Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Što se mene tiče možemo i o tome kako je navijanje za Partizan (iliti partizanština) deo vaših ličnih identiteta, koji se trudite da očuvate u svom svakodnevnom funkcionisanju, pa i ovde na forumu 😄 

 

No ovo mi je bilo neko interesantno zapažanje.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Što se mene tiče možemo i o tome kako je navijanje za Partizan (iliti partizanština) deo vaših ličnih identiteta, koji se trudite da očuvate u svom svakodnevnom funkcionisanju, pa i ovde na forumu 😄 

 

No ovo mi je bilo neko interesantno zapažanje.

Naravno: cast, moral, postenje, hrabrost, nesebicnost, druzeljubivost, antifasizam, antinacionalizam.... sve je to utkano u bice svakog cestitog Grobara.08bM0ca.gif

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Luchifer89 said:

LikeABoss se povukao iz NBA.
Eto prilike da spičimo sve što nam je ostalo od ovih stranačkokladioničarskodilerskog novca (od kojih se samo mi u BGu finansiramo) na slabijeg srbijan zeta

 

Dovodite PG13, tj. Nedovića za siromašne? 

Link to comment
Share on other sites

Ko stavlja ove utakmice u 21, kad je zadnja 88ica iz Železnika, jel još u 23 k’o 99’?

Jednom sam tako zbog trebe zakasnio na bus, pješačio do Trga republike, zakasnio i tu na zadnji bus u 01:45 i onda pješke do Zemuna, taman je svanulo kad sam dogegao kući.

Ne žalim jednog koraka.

  • Like 3
  • Love 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Son_of_a_gun said:

Ko stavlja ove utakmice u 21, kad je zadnja 88ica iz Železnika, jel još u 23 k’o 99’?

Jednom sam tako zbog trebe zakasnio na bus, pješačio do Trga republike, zakasnio i tu na zadnji bus u 01:45 i onda pješke do Zemuna, taman je svanulo kad sam dogegao kući.

Ne žalim jednog koraka.

Sad ti je brze i blize da vozis obilaznicom.

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DameTime said:

 

Pa na osnovu atmosfere na topiku, ovde je generalno prijatno i lepo se diskutuje. Kad bi neko spolja zaključivao o svim navijačima Partizana na osnovu ovog uzorka, rekao bi da su svi avangardna gospoda ;D 

 

Mali je broj navijača Partizana koji pišu na ovom delu foruma. Da je isti broj kao sa naše strane, imala bi iste komentare o suđenju, budžetu, ugnjetavanju države, pojedinim igračima...Na jednom drugu forumu većina članova su navijači Partizana i na osnovu njhivog pisanja možeš da zaključiš i da većina njih nije ni normalna. Ova ekipa ovde je mala ali odabrana. :smiley53:

 

2 hours ago, SportskiPozdrav said:

Anđušićev uticaj na našu igru kroz naprednu statistiku, verujem neočekivan za mnoge:
 

 

Problem je kad navijači imaju na nekog pik, ne vredi tom igraču i da veže 10 dobrih partija, prvu koju odigra loše ispljuvače ga. 'Bem li ga, verovatno mnogi od nas poznaju neke ljude koji nam ništa nažao nisu učinili, ali su nam odbojni, osećaš nešto negativno kod njiih. Veovatno ima i toga.

Edited by Volter
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...