Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

8 minutes ago, Aman 2 said:

Šta ti rade jebeni Andjusic i Jaramaz na +10  više od 5 minuta u igri?!


pa mamu mu jebem jer su se ostali raspali.. koga da uvede? Tristana?

 

da li je jebeno pogresno ocekivati od tih igraca da bar nesto odigraju, bar 2 minuta, 2 jebena minita… covek mora da cuva nosio e za zadnjih 6-7 minuta…


naneli se raspao…

 

nije ovo fantazi…

 

Edited by ScepanScekicSto
Link to comment
Share on other sites

I pored toga sto smo bili oslabljeni na bekovskim pozicijama smatram da Jaramaz nije trebao da igra vise od 3 i po minuta. To da mu bude plafon u EL. U aba moze da dobije 7min. A posebna je sramota da ima vise minuta na parketu od Andjusica. Jako losa procena Savica i Obradovica. Ja znam da ne mozes da imas 12 EL igraca, ali mora postojati neki minimum. Yogi da odigra 50% od onog sto je igrao prosle sezone pa ce biti bolji od obojice.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MC Thunder 2 said:

 

Pricamo o momentu kada smo imali +10 i ubili ih u 3/4. Zeljko tada uvodi OJ i DA. Ko se tada raspao, pa su oni morali da igraju?


pricamo o tome da treba tad da ih uvede jer je valjda lakse odrzati +10 ako si iole normalan nego li sa niima vijati minus

 

a cetvrtina traje 10 minuta, verovatno je ocekivao da ce 2-3 min da izdrze

 

jel vi shvatate da nam fale 3 spoljna igraca, da su PJ i Naneli igali po 30 minuta…

 

pa kad Andjusic i Jaramaz da probsju da zarade svoju platu… 

 

 

Edited by ScepanScekicSto
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pidžej od prvog dans igra doziranu minutažu, kao Exum prošle godine.

Ta kolena nisu u najboljem stanju, i ne sme se jahati 35+ minuta.

Naneli i on 30 minuta, Poni je preskočio 2 meseca, ni on ne može trenutno više.

Nismo mogli bez 29 minuta Jareta i Danila.
Čak je bio Smajli na 3 u jednom trenutku i to je bilo loše.

Idemo dalje, čekamo da se kompletiramo...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vi vidite poraze ja vidim pomake. S ovom rotacijom i domaćinskim suđenjem nije moglo više.

Da vidimo šta je dobro:

- Kaminski i Dozier sve bolji i bolji, prvi počeo da igra odbranu a drugi napad.
- Nadskočili nekog i to je baš dobro izgledalo.
- Imali deset minuta vrhunske košarke na oba kraja.

Sad nam slijedi period kod kuće, to moramo iskoristiti da se rekuperišemo, oporavimo povređene, utegnemo odbranu i u novu godinu uđemo sa potpuno drugačijim mindsetom.

Nema potrebe da puno pljujemo ove domaće igrače sa kraja klupe, oni su samo žrtve naših prevelikih očekivanja. Kad se vrate u svoju predviđenu ulogu i minutažu i oni će prodisati. Tako će Ogi probijati neke Krke i Splitove a Anđuša porobljavati garbage time.

Ako je Magic time dobio naziv po Johnsonu i ovaj je našao odgovarajućeg tvorca reklo bi se.

Toliko.

Trust the process.

  • Like 20
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ScepanScekicSto said:


pricamo o tome da treba tad da ih uvede jer je valjda lakse odrzati +10 ako si iole normalan nego li sa niima vijati minus

 

a cetvrtina traje 10 minuta, verovatno je ocekivao da ce 2-3 min da izdrze

 

Znaci on nije pratio svoj mec i nije video u kakvom su elementu njih dvojica, iako mo jesmo?

 

Pre 2 sezone je bio prozivan da igra cele meceve sa 7 igraca. Ako je ikada to trebalo vratiti, veceras je bio momenat. Radije bih gledao poraz gde nasi najbolji lipsaju od umora, umesto ovoga.

 

In other news, wtf happened, Ledeje/u?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MC Thunder 2 said:

 

Znaci on nije pratio svoj mec i nije video u kakvom su elementu njih dvojica, iako mo jesmo?

 

Pre 2 sezone je bio prozivan da igra cele meceve sa 7 igraca. Ako je ikada to trebalo vratiti, veceras je bio momenat. Radije bih gledao poraz gde nasi najbolji lipsaju od umora, umesto ovoga.

 

In other news, wtf happened, Ledeje/u?


pa valjda ti i ja nismo zbog toga treneri nego on?

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

zao mi je jedino sto vec 3-4 put u gostima ne uspevamo da odigramo do kraja i izvucemo pobedu, a u dobroj smo poziciji

 

a sto se tice onoga sto smo pokazali, tu vec jeste standardna kolicina gluposti ali boze moj

 

u odnosu na probleme sa rosterom, ovo je sasvim korektno

 

znam da je jako stresno, ali sto rece kolega gore, trust the process

Edited by djole
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Nezadovoljan sam samo rezultatom, mislim da smo iscedili suvu drenovinu iz ove rotacije i da ovakav Efes nema šta da traži u Beogradu (čak i kompletan, ali da smo i mi kompletni). 

 

I pre ovog meča je bilo jasno da Jaramaz nije EL nivo a da su Anđušić i Smajli to samo na momente, i to uglavnom kod kuće. I to bi bilo to. Mi ćemo biti zajebani kao kratko ćebe ali potreban nam je prvo kapiten, pa i maskirani osvetnik Aleksa, plus i Urke, da bi minutaža tu bila raspoređena kako treba a ne da deda Naneli igra 30+ od početka sezone.

 

Što reče @Son_of_a_gun i ja vidim pomake, pre svega PJ u napadu i Bruno u kontroli skoka, a i original Poljak je bio jako dobar na skoku (da ne pominjem čiču Nanelija). Kaminski je tačno ono što je oduvek bio, skorer sa pozicije centra, ali čim igra malo više minuta pada mu produkcija, ne u smislu poena, već u svemu ostalom, zakasni u odbrani, izgubi loptu u pasu i slično...

 

Jedino što mi večeras nije bilo jasno je uloga Kabokla u drugom poluvremenu.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dzep said:

Nezadovoljan sam samo rezultatom, mislim da smo iscedili suvu drenovinu iz ove rotacije i da ovakav Efes nema šta da traži u Beogradu (čak i kompletan, ali da smo i mi kompletni). 

 

I pre ovog meča je bilo jasno da Jaramaz nije EL nivo a da su Anđušić i Smajli to samo na momente, i to uglavnom kod kuće. I to bi bilo to. Mi ćemo biti zajebani kao kratko ćebe ali potreban nam je prvo kapiten, pa i maskirani osvetnik Aleksa, plus i Urke, da bi minutaža tu bila raspoređena kako treba a ne da deda Naneli igra 30+ od početka sezone.

 

Što reče @Son_of_a_gun i ja vidim pomake, pre svega PJ u napadu i Bruno u kontroli skoka, a i original Poljak je bio jako dobar na skoku (da ne pominjem čiču Nanelija). Kaminski je tačno ono što je oduvek bio, skorer sa pozicije centra, ali čim igra malo više minuta pada mu produkcija, ne u smislu poena, već u svemu ostalom, zakasni u odbrani, izgubi loptu u pasu i slično...

 

Jedino što mi večeras nije bilo jasno je uloga Kabokla u drugom poluvremenu.

sad kako nabroja sve koji nam fale... bas jedva cekam da nas gledam kompletne i uigrane :D 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MC Thunder 2 said:

Blago vama koji mozete da se fokusirate na pozitivne stvari odmah nakon ovakvog meca i ovakve 4/4. Legit vam zavidim...

meni je na primer prosle godine, a posle prvih 10 kola smo isto imali skor 4-6 (doduse posle toga su usledila 3 vezana poraza), sve izgledalo dosta tragicno

 

bez glave i repa, neorganizovano, kao da smo samo natrpali igrace i ajde, igrace oni sami

 

i onda stvarno ne znam odakle je dosao onaj preporod

 

sada mi je vidjenje svega daleko bolje, videcemo ima li to smisla

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fillam said:

Na Jaramaza nisam čak ni ljut, meni je samo tužna pomisao na to da je on nama bio clutch čovek svojevremeno.

To ono u Trinki eri. Covece kad je to bilo. Tada je bas igrao odlicno i na talasu samopouzdanja bio bese EMVIPI kupa?

 

A davao je u i ABA koseve za pobedu. Sad kad gledas bas je propao.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, djole said:

meni je na primer prosle godine, a posle prvih 10 kola smo isto imali skor 4-6 (doduse posle toga su usledila 3 vezana poraza), sve izgledalo dosta tragicno

 

bez glave i repa, neorganizovano, kao da smo samo natrpali igrace i ajde, igrace oni sami

 

i onda stvarno ne znam odakle je dosao onaj preporod

 

sada mi je vidjenje svega daleko bolje, videcemo ima li to smisla

Sve ok, takodje mi je lakse da vidim kuda se ide i shvatam da smo se bas skurcali sa povredama drugu godinu za redom i da ce, nadam se, sve to izgledati neuporedivo bolje.

Ono sto mi nije jasno je zasto nam ponovo stotku ne natrpa samo ko nece?

Link to comment
Share on other sites

Jaramaz je greska struke.
Ne znam šta su očekivali.

Čovek za dve EL sezone ima isti prosek ko sad u Partizanu uz tragičan procenat sa linije bacanja ove sezone.

Ovo sto igra je za otkaz, neće ga dobiti samo zato što je naš (grobar) koliko god da je neupotrebljiv.

Ovaj potez sa Yogijem je samo očajnički pokušaj da se izbegne šteta koju Jaramaz donosi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...