno stabilno (s tim da ste vi imali i ozbiljno povecanje cena - kad se to uzme u obzir ovo je odlican rezultat, doduse tu je i onaj drugi faktor, prelaska fudbalskih navijaca na kosarku koji doprinosi rezultatu).

 

Problem i kod vas i kod nas je koliki gornji limit definisati? I sta kad se mora u Pionir? A morace se nekada verovatno. 

 

Ima li naznaka da ce vam zaziveti ona opcija "izdavanja sezonskih" kad ne idete na utakmicu?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...