Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, John Terry said:

 

Slazem se.

 

Ali cemu onda durenje i "nijedan vas igrac nece igrati u Partizanu"?

 

Naravno, uz ogradu da to mozda nije bilo tako.


to ne znam… jeb ga.. ako je bilo glupo je

1 hour ago, John Terry said:

 

 

1 hour ago, John Terry said:

 

Edited by ScepanScekicSto
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, John Terry said:

 

Zar nije malo neozbiljno nuditi 2 meseca igracu koji ima cvrst garantovan ugovor, i ocekivati da neko to prihvati a onda se jos duriti na menadzera?

 

Ali onako...iskreno.

 

Tako je, samo što između redova ja ovde čitam da je menadžer to prihvatio a da se onda u međuvremenu pojavila ponuda Budućnosti i onda je menadžer rekao e sorry ima ta jedna ponuda, pa vi vidite... we will never know, ali ako je stvarno menadžeru rečeno da odjebe u troskoku onda ne vidim koja bi druga varijanta bila (to što mi ne znamo ni da li mu je rečeno da uradi troskok je druga stvar, moguće je i da on malo sebi nabija ime preko nas, jer mi od kkp nismo ništa zvanično čuli, je l da?)

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ima tu nešto sa Partizanom i Francuzima, uvek je posebno.

 

Brat Lesor, za njegov boravak u Partizanu, za odnos sa Partizanom nakon odlaska, za način kako je odjeb'o navijače zelenih kada su mu se nakačili zbog onih poruka i snimaka, samo naklon. 

 

I zato, ako može da odigra kao drugi brat Francuz pre nekoliko nedelja super, a ako nas ipak razbije jbg, i dalje je brat.

  • Like 20
  • Love 7
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Arsenije Pesic said:

Ima tu nešto sa Partizanom i Francuzima, uvek je posebno.

 

Brat Lesor, za njegov boravak u Partizanu, za odnos sa Partizanom nakon odlaska, za način kako je odjeb'o navijače zelenih kada su mu se nakačili zbog onih poruka i snimaka, samo naklon. 

 

I zato, ako može da odigra kao drugi brat Francuz pre nekoliko nedelja super, a ako nas ipak razbije jbg, i dalje je brat.

Moze i da brzo isposluje 5 licnih i pridruzi se navijacima. :classic_biggrin:

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nakon onog poraza od Igokee (koji sam dobrim delom prespavao), rekao sam da ću malo odmoriti od KKP u smislu intenzivnog praćenja, dok Željko ne reši da prestane sa trening utakmicama. Gledao sam većinu tekmi, ali sam TV gasio odmah nakon (bolnih) poraza bez mnogo nerviranja. Ni forum nisam čitao.

 

Jutros nešto razmišljam, da li će Željko da prestane da nam kida živce od večeras? Da li da dižem očekivanjima ili da i dalje budem numb?

 

Kontam da neće još, em sa ovim povredama nema džebane, em ima još prostora za disanje, nije dogorelo.

 

U prevodu, srećno nam (nama navijačima) bilo večeras.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Lepo ga je Smrtokapa sročio kod komšija o navijanju kao vidu emotivnog kockanja. 

Ovde sad trenutno vlada atmosfera minimalnog emotivnog ulaganja zarad manjeg razočarenja, mada su očigledni blefovi u pitanju.

 

Ja jedva čekam i ako treba, baš ću da se smorim. 😅

Edited by fillam
  • Like 10
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, fillam said:

Lepo ga je Smrtokapa sročio kod komšija o navijanju kao vidu emotivnog kockanja. 

Ovde sad trenutno vlada atmosfera minimalnog emotivnog ulaganja zarad manjeg razočarenja, mada su očigledni blefovi u pitanju.

 

Ja jedva čekam i ako treba, baš ću da se smorim. 😅

Uvek je bolje biti razocaran pesimista, nego razocaran optimista.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fillam said:

 

Ovde sad trenutno vlada atmosfera minimalnog emotivnog ulaganja zarad manjeg razočarenja, mada su očigledni blefovi u pitanju.

 

 upravo to. ja sam trenutno u fazi nemog posmatranja utakmica. godine treniranja su ucinile svoje i blef je doveden do savrsenstva, tako da sam na primer tekmu protiv igokee pokidao 🤣 

Edited by cuftausosu_
Link to comment
Share on other sites

Drugari, srećno večeras.

 

Udavite odvratnu družinu zelenih na čelu sa najodvratnijim trenerom svih vremena sa škrbavim ustima.

6 hours ago, fillam said:

Lepo ga je Smrtokapa sročio kod komšija o navijanju kao vidu emotivnog kockanja. 

Ovde sad trenutno vlada atmosfera minimalnog emotivnog ulaganja zarad manjeg razočarenja, mada su očigledni blefovi u pitanju.

 

Ja jedva čekam i ako treba, baš ću da se smorim. 😅

 

Ne. Samo ste razmaženi i kukumavčite. Izvini, iskreno ti kažem.

I kod mene na temi vidim razočaranje. Valjda su popušili priču F4.

Uživajte, deo ste elite.

Od sledeće godine gledaćete Dubai. Carpe diem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...