Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

3 hours ago, Arsenije Pesic said:

Treba reći i da je Jovanović pocepao Željka na froncle što se tiče pripreme utakmice. Svako naše iskakanje, preuzimanje, pomaganje sa šutera, pomaganje kod akcije za šutera, sve je uredno kažnjeno, sistemski i dobro uvežbano. Iskreno, Jovanović je u tom smislu bolje spremio meč od mnogih evroligaških trenera.

 

Vidi ti ove grobare, hvale VladuJoa znajući da Ćoki čita forum. I dok kažeš keks eto Vlade kod Ćokija na speed dialu. Ccc

 

NE SLUŠAJ GA ČOVIĆU, POJMA NEMA OVAJ ARSENIJE. A ni Vlada. Kakvo crno cepanje Žoca. Usralo ga sa šutem. Veze ti Čoviću nema taj Vlada Jo. Veruj mi. 

  • Like 2
  • Ha-ha 16
Link to comment
Share on other sites

Just now, NMX said:

 

Vidi ti ove grobare, hvale VladuJoa znajući da Ćoki čita forum. I dok kažeš keks eto Vlade kod Ćokija na speed dialu. Ccc

 

NE SLUŠAJ GA ČOVIĆU, POJMA NEMA OVAJ ARSENIJE. A ni Vlada. Kakvo crno cepanje Žoca. Usralo ga sa šutem. Veze ti Čoviću nema taj Vlada Jo. Veruj mi. 

Jbg, dok Covic nadje u imeniku Vladu (Jovanovic, Djurovic....) - pros`o voz.

:classic_biggrin:

Edited by Kronostime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da je sinoc bila poslednja ATO akcija za Kaminskog, kad je rec o poslednjim sekundama utakmice. SC Derbi u superkupu, Baskonija, Fener i sinoc Igokea. Koliko nam treba vise da shvatimo da ne prolazi? 

Sve pohvale za Urosa Trifunovica, decko je pokidao sinoc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Mrk said:

Nadam se da je sinoc bila poslednja ATO akcija za Kaminskog, kad je rec o poslednjim sekundama utakmice. SC Derbi u superkupu, Baskonija, Fener i sinoc Igokea. Koliko nam treba vise da shvatimo da ne prolazi?

 

Ajd da jednom primi normalan pas, pa onda da zaorkuzimo konsenzus.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Patriota iz kauca said:


Prvi je pojačanje za Bajern, drugi kako šutira na startu sezone takođe pojačanje.

Prvi je na 8.3 poena i 5.7 skokova, dobri procenti suta, fantasticna odbrana. Ne znam za koga je pojacanje njegovo odsustvo, za Bajern ili Partizan...

 

Drugi je vec u kanalu sa procentima ove sezone, ali nije realno da na ovim procentima ostane jos dugo...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima, pratim duže forum i odlučio sam i ja nesto da napišem.

 

Sve što je bilo iza nas nije pozitivno, ajde u el 3-4 sa 4 gostujuce tekme je i ok, ali u Abi ulazak u utakmice je kriminalan, moje najveće razočarenje je Balsa, prvi sam verovao mnogo ali decko em sto nije kvalitet em što nema visok košarkaski IQ i nadam se da ce Bruno uskoro ući u sistem jer sajla igrac nam treba na 5 i to baš gori nam.

 

Što se tice utakmice sa Bajernom mislim da imamo velike šanse da dobijemo meč, ako je istina za Obsta i Bongu to ce nam mnogo značiti, Obst je u lošoj formi ali često smo znali da ozivimo igrače, dok Bonga kao 3/4 igrac nam nikako ne odgovara nesto slicno kao Hejs Davis jer je fizički iznad Nanelija.

 

Ključ je Kaminski koji fizički moze da drži Ibaku, ali skok tu moze biti goruci problem, Smajli nikako na Ibaku ne sme, jednostavno to moze biti problem kao sa Motlijem.

 

Elijas Heris i Gilespi su minus faza, dok Buker na 4 je telo i tu Zek mora ga držati po kontrolom ali i Alen na trenutke.

 

Spoljna linija im je u teoriji mocna, ali to i ne pokazuje u praksi, po meni Bolmaro je ključ svega, fizikalan je na 1 i igra dobro, na njega Pj se crta, dok Edwards i Francisko nisu mnogo ubojiti, ali jesu pokretač Bajerna i sigurno ako budi imali prostor biće problem.

 

Sve u svemu unutrasnja linija ne sme imati prevlast u odnosu na našu, jer ipak spolja trenutno imaju vise dzebane.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...