Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

15 hours ago, Ne sam Safete said:

@realno *w odlican Alen na otvaranju tekme, mozda i najbolji na parketu

 

Ne kontam ja baš tu tvoju logiku po kojoj je dovoljno da igrač ima 2 dobra minuta na terenu od 20. Treća godina u klubu, valjda je ok podići očekivanja sa ovog trenutnog "samo da ništa ne usere".

 

A i  ta 2 dobra minuta je bio na krilu, pa nisu mogli da se vide svi problemi koje imamo kada je na 4 ili 5.

Čim je Bruno napravio onaj faul u napadu i izašao, ide serija Monaka.

Link to comment
Share on other sites

Mir vas dvojica.

Ja od Smajlija stvarno nemam velika očekivanja, volio bih da pohvata ono što se kaže “fundamentals”. Laik sam za tehničko- taktičku postavku igre pa i meni on uglavnom izgleda izgubljeno na terenu. Poneko iskakanje na loptu i trojka sa kapice je vrlo malo do ništa od nekog ko treba da bude evroligaški centar. Od skoka sam se davno pozdravio.

Sad kad je počeo i da preskače te otvorene šuteve za tri maltene se izgubio bilo kakav smisao njegovog igranja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

neka lozenje pocne

 

Izvinjavam se ako je negde vec pisano ali reko najbolje da pitam ovde. Vidim da prodaja karata za F4 pocinje 19. decembra i da postoji opcija da kasnije prodas svoju kartu. Naravno nigde ne pise koliko ce te oprati sa provizijom, dal Ostojinih 65% ili koliko vec. Jedino sto sam nasao od prosle sezone je ovo:

 

Quote

Can I sell my Tickets to a resale ticketing service?

Resale of the Ticket is only permitted through the platform of our Official Marketplace operated by Bilietai through the accounts on the same platform where you bought the tickets through www.f4tickets.com. Please be aware that resale will begin some days after the general public sales and you may only put your ticket up for sale for the price you paid for it. This season, we will not allow customers to put their own prices of tickets for the secondary market. 

 

E sad, logicno da neces dobiti sav iznos od toga za koliko prodas, ali ima li iko neko predstavu koliko bi oni mogli uzeti?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, odupri se ludilu said:

Jedan kurč braćo...dobio sam Holter za merenje pritiska naredna 24 sata,

🖤🤍

Samsung Galaxy watch ima i pritisak i ekg mjerač - jes da treba ubaciti modovanu verziju za srbistan,ali radi poso.

Za relativno malo para (ako se uzme GW3 ili 4) imate holter tokom cele sezone 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Luchifer89 said:

Samsung Galaxy watch ima i pritisak i ekg mjerač - jes da treba ubaciti modovanu verziju za srbistan,ali radi poso.

Za relativno malo para (ako se uzme GW3 ili 4) imate holter tokom cele sezone 

Pratim ja tako, u utorak stres bio duboko u narandžastom, primera radi kad su mi se dešavala najveća sranja na poslu došlo tek do žutog.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luchifer89 said:

Samsung Galaxy watch ima i pritisak i ekg mjerač - jes da treba ubaciti modovanu verziju za srbistan,ali radi poso.

Za relativno malo para (ako se uzme GW3 ili 4) imate holter tokom cele sezone 

Kupio zeni za rodjos Samsung  GW6 al sranje  i samsunzi i  apple watch (mladunac ima)sa baterijom. Jbg kinezi su ovdje protjerani,(Norge) HW daje puno za malo para iz iskustva pricam. Mi u kuci  izvrsili disperziju rizika, Zena samsung sin Apple (sve, sat, Ipad, sluske i telefon) ja Pixel od ove godine testiram.

 

@uini dobio sam bolovanje 7 dana, to se ne odbija. Ima da ispratim ova dupla kola kako dolikuje.

 

Nego da se vratin temi, neka oni odigraju krasoticu na produzetke mozda baterija rikne na ovoj spravici.

Edited by odupri se ludilu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Ne sam Safete said:

Nisu to dva minuta, nego čitava četvrtina. I komentator na ELTV je nekoliko puta ponovio da je bio najbolji na terenu.

 

Dobra "četvrtina" je trajala do 11-4 za nas, to je prvih 5 minuta kada je Bruno bio u igri. Onda on izlazi, Smajli ide na 5 i dok nije izašao, Monako pravi 7-1 seriju. 

 

7 hours ago, Ne sam Safete said:

.To kako ga treću godinu čekamo bez ikakvih rezultata je pomalo bezobrazno napisati.

 

Bez potrebe mi izvršćeš reči. Nisam rekao da ga čekamo, on je imao gomilu dobrih tekmi prošle godine, baš zato i kažem da je ovo što sada igra, žestoko sranje. 

Prošle godine je palio trojku iz pick&popa svaki put, pa da jednu, sledeći put mu se odbrambeni zaleti, on probije, kucanje, pas, svega je bilo. Da on promašuje, ne bih mu zamerio ništa, stao šut, vratiće se. Ali ne, on se u ovom stanju boji sopstvene senke.

I na sve to ne skače i ne igra odbranu. Divno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da se kod Smajlija spojile dvije stvari.

Prva je ona misteriozna povreda/bolest+oporavak, kao da je sve uticalo na njega. Bio je iscjedjen pa je sada dobio malo masu moguce da je taj program oporavka ukljucio povecanje mase sto utice na njegov sut kao glavni forte, kao i brzinu.

Drugi mislim bitniji je to sto ga Zeljko cesto stavlja na 3 u zadnje vrijeme i to ga malo zbunjuje cini mi se.

On bi sa svojom brzinom, sutom i nekim cutom, stranom pomoci u podbrani  zaista tu mogao da igra neke minute ali cini mi se da mu treba vremena. On bi po svojoj konstituciji trebao da bude 4 sa opcijom na tri. Nema on sta da trazi na poziciji centra iako je prosle godine tu bio koristan u nekim match up ovima sa visokim i sporim peticama.

Sa Brunom i Frenkom na 5, Zek i Smajli na 4 s tim da Smajli ponekad igra na tri, plus Ponitka to je spakovano bas polivalentno tako da mozes izmedju Tristana i Koprive da biras.

Bice Smajli ok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, odupri se ludilu said:

Jedan kurč braćo...dobio sam Holter za merenje pritiska naredna 24 sata📉📈

🖤🤍

 

Been there, done that 😄 

 

Pita mene doktorka, onako retorickim pitanjem, sta li sam to radio oko 22:00, kaze "ma nemoguce da mi je pritisak odjednom toliko skocio", kaze "to je sigurno neka greska, ne rade nam ovi uredjaji bas kako treba"... I kako ja sada njoj da objasnim? Precutao sam istinu, rekao sam da sam isao stepenicama jer lift nije radio kad sam se vracao iz setnje. 

 

Zocu ne treba holter, on koristi kolorimetar. 

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...