Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

39 minutes ago, Ne sam Safete said:

Ja sam iskreno zabrinut za Aleksu, kao sto bih bio za bilo koga na njegovom mjestu. Treba ostati normalan i na zemlji poslije svih ovih doceka.

 

Ja najiskrenije mislim da on nikada nije bio normalan, tako da tu neće biti problema.

  • Like 5
  • Thanks 2
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, realno *w said:

 

Ja najiskrenije mislim da on nikada nije bio normalan, tako da tu neće biti problema.

 

Lepo si ovo rekao. Zato on često i izgleda diskonektovan od utakmice. Kao sad u finalu, svi se ukanalili, smušili, on igra. Problem je što uopšte nema osećaj, pa će tako isto da ne primeti i kad nas uništava na terenu. On igra ono što on misli da treba i to je to.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Barkley#34 said:

Ja se ne brinem iz tog razloga, slažem se sa Dejm. Brinem se da će ga ovo toliko naložiti da će terati sebe do krajnjih granica tako da će početi da se bičuje kad ne ispuni svoja očekivanja.

 

Iskreno, ja se u velikoj meri identifikujem s tom (potencijalnom) Avramovom osobinom, zato ga toliko i gotivim. Ali stvarno mislim da neće biti nikakvih problema s njim u timskoj hijerarhiji. 

 

Btw, kolega s posla mi reče da je čuo za njega da u slobodno vreme služi hranu u Narodnoj kuhinji. 

Edited by DameTime
reč
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Pokidali su stvarno sa ovim na Tasu, zao mi je sto nisam bio tu pa nisam mogao da idem.

 

Video je otisao u viral na vise platformi, više miliona pregleda za dan i po

 

Mora da se radi ozbiljno na merchu i dresovima, da se prodaje i napolju malo

 

Edited by uvrnuto
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nemanjaol said:

Pokidali su stvarno sa ovim na Tasu, zao mi je sto nisam bio tu pa nisam mogao da idem.

 

Video je otisao u viral na vise platformi, više miliona pregleda za dan i po

 

Mora da se radi ozbiljno na merchu i dresovima, da se prodaje i napolju malo

 

Nevezano za same dresove i mrchndajzing, mislim da je od kako je dosao Zhoc opredeljenje da se napusta lokalna prica i otvara u sirinu, sto pozdravljam. Kao da poslednjih godina mnogo manje insistiramo na toj uskoj odrednici srpskog kluba odnosno kluba iz Srbije, sa svim hermeticnim odlikama koje takav moniker nosi. Cini mi se da je, ako ne sasvim napustena, a ono bar skroz marginalizovana trka da se prikazemo kao vece Srbende od KKCZ. Ovaj klub i istorijski ima bazu navijaca koji su razlicitih nacionalnosti, verskih i drugih opredeljenja i na tome treba insistirati kao na velikom forteu i pokusati dodatno dati vetar u ledja Partizanu kao proizvodu za globalnu konzumaciju (da se tako malo grublje i plasticnije izrazim). Poslati poruku random Hrvatu, Bosnjaku, Makedoncu, Slovencu, Francuzu, Italijanu, Rumunu, Turcinu da smo ne samo klub, vec i ideja, pokret onih koji zive i vole kosarku, a koji pociva na plecima tolikih legendi ove igre koje znaju ne samo matorci po ex-SFRJ nego i 'stovaoci i fanovi loptanja pod obrucima sirom planete i da su u porodicu dobrodosli apsolutno svi, da se zajedno sa nama natives-ima raduju uspesima kluba, a i placu kad se mora... Na to se prirodno nadovezuju i krpice, rekviziti i dalje redom sve u procesu formiranja jednog globalnog brenda koji nadilazi i Beograd i Srbiju i Balkan.

  • Like 25
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ne sam Safete said:

spacer.png

 

Najlepši čovek u galaksiji i tamo neki Frank...

 

1 hour ago, ScepanScekicSto said:

Aleksa da pobenavi i narusi atmosferu ili hijerarhiju?

 

pa ja sam ga u sredu gledao… nema kome nije stao da se slika od dece… jedan mnooogo neposredan i dobar lik…

 

Aleksa koji izjavljuje - pa nije Novak nama prilazio, već mi njemu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jos kada bi navijaci prestali da skandiraju nasima da su silovali Zvezdu i da ista treba da ga sisa svaki put kada povedemo 2 razlike na nekom mecu... neki ozbiljan apel i schooling bi morao da se odradi viralno od strane Zeljka i igraca, pre pocetka sezone. Objasniti pajserima da igracima to apsolutno nista ne pomaze (kada vec nemaju svest koliko je bedno).

Edited by Alex_Serbia
  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Alex_Serbia said:

Jos kada bi navijaci prestali da skandiraju nasima da su silovali Zvezdu i da ista treba da ga sisa svaki put kada povedemo 2 razlike na nekom mecu... neki ozbiljan apel i schooling bi morao da se odradi viralno od strane Zeljka i igraca, pre pocetka sezone. Objasniti pajserima da igracima to apsolutno nista ne pomaze (kada vec nemaju svest koliko je bedno).

 

Da, to je stvarno fenomen jedan. Ne samo sto im ne pomaze nikako takvo skandiranje protiv tamo neke sasvim desete ekipe, nego jos svedoci o teskoj jadnosti i kompleksu. Neverovatno je da ne kapiraju da upravo toj Zvezdi i njenim navijacima salju poruku koliko su pateticni.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

 
Nevezano za same dresove i mrchndajzing, mislim da je od kako je dosao Zhoc opredeljenje da se napusta lokalna prica i otvara u sirinu, sto pozdravljam. Kao da poslednjih godina mnogo manje insistiramo na toj uskoj odrednici srpskog kluba odnosno kluba iz Srbije, sa svim hermeticnim odlikama koje takav moniker nosi. Cini mi se da je, ako ne sasvim napustena, a ono bar skroz marginalizovana trka da se prikazemo kao vece Srbende od KKCZ. Ovaj klub i istorijski ima bazu navijaca koji su razlicitih nacionalnosti, verskih i drugih opredeljenja i na tome treba insistirati kao na velikom forteu i pokusati dodatno dati vetar u ledja Partizanu kao proizvodu za globalnu konzumaciju (da se tako malo grublje i plasticnije izrazim). Poslati poruku random Hrvatu, Bosnjaku, Makedoncu, Slovencu, Francuzu, Italijanu, Rumunu, Turcinu da smo ne samo klub, vec i ideja, pokret onih koji zive i vole kosarku, a koji pociva na plecima tolikih legendi ove igre koje znaju ne samo matorci po ex-SFRJ nego i 'stovaoci i fanovi loptanja pod obrucima sirom planete i da su u porodicu dobrodosli apsolutno svi, da se zajedno sa nama natives-ima raduju uspesima kluba, a i placu kad se mora... Na to se prirodno nadovezuju i krpice, rekviziti i dalje redom sve u procesu formiranja jednog globalnog brenda koji nadilazi i Beograd i Srbiju i Balkan.

Piši češće.

I opširnije brate, ovo je bilo zakucavanje a ne onaj Johnny Sins na Lani Rhoades, onelineri, kronogifovi i sl.
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Nije samo kvalitet, kroz ovu besjedu kao da provejava i neki minimalni optimizam i da nešto može sistematski da bude bolje, na korak sam da opet počnem da vjerujem u prosvetiteljstvo, građansko društvo i druge moderne srpske bajke. emoji16.png

 

To piše pod uticajem romantike naše reprezentacije, čekaj dok počne sezona 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam iskreno srećan zbog svega što je Aleksa proživio i proživljava u ovih par nedjelja, jer stvarno djeluje kao lik koji sve to zaslužuje svojim karakterom i pristupom. Sa druge strane, čisto košarkaški Aleksa je samo pokazao ono što je tokom čitave sezone pokazivao u klubu, a što je nekad možda olako zapostavljano. Agresivnost, energija, pritisak na prenosu, i dovoljno skila i hrabrosti da iskoristi situacije koje mu se otvore u napadu i nemam nikakvu sumnju da će sve to nastaviti da radi sa istim intezitetom poštujući hijerarhiju u timu. Naravno, ovaj boost samopouzdanja nikako ne može da škodi, i beskonačno navijam da i pomenutu hijerarhiju Aleksa prodrma, ali siguran sam da je to kod Željka moguće samo zaslugama na terenu. TLDR jedva čekam da ga vidim na terenu. 🙂 

 

Kad smo već kod terena, jesmo li spremni za superkup? Karte za prvi dan kupljene, nadam se da će i za druga dva dana obaveze dozvoliti da se sve isprati uživo, i da se uživo isprati osvajanje prvog (od mnogih) trofeja u sezoni. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...