Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, ChrisJudd said:

Može sad o transferima jer je ekipa na prolećnom raspustu. Nisam juče imao pametnija posla pa odgledah Ostoju. Teška srca moram da priznam da me ni jednom nije naterao da opsujem.

Treba kao u onom vicu o Bugarima, opsuj ga, nećeš pogrešiti. :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, realno *w said:

Po meni je obeštećenje za Lučića baš komična teorija. 

Nije komična teorija, ima ugovor, izlazak iz ugovora bez obeštećenja dolazi u obzir jedino ako njegov sadašnji poslodavac smatra da se teško zajebao kad mu je dao taj ugovor, a Luča ni ovakav nije štetočina pa da kažemo da bi to stvarno moglo da se desi.

Druga stvar je da li ti smatraš da li je on igrač za Partizan ili ne. Ja od Željkovog povratka pričam da nam u ekipi trebaju igrači koji imaju karakter i svijest o Partizanu, pa čak i neko iz trojca Luča, Žo i DMBO makar i sa po jednom nogom, ne zato što će oni da dominiraju na terenu, nego da bi ekipa imala kičmu.

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Ja ako sam se dobro preračunao (i proguglao), Lučić je u jeku one odlične 2021-2022 sezone potpisao novi trogodišnji ugovor, odnosno do 2025. godine. Tadašnje partije su mu sigurno donele jako lepu cifru u ugovoru, pa makar ona zbog godina išla silazno.  Istina da je u poslednje 2 sezone propustio solidan broj utakmica, ali kad igra, ima minutažu i dobre procente. Pritom, tamo je već 8 godina, ima baš ozbiljnu reputaciju i respekt od kluba i navijača, i sumnjam da bi ga pustili tek tako.

 

Ne isključujem neki dogovor usled njegove želje da se vrati ranije u Partizan (a i ako ista bude obostrana), ali mi je poprilično realan scenario da ostane tamo do kraja ugovora, što je u nekoj skorijoj njegovoj izjavi i zvučao kao plan. 

 

A po pitanju "da li bi legao Partizanu", odgovor je pozitivan, čak i tako upitnog zdravlja. Fajter, karakter... 

 

 

Edited by Troteri
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Cavani said:

Uvek je saketanje vuklo kao posledicu suspenziju bar na 1-2 utakmice, pre bi se tu moglo pricati o gluposti Pantera nego o nepravednoj odluci. Slazem se da nije bilo toga da bi Partizan izvesno bio na F4 sa jako dobrim sansama i da osvoji EL.

 

S tim da je Dek zapravo prvi zamahnuo i dobio 1 mec. A Panter na to reagovao i dobio 2.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bas i dalje razmišljam ko sirotinja...nekako kontam kog mladog bi igrača uzeli iz ove ABA lige. Meni je  izvesno da Danilo i Jare ili bar jedan nisu tu dogodine. Ima Mega finih mladaca ali meni osjećaj za filing kaže da bi mali Bogavac mogao biti igrač. Nekako je drčan i ne odustaje. Ne .ebe lep nego uporan. A ima i do gena.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

Nije komična teorija, ima ugovor, izlazak iz ugovora bez obeštećenja dolazi u obzir jedino ako njegov sadašnji poslodavac smatra da se teško zajebao kad mu je dao taj ugovor, a Luča ni ovakav nije štetočina pa da kažemo da bi to stvarno moglo da se desi.

Druga stvar je da li ti smatraš da li je on igrač za Partizan ili ne. Ja od Željkovog povratka pričam da nam u ekipi trebaju igrači koji imaju karakter i svijest o Partizanu, pa čak i neko iz trojca Luča, Žo i DMBO makar i sa po jednom nogom, ne zato što će oni da dominiraju na terenu, nego da bi ekipa imala kičmu.

 

Poenta je da je on igrač koji može da ima logike, samo ako dolazi kao slobodan i bez preteranih prohteva. Na samom kraju karijere je i  dve godine za redom igra oko 50% tekmi u sezoni + što bar trećinu ovih i što odigra, provede jureći kakav takav ritam.

 

Tako da, ne vidim tu prostor za bilo kakve uslove. Ako je Bajern rad da izađe iz tog ugovora, ok, ako nije, vidimo se u civilu na tribinama i to je to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, realno *w said:

 

Poenta je da je on igrač koji može da ima logike, samo ako dolazi kao slobodan i bez preteranih prohteva. Na samom kraju karijere je i  dve godine za redom igra oko 50% tekmi u sezoni + što bar trećinu ovih i što odigra, provede jureći kakav takav ritam.

 

Tako da, ne vidim tu prostor za bilo kakve uslove. Ako je Bajern rad da izađe iz tog ugovora, ok, ako nije, vidimo se u civilu na tribinama i to je to.

OK, ledžit

Link to comment
Share on other sites

Lucha, Dmbo i slicni bi mogli da unesu borbabre u tim jedino online radom od kuće, jer u kanc dolaze po modernim principima, samo koliko je mimimalno zahtevano u toku odredjenog perioda.

Edited by MC Thunder 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, MC Thunder 2 said:

 

S tim da je Dek zapravo prvi zamahnuo i dobio 1 mec. A Panter na to reagovao i dobio 2.

Pa zamahnuo je i Panter na Ljulja, nije toliko ni bitno ako se samo zamahuje ili promasi. Cak i da je Deck dobio jos jedan mec to ne bi puno promenilo jer Real ima mnogo duzu klupu.

Panter je sa druge strane naseo na provokaciju i nabo Musu, za to je uvek isla suspenzija barem 1-2 meca.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, jedibojan said:

Krejci - da nastavimo eksperiment 🙂

Offtopić: imao sam u Beogradu koleginicu (ne baš koleginicu, radili smo u istom preduzećetu, ali u skroz različitim djelovima, nismo imali previše kontakta) sa tim prezimenom, veoma je eye candy 😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Beonegro said:

Offtopić: imao sam u Beogradu koleginicu (ne baš koleginicu, radili smo u istom preduzećetu, ali u skroz različitim djelovima, nismo imali previše kontakta) sa tim prezimenom, veoma je eye candy 😁

Poljska sabanka? 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ma nema sreće sa tim istočnjacima, Jan izuzetak.

Poni se nešto gica, al' nikako da se pri'vati.

 

EDIT

Dobro, Bertans, znam... al' neko je Bertans a neko Lovernj... 😋

Edited by goofy
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, jedibojan said:

Krejci - da nastavimo eksperiment 🙂

 

Obe ruke za, ispalili su ga Hawksi žestoko a ima kvaliteta. Ako ga ne vrate na boljem ugovoru, eto njega u Evropi, a pošto u Atl već imamo svog čoveka, moralo je već da mu bude predočeno gde će mu sigurno biti bolje...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Beonegro said:
9 hours ago, jedibojan said:

Krejci - da nastavimo eksperiment 🙂

Offtopić: imao sam u Beogradu koleginicu (ne baš koleginicu, radili smo u istom preduzećetu, ali u skroz različitim djelovima, nismo imali previše kontakta) sa tim prezimenom, veoma je eye candy 😁

 

:smiley33:

 

 

 

 

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...