Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, Smrtokapa said:

Ponuda do mojega: vama Evroliga a nama mogućnost da vam prebacujemo, pazi molim te. Moraćete to da zasladite.

 

Za vašu Evroligu tražio bih minimum: 3-0 za nas u finalu Abe, zatim A licencu, da Čovića. šta znam, kidnapuju vanzemaljci (verujem da bi brzo poželeli da ga vrate ali neće ga se rešiti tako lako), godišnje sledovanje duvana za Tea i Dedu i izmenu Zakona o radu kako bi se obuhvatio slučaj Treja Tompkinsa.

 

A i ti si neki, toliko i sve odjednom...

 

Sreća je lepa samo dok se čeka,

Dok od sebe samo nagoveštaj da...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Smrtokapa said:

Ponuda do mojega: vama Evroliga a nama mogućnost da vam prebacujemo, pazi molim te. Moraćete to da zasladite.

 

Za vašu Evroligu tražio bih minimum: 3-0 za nas u finalu Abe, zatim A licencu, da Čovića. šta znam, kidnapuju vanzemaljci (verujem da bi brzo poželeli da ga vrate ali neće ga se rešiti tako lako), godišnje sledovanje duvana za Tea i Dedu i izmenu Zakona o radu kako bi se obuhvatio slučaj Treja Tompkinsa.

 

Šta će ti ABA ako imaš A licencu?

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Kronostime said:

Jebaga, ako ga otmu vanzemaljci - ima da sravne civiliziaciju kad im izvuce tabele i krene da objasnjava.

Daj nesto gde je manja mogucnost stete.

 

Može, nađite neko primitivno pleme na izolovanom ostrvu u Tihom okeanu i neka ga nose. Dobijamo i doprinos svetskoj kulturnoj baštini, ti domoroci ne znaju za Excel pa će da ga obožavaju kao božanstvo i izgrade ogromne kamene glave sa njegovim likom.

 

16 minutes ago, DameTime said:

Šta će ti ABA ako imaš A licencu?

 

Partizan dobija trofej Evrolige, treba i nama neki trofej. Gledaj na to kao na podelu na interesne sfere. Jeste da mi imamo već jednog Interesnog Sfera, ali EL ipak dosta vredi.

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Smrtokapa said:

Ponuda do mojega: vama Evroliga a nama mogućnost da vam prebacujemo, pazi molim te. Moraćete to da zasladite.

 

Za vašu Evroligu tražio bih minimum: 3-0 za nas u finalu Abe, zatim A licencu, da Čovića. šta znam, kidnapuju vanzemaljci (verujem da bi brzo poželeli da ga vrate ali neće ga se rešiti tako lako), godišnje sledovanje duvana za Tea i Dedu i izmenu Zakona o radu kako bi se obuhvatio slučaj Treja Tompkinsa.

tenor.gif

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Smrtokapa said:

Ponuda do mojega: vama Evroliga a nama mogućnost da vam prebacujemo, pazi molim te. Moraćete to da zasladite.

 

Za vašu Evroligu tražio bih minimum: 3-0 za nas u finalu Abe, zatim A licencu, da Čovića. šta znam, kidnapuju vanzemaljci (verujem da bi brzo poželeli da ga vrate ali neće ga se rešiti tako lako), godišnje sledovanje duvana za Tea i Dedu i izmenu Zakona o radu kako bi se obuhvatio slučaj Treja Tompkinsa.


IMG-4714.jpg

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Da se sa vanzemaljaca i EL trofeja vratimo u realne okvire. Ovoj kući je prihvatljivo i da nam komšije učine sa nekih 45-50 razlike za Efes. :classic_biggrin:

 

Zajebanciju na stranu, igrači CZ će igrati za pobedu kao i u prethodnim utakmicama otkako su izgubili borbu za plej-in, a za šanse se ne pitaju samo oni, ofkors.

 

Nemam neku nadu osim teorijske jer smo nekako previše prilika pogubili tokom sezone. To nije to, mi nismo mi itd.

 

Međutim, biću strašno razočaran ako se dese dve stvari: da bude dosta praznih mesta u hali i ako naši odigraju bez poštovanja za dres, klub i navijače koji su ih podržavali cele sezone u borbi za neverovatno deseto mesto. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Barkley#34 said:

 

 

Međutim, biću strašno razočaran ako se dese dve stvari: da bude dosta praznih mesta u hali i ako naši odigraju bez poštovanja za dres, klub i navijače koji su ih podržavali cele sezone u borbi za neverovatno deseto mesto. 

 

Prva stvar - jako male sanse 

Druga stvar - sasvim solidne sanse (jer se to desavalo x puta ove sezone i dok smo sve imali u svojim rukama).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Smrtokapa said:

 

Može, nađite neko primitivno pleme na izolovanom ostrvu u Tihom okeanu i neka ga nose. Dobijamo i doprinos svetskoj kulturnoj baštini, ti domoroci ne znaju za Excel pa će da ga obožavaju kao božanstvo i izgrade ogromne kamene glave sa njegovim likom.

 

 

Partizan dobija trofej Evrolige, treba i nama neki trofej. Gledaj na to kao na podelu na interesne sfere. Jeste da mi imamo već jednog Interesnog Sfera, ali EL ipak dosta vredi.

Nema toliko primitivnog plemena. :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ček da zapišem ove naše koji podržavaju plasman Partizana u plej-in: Smrtokapa, StelaRosa, Don Duško, Čvarkov (i ti si sumnjiv).

 

 

:classic_biggrin:

Edited by Volter
  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...