Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Zoran Savić je dva puta rizikovao i dva puta mu uspelo. Egzum i Doužer ne bi videli Evropu da nisu zaređali sa povredama.

Ali nam se vraća tamo gde nismo očekivali, Panter, Avramović, Jaramaz..

U Kaunasu sa onim pit bulovima ćemo se držati tri četvrtine i onda raspad usled duše u nosu…mora se neko dovesti na dva meseca.

Dalas Mur?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jedibojan said:

Uzas za Jareta. Uzas

 

Nisam vas gledao, moze li info sta je bilo i kakva je povreda? 😕 

 

Bas bedak, Jaramaz mi je uz sve nedostatke koje ima kao kosarkas uvek bio gotivac, prilicno smiren i stalozen decko, radi sta zna, a imam osecaj da bi mogao i vise ali kao da ne zeli nesto da se istice, nema tu neku dozu drskosti... Dobro, ajde, ova nova zurka mu je takodje minus 😄 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da u naredne četiri utakmice sa ovako skraćenom rotacijom treba da igramo all in u Kaunasu i Valensiji (maksimalno raubovanje nosilaca kao protiv Monaka), a "žrtvovati" mečeve sa Budućnosti i Realom gde bi ravnomerno koristili sve raspoložive snage.

Aba prvo mesto u ligaškom delu je verovatno izgubljeno, ali se ne treba time ni opterećivati ako ovi trejleri naše igre na proleće postanu ceo film.

Edited by ChrisJudd
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Dobar je bio Jaramaz i protiv Armanija. Muški je odigrao i videlo se i po reakcij Željka da je bio zadovoljan. Najgore kad igrač taman malo živne, dobije na samopouzdanju i desi se povreda. Ista priča sa Trifunovićem. Mnogo dobra stvar za vas je što gotovo svaki igrač je počeo da daje svoj doprinos. I toliko kritikovani Anđuđić u poslednje vreme ne štetuje. Vidim u ABA ligi ima preko 50% šuta za 3. Povratkom Kaminskog i kada budete kompletni, bićete i brutalniji. Treba reći i da ste fizički među najspremnijim ekipama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, ChrisJudd said:

Mislim da u naredne četiri utakmice sa ovako skraćenom rotacijom treba da igramo all in u Kaunasu i Valensiji (maksimalno raubovanje nosilaca kao protiv Monaka), a "žrtvovati" mečeve sa Budućnosti i Realom gde bi ravnomerno koristili sve raspoložive snage.

Aba prvo mesto u ligaškom delu je verovatno izgubljeno, ali se ne treba time ni opterećivati ako ovi trejleri naše igre na proleće postanu ceo film.

 

Budućnost moramo dobiti. Nikako ne bih odustajao od ABA, u smislu prednosti domaćeg terena, dokle god postoji šansa da derbi odluči domaćinstvo. Za Real se slažem, ali mislim da taj film nećemo gledati.

 

 

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...