Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

53 minutes ago, djole said:

Sad tek vidim ovo, ja kupih pre 15 min na fancee tako da pozuri, po obicaju su pustili pre vremena 

 

Ne radi uopšte, šta god da sam kliknula piše not available. A nisam jedina kojoj ne radi. 

 

Lakše doći do bubrega na crnom tržištu nego do ovih karata... Sad će dobiti jednu vrlo neprijatnu poruku u inbox.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, DameTime said:

 

Ne radi uopšte, šta god da sam kliknula piše not available. A nisam jedina kojoj ne radi. 

 

Lakše doći do bubrega na crnom tržištu nego do ovih karata... Sad će dobiti jednu vrlo neprijatnu poruku u inbox.

 

Ja sam sad dokupio preko Efinitija.

Inače vidi se pad interesovanja, sat vremena od puštanja u prodaju, a preko 10 karata još dostupno.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, ChrisJudd said:

 

Ja sam sad dokupio preko Efinitija.

Inače vidi se pad interesovanja, sat vremena od puštanja u prodaju, a preko 10 karata još dostupno.

 

Daj link, molim te...

Našla

 

Edit: džabe, ostala su sve neka mesta koja nam ne odgovaraju, pogotovo ne za ove novce. Stvarno su retardirani, nemamo svi vremena da džedžimo 4 sata ispred Arene ili Doma Omladine. U 21. veku ne mogu kao čovek da kupim ulaznicu online.

Edited by DameTime
dopuna
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

 

Daj link, molim te...

Našla

 

Edit: džabe, ostala su sve neka mesta koja nam ne odgovaraju, pogotovo ne za ove novce. Stvarno su retardirani, nemamo svi vremena da džedžimo 4 sata ispred Arene ili Doma Omladine. U 21. veku ne mogu kao čovek da kupim ulaznicu online.

 

Ja sam kupio bez cekanja prosli put (za Bajern) u Areni (vidim da ti je kkP pri srcu, nemoj da odustajes od ljubavi bez da joj das sansu 😛)

Mislim da namerno rade ovo da ne moze online, rekao bih smisljeni overbooking a da se nigde to ne vidi (idemooo 30k+ u petak). 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Bajro(n)Zupic said:

 

Ja sam kupio bez cekanja prosli put (za Bajern) u Areni (vidim da ti je kkP pri srcu, nemoj da odustajes od ljubavi bez da joj das sansu 😛)

Mislim da namerno rade ovo da ne moze online, rekao bih smisljeni overbooking a da se nigde to ne vidi (idemooo 30k+ u petak). 

 

😛 

 

Razne muljaže se tu rade, veruj mi, uverila sam se lično. Probaćemo i za Real 2.3, i tako mi se više išlo na tu tekmu. 

Link to comment
Share on other sites

Da neko, kojim slucajem, ne zna za neki kontakt telefon/mejl na koji se mogu signalizirati tehnicki problemi prilikom kupovine karata? 

 

Konkretno, za nabavku karata preko ovog fancee-a?

Edited by holden c.
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, holden c. said:

Da neko, kojim slucajem, ne zna za neki kontakt telefon/mejl na koji se mogu signalizirati tehnicki problemi prilikom kupovine karata? 

 

Konkretno, za nabavku karata preko ovog fancee-a?

Jedino da pišeš na ovaj mejl, nema telefona nigde

 

[email protected]

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Gb92 said:

kupio ja jednom karte preko fancyja i naravno skinuli pare a karte nigde... dodjem do njegovog broja zvao sam ga u 7 ujutru 😄 😄 stigla karta odmah nakon toga 

Mnogo vise se postize lepim recima i pretnjom batinama nego samo lepim recima.

:classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, goofy said:

 

Piti ili ne piti u četvrtak?

 

Imas vremena ali pocni odmah.

 

Pre tekme: 2x Deprozepam + 1x Vinjak, na svakih 6 sati.

Posle tekme: 2x Vinjak + 1x Deprozepam, na svaka 3 sata...

 

E da, i puno tecnosti, to je, to je stvarno vazno!

 


Slusaj mene, sve sam ja to (samo druge boje) pros'o... i sta mi fali?! Ma idi... 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...