Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

14 minutes ago, Marvin said:

Vanja bi komotno mogao da uzme minute i Ponitke i Andjuse, sto mu taman dodje na tih 25. Plus imamo i Urosa na toj poziciji, tako da minuta ima ko hoce zna da igra 😄

 

pa to, ne znaju ni papapetru ni ponika ali vanja ce znati. ipak ova dvojica imaju bolji cv, bar ja tako mislim a vama je sedmi-deveti igrac prakticno mvp ili je sranje

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Vanja bez problema može biti i krilo, npr Virtus na 3 ima Kordinijea i Dobrica uz Abasa, niko od njih nije fizički moćniji od Vanje pa oni ne pate u el zbog toga, postoji dosta varijacija gde bi Vanja mogao kod nas igrati.


A i kod Pesica je bio svo vreme krilo.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

kapiram da ga svi računate kao sedmog ili devetog igrača rotacije

..u tom smislu, uzmi vanja prvo miliončeee, miliončeee

 

da vam neko kaže da će imati ulogu kao u baskoniji od 25mins, bili bi u fazonu, nismo mi toliko siromašni

 

 

šalim se malo ali se ujedno i nadam da će vas oljuštiti za ugovor. zaslužuje momak, pogotovo ako se vraća da bude igrač zadatka, kao u repki

 

Naravno da ce da nas oljusti kad je Shone letos podigao minimalac na 700k (Davidovac)... 😄

Edited by Mrk
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, uini said:

 

kapiram da ga svi računate kao sedmog ili devetog igrača rotacije

 

da vam neko kaže da će imati ulogu kao u baskoniji od 25mins, bili bi u fazonu, nismo mi toliko siromašni

 

 

Ako bi došao, to bi bile njegove najbolje godine i sigurno igrač sa zacementiranih 25-30 minuta. Gotovo da mu je svejedno da li igra na 2 ili 3, tako da su kombinacije sa njime baš raznolike.

 

3 hours ago, uini said:

 

vanja vredi milionce svejedno

 

Prošle godine je imao 6 prosečan indeks u EL, spominjala se cifra oko 400k neto u Baskoniji.

Ove godine je poboljšao učinak, pa ima 7,5 prosečan indeks uz dosta slabije % šuta nego prošle godine. 

 

Tako da to milionče može da uzme, ali za 2 godine.

Edited by realno *w
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 
kapiram da ga svi računate kao sedmog ili devetog igrača rotacije


Ali ja sam bukvalno napisao:

Vanja bi u ovom trenutku mogao da bude starter velikog broja EL ekipa, čak i ovakvog Partizana, da Naneli ne igra kako igra od početka sezone. U najgorem slučaju je neki najbolji 6. igrač.


Ali zabole te :)
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, pendulum said:

 


Ali ja sam bukvalno napisao:



Ali zabole te 🙂

 

 

mislim da sam realnog citirao a tvoj post sam evo upravo procitao.

mogao bih malko da modifikujem onaj odgovor realnom da odgovara tvom postu ali sam tuzan, pa ne mogu, slaba snaga me je uhvatila

Link to comment
Share on other sites

Dokupio sam 2 karte pre neki dan na Efinitiju, stigao mi samo fiskalni račun bez pdf ulaznica. Jel imao neko slično iskustvo?

Sad sam ih dobio, kažu okačeno na sajtu na mom nalogu. Ticketlajnu vrati se, sve ti je oprošteno.

Edited by ChrisJudd
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...