Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

14 minutes ago, Luchifer89 said:

Ako ovaj sukob između Vučića i Željka eskalira na viši nivo, a naravno da neće, na čijoj strani će te biti?

Pitanje za komšije ,naravno.

 

Onog ko nesumnjivo dokaze svoje tvrdnje. 

 

edit: mada bice jako tesko biti na strani Vucka cak i da dokaze, lakse bi mi bilo da budem uz Zeljka. Ali ono, eto, ako bas moram, svakako pre uz onog ko govori istinu. 😕 

 

 

Edited by Kooineeperk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kosta said:

TakodZer, potezanje price da je Zeljko neka opozicija vlasti je totalni krindzfest.

Pa ko ga je doveo u KKP, da nije Peca Punker?

Hipotetičko pitanje - pojam ti je pretpostavljam jasan

Edited by Luchifer89
Link to comment
Share on other sites

Favorizovanje jednog kluba od strane drzave oduvek je bilo. Treba samo izbrojati titule Partizana od kad je on na vlasti. Naravno da je sada budzet pola pola u kosarci, ali dugo tako nije bilo. Jedini pravi odnos drzave, jeste da istu kolicinu novca das jednima i drugima. Pravog odnosa je retko kad i bilo. Ni za vreme Tadica, ni za vreme sadasnjeg predsednika. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Onog ko nesumnjivo dokaze svoje tvrdnje. 

 

edit: mada bice jako tesko biti na strani Vucka cak i da dokaze, lakse bi mi bilo da budem uz Zeljka. Ali ono, eto, ako bas moram, svakako pre uz onog ko govori istinu. 😕 

 

 

Što znači da treba Željko da dokaže svoje tvrdnje, pošto je Vučić uvek govorio samo istinu. 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Što znači da treba Željko da dokaže svoje tvrdnje, pošto je Vučić uvek govorio samo istinu. 

Zeljko, za pocetak, treba da definise sta on podrazumeva pod "drzavni projekat". Protiv cega se on to "macuje"?

 

Kao najtrofejniji trener u Evropi on ulazi u neku polemiku sa nekim navijacima, koji da su ovde na forumu, ni Tata tema im ne bi bila dovoljna. Dakle, Zeljko se upusta u tatisanje i neke teorije zavere kada se upusta u tu tematiku (na ovaj nacin - sve je rekao a nista nije rekao). On ili treba da bude iznad toga, ili da kaze konkretno, a ne kao jos jedan tata navijac samo drugacije obojen. 

 

Jel sam ja negde rekao da Vucic uvek govori istinu, pa si mi to tako odgovorio? Da li zaista mislis da ja imam takvo misljenje? Ostavljam takav utisak? 

 

Ja ne mogu po default-u da verujem ni jednom ni drugom (a najmanje verujem Vucku), kao sto ne verujem ni Covicu (i njegovim excel tabelama i cemu god). Mnogo sam mator ja da bi me svi oni tako mazali. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Smrtokapa said:

Sledeće hipotetičko pitanje za zvezdaše je za koga bi navijali u MMA duelu između Vučića i Ledeja.

 

(Sudijski tandem Javor - Selaković.)

Zadržao bi se na prvom, ako neko može da odgovori.

Pretpostavljam da bi svi radije videli leđa Vučiću , dok vam Željko ne predstavlja nikakav problem - praktično ništa nije osvojio za 3 godine

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Luchifer89 said:

Ako ovaj sukob između Vučića i Željka eskalira na viši nivo, a naravno da neće, na čijoj strani će te biti?

Pitanje za komšije ,naravno.

Nekako mi ovo zvuci na to da bi trebalo da podrzimo Zeljka svi. 
 

A kad je dolazio u ovo blato onda je mogao sa Vuckom jbg.

 

Ja bar to tako gledam. 
 

Ne da nece uci u sukob, nego ce Vucko da ide all in samo da Zeljko ostane.

Edited by Dragan Mićić
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dragan Mićić said:

Nekako mi ovo zvuci na to da bi trebalo da podrzimo Zeljka svi. 
 

A kad je dolazio u ovo blato onda je mogao sa Vuckom jbg.

 

Ja bar to tako gledam. 
 

Ne da nece uci u sukob, nego ce Vucko da ide all in sako da Zeljko ostane.

A možda ŽO posle 3 godine i isteka ugovora počinje da talasa.

Nije ni to fer, al pre svega mislim da će sve ovo proći sutra...

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kooineeperk said:

Jel sam ja negde rekao da Vucic uvek govori istinu, pa si mi to tako odgovorio? Da li zaista mislis da ja imam takvo misljenje? Ostavljam takav utisak?

Nisi, ja sam napisao. Ti si napisao da treba da obojica dokažu svoje tvrdnje što je oksimoron pošto Vučić nikada nije dokazao nijednu svoju tvrdnju, tako da je smešno uopšte pisati o tome.

 

Što neko napisa na X, kako to da Vučić govori istinu (ili u ovom slučaju, ostavlja se mogućnost da govori istinu) samo kada je to u vezi sa Partizanom.

Edited by Barkley#34
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Luchifer89 said:

A možda ŽO posle 3 godine i isteka ugovora počinje da talasa.

Nije ni to fer, al pre svega mislim da će sve ovo proći sutra...

 

Ozbiljan je covek, ne mogu da verujem da nije znao u kakav mulj dolazi i koliko politicara i ostalih g… mogu da se zakace kao zasluzeni za njegovo dovodjenje i eventualni (ocekivan) uspeh sa Kkp.

 

E pa druze ako ne ide kako nisi planirao onda cuti a ne podgrevaj

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Nisi, ja sam napisao. Ti si napisao da treba da obojica dokažu svoje tvrdnje što je oksimoron pošto Vučić nikada nije dokazao nijednu svoju tvrdnju, tako da je smešno uopšte pisati o tome.

 

Što neko napisa na X, kako to da Vučić govori istinu (ili u ovom slučaju, ostavlja se mogućnost da govori istinu) samo kada je to u vezi sa Partizanom.

 

Jbg druze, ako se obracas meni, onda nije bas ok da mi lepis neke stvari koje random nepoznati tviteras generalizuje na odredjenu grupu navijaca. 😕 

 

Mozda je oksimoron, ali postavio si pitanje i ja ti ozbiljno odgovorio sa IF THEN ELSE. Nije moj problem ako se IF uslov ne ispuni, odnosno ako niko ne dokaze svoju tvrdnju, prosto necu ni na cijoj strani onda biti. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Jbg druze, ako se obracas meni, onda nije bas ok da mi lepis neke stvari koje random nepoznati tviteras generalizuje na odredjenu grupu navijaca. 😕 

 

Mozda je oksimoron, ali postavio si pitanje i ja ti ozbiljno odgovorio sa IF THEN ELSE. Nije moj problem ako se IF uslov ne ispuni, odnosno ako niko ne dokaze svoju tvrdnju, prosto necu ni na cijoj strani onda biti. 

 

 

Kao što rekoh, ne lepim, samo mi je smešno da neko uopšte postavi if/then kada su u pitanju Vučić i tvrdnje. Ako Vučić dokaže tvrdnje... O, jbt.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Kao što rekoh, ne lepim, samo mi je smešno da neko uopšte postavi if/then kada su u pitanju Vučić i tvrdnje. Ako Vučić dokaže tvrdnje... O, jbt.

 

Meni nije smesno. Prosto niti olako verujem u nesto, niti sam zatupljen da dokazi ne mogu da promene moje misljenje. Kolika je verovatnoca za jedno ili drugo je sasvim druga stvar ali nije bas crno-belo (no pun intended).

Link to comment
Share on other sites

Meni je najcrnja ova Gazdina tvrdnja kako ne bi postojali Zvezda i Partizan bez drzave. Prijatelju postojali su i pre tebe, postojace i posle tebe. Dozvoli privatizaciju umesto sto kukas, obracunaj se sa huliganima umesto da ih koristis. Datim novcem se promovise drzava i dovlace strani turisti, a sto je najvaznije za njega skrece se tema i fokus sa dnevno-politickih svinjarija, muljanja, Kosova..

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Smrtokapa said:

Sledeće hipotetičko pitanje za zvezdaše je za koga bi navijali u MMA duelu između Vučića i Ledeja.

 

(Sudijski tandem Javor - Selaković.)

 

Nisam zvezdašica, ali mogu da probam - team Leday all the way. Lepo miriši.

 

Što se situacije tiče, možda bi jedna od retkih istina iz preCednikovih usta bila tvrdnja da večiti i dalje duguju pare državi.

 

No, sama činjenica da je vrli nam preCednik, pored svih 24/7 obaveza koje ima, osetio potrebu da samo 12 sati nakon Željkove izjave pruži demanti u tabloidima, kao da je blizancima dao pare iz svog džepa... Mnogo govori. Jer, država - to sam ja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Teoretski nismo daleko od samofinansiranja (naravno uz 20-30% manji budžet nego ovogodišnji), da dobijemo A licencu i budemo kao Žalgiris. To je za mene idealan razvoj događaja. Ali nam naravno to neće dozvoliti.

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 18
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...