Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Više je do toga da Želimir pažljivo bira pojačanja, triput meri a jednom seče. Nećete dovesti igrača dok on ne proceni da je to pravi izbor, a dotle veruje momcima koji su već tu da će izgurati utakmice. Po mom mišljenju je to i ispravan pristup. Tako je i Madara i Smajlija gurao kao startere u EL utakmicama dok smo se ovde pitali da li je normalan. A navijači iz fotelje pokupuju pola Evrope.

Edited by DameTime
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Ne sam Safete said:

Šta fali Kaminskom?

 

nista posebno (mislim, svskom nesto fsli), nego mi se pali alarm na mudrost xy trenera, kako tri puta meri pa zato nema pojacanja

 

kapiram da zeljku za svaku opciju treba izmedju 20mins i 2 dana da odluci. ovaj krajnji rok je ako treba da skupi infoe o karakteru. prvi ako ga nije gledao nikada kako igra

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Više je do toga da Želimir pažljivo bira pojačanja, triput meri a jednom seče. Nećete dovesti igrača dok on ne proceni da je to pravi izbor, a dotle veruje momcima koji su već tu da će izgurati utakmice. Po mom mišljenju je to i ispravan pristup. Tako je i Madara i Smajlija gurao kao startere u EL utakmicama dok smo se ovde pitali da li je normalan. A navijači iz fotelje pokupuju pola Evrope.

Ma izmerio je on pet puta vec, nego ti sto su izmereni cekaju NBA ugovore.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je Ponitka bas sigurica za poziciju, jer radi 2 stvari dosta bolje od Pape, a to je razigravanje ostalih igraca i generalno mnogo bolji osecaj za dodavanje sa krila, sto je bas dobar i unique skill. Takodje ima bolji skok i on ce doprineti na tom polju sigurno. 

 

Forsiranje njega kao pleja bi ponistile te prednosti koje ima u odnosu na ostale trojke u Evropi, tako da mi taj Mozzartov tekst apsolutno nema smisla. 

 

Na poziciji 1 nam treba Rajon Rondo za evropski stil kosarke. Na poziciji 5 Biyombo da ali koji nema 50 godina. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, greenenvy said:

Forsiranje njega kao pleja bi ponistile te prednosti koje ima u odnosu na ostale trojke u Evropi, tako da mi taj Mozzartov tekst apsolutno nema smisla. 

 

Iste stvari su pisane za Exuma prošle godine, kadonomeđutim.

 

Ali naravno da nisu iste situacije i da su potpuno različiti igrači u pitanju. Za razliku od Exuma, Ponitka nema dovoljno dobar ballhandling za prenos lopte pod pritiskom i tu je najveći problem s njim na poziciji nominalnog keca. Sa loptom u rukama na protivničkoj polovini kada je već krenula akcija i kretnje u napadu, to je sasvim druga priča.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nova sezona, i novo iscrpljivanje Lideja. Nece to na dobro da izadje. Od Tristana vajde nema, tako da ce Zek na 30min, pa do kad izdrzi. 

Sa tri visoka upotrebljiva igraca ulazimo u sezonu, i jedan od te trojice je Alen, koji moze da nakupi licnih za par minuta, plus Kaminski koji je sa odbranom jako tanak.

Ocekujem da kad se ukaze sansa, dodje jos jedan visoki, samo se nadam da cemo bolje proci nego prosle god, kad je dosao Brodz. 

Prvih par kola evrolige ce pokazati koliko moze ili ne moze Balsa. 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Arsenije Pesic said:

 

Iste stvari su pisane za Exuma prošle godine, kadonomeđutim.

 

Ali naravno da nisu iste situacije i da su potpuno različiti igrači u pitanju. Za razliku od Exuma, Ponitka nema dovoljno dobar ballhandling za prenos lopte pod pritiskom i tu je najveći problem s njim na poziciji nominalnog keca. Sa loptom u rukama na protivničkoj polovini kada je već krenula akcija i kretnje u napadu, to je sasvim druga priča.

 

Exum je igrao keca u NBAu, a Ponitka to verovatno ponekad u reprezentaciji, tako da je tu ta razlika. Exumova epizoda na 3 u Barseloni je vise exception nego pravilo. 

 

Ako Zoc pak ima drugaciju ideju i to profunkcionise, stvarno mu treba odati priznanje. Mada ja iskreno ne verujem da ce to pokusavati sem ponekad u vrlo specificnim situacijama kao specijal neki. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...