Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

vanja ne bi imao pravo nastupa u euroleague, tako da je ovo nešto bezveze jel?

 

inače, na njegovom mestu bih došao samo za shitload para, primereniju ulogu svojim kvalitetima ima u baskoniji

plus mu je trener kulji

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Navijacima suprotnog tabora je prelazni rok u krvi, pa kad im represivnim merama uguse priliku da pokazu sav svoj raskosni talenat na svom topicu, nase strane im dodju kao izduvni ventil 🙂

Shalu na stranu, Vanja je jedini legitimni domaci igrac u EL koga je realno pojuriti, ako se uzme u obzir da Luca ima ugovor sa Bajernom i da isto tako ima dosta godina i sklonost duzem odsustvovanju sa terena, Milutinov finansijski van domasaja ili mu se ne mili da se vraca u ovdasnji mulj, a Kalina voli neke druge boje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

vanja ne bi imao pravo nastupa u euroleague, tako da je ovo nešto bezveze jel?

 

inače, na njegovom mestu bih došao samo za shitload para, primereniju ulogu svojim kvalitetima ima u baskoniji

plus mu je trener kulji

pa to je za sledecu sezonu kad mu istekne ugovor sa Baskonijom

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, СтелаРоса said:

pa to je za sledecu sezonu kad mu istekne ugovor sa Baskonijom

Da ne ulazimo u taj zacarani krug zvani "sledeca sezona", tek smo na pola postojece i tek cemo krajem juna znati ko je kakvu sezonu imao iza sebe i sta treba menjati a sta ostaviti (za pocetak i bilo kakve ozbiljne ambicije, zna se, resiti pitanje trenera)

Link to comment
Share on other sites

Klasicna portalska/tviter naklapanja, zasnovana na cinjenici da je Vanja deckonja izrastao u odlicnog igraca kojeg bi svaki EL pojurio za razne uloge u timu.

 

Tako i ja mogu da napisem kako sam saznao da je KKP zainteresovan za Markusa Hauarda i sanse su 90% da sam pogodio.

Edited by MC Thunder 2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vanja bi u ovom trenutku mogao da bude starter velikog broja EL ekipa, čak i ovakvog Partizana, da Naneli ne igra kako igra od početka sezone. U najgorem slučaju je neki najbolji 6. igrač. Odlično igra odbranu, šut za tri mu je na 38%. Dižem odmah obe ruke za njega, ukoliko ima istine. Dimitrijević je daleko po kvalitetu. Može da popuni rotaciju.

 

Inače, da se vratim na PAO - pozitivno je što se nismo predali od starta što sam i priželjkivao. Odbrana je delovala mnogo bolje i zategnutije. Tri četvrtine smo zaličili na prošlogodišnju ekipu u prajmu. Sad treba nastaviti u istom ritmu i podići to na viši nivo. Iako je to bila samo Mega raduje uključivanje Kaminskog i Ponitke. Konačno je cela ekipa na okupu i sad treba ti motori da se pokrenu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

Oprostice mu ruznu proslost sto je dao autogram na Zvezdinom dresu...

 

 

teambestb.gif

Ima kredit zbog onih pet trojki...

Obe ruke za Vanju na leto, taman Andjusicu istice ugovor. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vanja bi u ovom trenutku mogao da bude starter velikog broja EL ekipa, čak i ovakvog Partizana, da Naneli ne igra kako igra od početka sezone. U najgorem slučaju je neki najbolji 6. igrač. Odlično igra odbranu, šut za tri mu je na 38%. Dižem odmah obe ruke za njega, ukoliko ima istine. Dimitrijević je daleko po kvalitetu. Može da popuni rotaciju.
 
Inače, da se vratim na PAO - pozitivno je što se nismo predali od starta što sam i priželjkivao. Odbrana je delovala mnogo bolje i zategnutije. Tri četvrtine smo zaličili na prošlogodišnju ekipu u prajmu. Sad treba nastaviti u istom ritmu i podići to na viši nivo. Iako je to bila samo Mega raduje uključivanje Kaminskog i Ponitke. Konačno je cela ekipa na okupu i sad treba ti motori da se pokrenu.
Dimitrijevic je mnogo bolji igrac od Yama, ja sam ga prizeljkovao letos bas umesto njega krajem juna i nažalost on je početkom jula potpisao ugovor, a sredinom jula Yam nas je prevario...


Plus Neno je grobarcina od malih nogu.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока


Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, crni_bombarder said:

Dimitrijevic je mnogo bolji igrac od Yama, ja sam ga prizeljkovao letos bas umesto njega krajem juna i nažalost on je početkom jula potpisao ugovor, a sredinom jula Yam nas je prevario...

 

Ne bih rekao. Da je tako, potpisao bi on neki EL ugovor. Bilo je priča da je Miško pokušao njega da nam uvali kao zamenu za Madara da bismo ostali u dobrim odnosima ali klub to nije hteo da prihvati. Dimitrijević jeste Partizanovac i deluje kao onaj krvavokolenaš koji bi se uklopio u Duletov KKP ali ga jebe očajan šut za tri. Meni bi on pre bio zamena za nekog Jaramaza ili tako nešto . OK domaća (Makedonac) opcija sa klupe, da popuni neke minute ali rekao bih da nema kvalitet za neku ozbiljniju ulogu  u EL timu.

Link to comment
Share on other sites

 
Ne bih rekao. Da je tako, potpisao bi on neki EL ugovor. Bilo je priča da je Miško pokušao njega da nam uvali kao zamenu za Madara da bismo ostali u dobrim odnosima ali klub to nije hteo da prihvati. Dimitrijević jeste Partizanovac i deluje kao onaj krvavokolenaš koji bi se uklopio u Duletov KKP ali ga jebe očajan šut za tri. Meni bi on pre bio zamena za nekog Jaramaza ili tako nešto . OK domaća (Makedonac) opcija sa klupe, da popuni neke minute ali rekao bih da nema kvalitet za neku ozbiljniju ulogu  u EL timu.
Pa Pj je prva opcija, tu je i Aleksa takodje, nebi Neno bio prva opcija nema sile. Svim silama Smajli, Pj I Nan moraju se ostaviti, ne verujem da će Pj u Nba na papiru on nema neke brojke realno.


Dimitrijevic nije bas toliko loš suter, jeste da nema zavidan šut ali kad je sam uzima i pogađa, dok poludistanca mu je odlična kao i prodor, takodje broj asistencija je top pa i skokova za pleja.


Yam je precenjen igrac koji na gostovanjima se ne pojavljuje, timska odbrana mu je na nivou Andjusica...Plus kod nas zbog specifičnosti sistema Zeljka plej i ne treba mnogo za 3 da šutira, Yam je tu dobar pa nije imao mnogo suteva.


Bajern kao i Fener su hteli Dimitrijevica, al uzeli su Yama i Bolmara, a mi smo nažalost u tom trenutku imali Yama u svojim redovima...

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

Dobro, pojavila se vest za Vanju, za koju se nadam da je istinita. To bi bio ozbiljno dobar potez.

 

2 hours ago, crni_bombarder said:

To su igrači za narednu sezonu...

 

To sve vi lepo recite sudiji, pre nego sto vas osudi na robiju. 😉 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

Dobro, pojavila se vest za Vanju, za koju se nadam da je istinita. To bi bio ozbiljno dobar potez.

 

kapiram da ga svi računate kao sedmog ili devetog igrača rotacije

..u tom smislu, uzmi vanja prvo miliončeee, miliončeee

 

da vam neko kaže da će imati ulogu kao u baskoniji od 25mins, bili bi u fazonu, nismo mi toliko siromašni

 

 

šalim se malo ali se ujedno i nadam da će vas oljuštiti za ugovor. zaslužuje momak, pogotovo ako se vraća da bude igrač zadatka, kao u repki

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...