Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

25 minutes ago, Alek The Great said:

305526616d5c1d02e3599e1da55756df.jpg

Sent from my RMX3301 using Tapatalk
 

 

Ma greška...

 

 

8 minutes ago, goofy said:

Prvi sam u klubu obožavalaca Alekse, ali rekao bih da je Aleksi sad neophodno jedno prizemljenje, ne sumnjam da će ga i dobiti

 

Ja nešto mislim da je on tip koji ne može da "poleti". Sad da si ga pustio protiv ovih kukavaca na +35, on bi se spustio u stav i izginuo samo da otme loptu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

High risk apsolutno, baš definicija.

 

Reward - tu se ne bih složio. U ovoj nestašici pravih petica, pronalaženje i uklapanje jednog takvog teškaša bi svakako bila ozbiljna nagrada.

Moguće, nisam uspeo da procenim koji je Ketin plafon. Deluje kao micka zver u najavi, što nije mala stvar. A ako ništa već imamo Frenka pa možda ima lufta da se malo adaptira na EL

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Marvin said:

Moguće, nisam uspeo da procenim koji je Ketin plafon. Deluje kao micka zver u najavi, što nije mala stvar. A ako ništa već imamo Frenka pa možda ima lufta da se malo adaptira na EL

 

Da, uklapanje i navikavanje 2 igrača, na istoj poziciji, bi svakako bio izazov.

 

Ono što bi mogao biti plus za Keiutu, ako je on uopšte u igri, je kakvo takvo iskustvo sa FIBA košarkom. Igrao je do 19. godine u Portugalu, nastupao na nekoliko takmičenja mlađih kategorija, kao i kvalifikacijama za EP. https://www.fiba.basketball/en/player/237683/Neemias-Queta

 

Nije nešto, ali uveren sam da znači, videli smo to i u slučaju Dantea Egzuma.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...