Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

On 5/16/2024 at 12:12 PM, Eddard said:

 

U kom univerzumu je @bold pesma o svom klubu 😆

 

zvezdu da mi ponude

.....

nanananana-nanananana-nananananana

PARTIZAN SAMPION!!!

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Upalim internet, kad ono, opet novo saopstenje - zna se vec koga. 

 

Naravno, i treca sudijska trojka ne valja.

 

Ovo je postalo smesno i nema vise nikakve veze sa sportom. Ocigledno ne postoje vise granice.

 

Zaista je upitan integritet ABA lige. 

 

Priprema se put koji se davno vec etablirao u nasem regionalnom fudbalu, a to je, da samo jedan tim sme da bude prvi, i to po svakoj ceni.

 

Takav pristup ne moze da bude u interesu regiona, pa cak ni u interesu navijaca CZ. Dzaba to prvo mesto u fudbalu ili kosarci, kad se pravi (ne)kvalitet vidi u evropskim takmicenjima.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 9
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Da li se neko seća stranice na fb koja je bila posvećena Partizanu, a koju je vodio neki lik koji je umro pre 5, 6 (lupam)? 

 

Sadržaj je uglavnom bio zajebancija, bilo je dosta i žestokog "tatisanja", ali sa dobro dozom humora. Koliko se sećam. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uvrnuto said:

Da li se neko seća stranice na fb koja je bila posvećena Partizanu, a koju je vodio neki lik koji je umro pre 5, 6 (lupam)? 

 

Sadržaj je uglavnom bio zajebancija, bilo je dosta i žestokog "tatisanja", ali sa dobro dozom humora. Koliko se sećam. 

 

Krcunija.

Imam arhiviranu većinu tih sličica 😉

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Nebojša Marčeta je bio konceptualni umjetnik koji je na satiričan način prikazivao aktuelna dešavanja u srpskom sportu kroz mimove koje je sam stvarao, najčešće kombinovanjem klasičnih umjetničkih djela i fotografija iz srpske štampe. Bio je jedinstvena pojava, britkog uma i izraza i znao je da “pogodi žicu”. Njegova facebook stranica “Krcunija” bila je u to vrijeme jedna od najpopularnijih navijačkih stranica na Balkanu sa preko pola miliona pratilaca.

 

Prije par godina neko je na twitteru ostavio link za download arhive njegovih djela, ne preuzeh je tad i posle nikad više nisam mogao da je nađem. Nenadoknadiva šteta.

 

Sam Marčeta preminuo je 2017. od raka i tako se završila i era Krcunije, s obzirom da je bio jedini administrator i urednik sadržaja na stranici. 
 

Mislim da mogu da kažem u ime većine ovdje koji su poznavali njegov rad da nam je uljepšao i obogatio živote svojim djelima. 
 

Nek mu je laka crna zemlja, vječna slava i hvala.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/16/2024 at 11:19 PM, Kooineeperk said:

 

Bold 1: Partizan = Fenerbahce/Ulker projekat

 

Bold 2: Fenerbahce/Ulker projekat - KK Dubai projekat = Domaci igraci

 

Sto dalje implicira da s obzirom na Bold 1, kad to ubacimo u Bold 2, dobijamo da je Partizan - KK Dubai = Domaci igraci

 

A to dalje implicira da Partizan nema nikakvu istoriju, nikakve navijace, nikakve uspehe, evropsku titulu...? Auuu komsije, al' vas Goldi sahranio 🙂 

 

Izvinjavam se, morao sam da mu odgovorim 😄 jednostavno smesna su ti neka poredjenja i neki stavovi. Nemo' se ljutis 😄 

 

Imaju i MCFC i PSG i istoriju i navijace i neke uspehe pa je cinjenica da ih navijaci drugih klubova prozivaju da su "plastika".

 

Ono sto sam pisao i nema veze sa istorijom ili tradicijom niti evropskim titulama - ima veze sa gomilom miliona evra koje su se odjednom stvorile i pomocu kojih su kupljeni mnogi skupi igraci (ili ce biti kupljeni, kao u slucaju Dubaija). Po tome su i Fener nakon fuzije (ulaganja) i KKCZ i KKP i potencijalno KK Dubai potpuno isti, jedino je u slucaju "nasih velikana" novac dosao od svih nas, kao da smo najbogatija zemlja na kontinentu.

Link to comment
Share on other sites

On 5/17/2024 at 12:57 PM, Tunis said:

Ne znam koliko ste vi pratili tada, ali dno je prvi put probijeno u Podgorici, kada su 1. put domači navijači čekali i pljuvali goste, pa se na sve to nadovezala sudijska krađa (Lesor zicer) prema kojoj ovo u ponedeljak deluje kao super odsuđena utakmica.

 

Tada je rukovodstvo lige propustilo da kazni sve počinioce (isprazni halu na neko vreme, suspenduje odgovorne itd), i sve posle što se dešavalo je posledica toga. Daleko da skidam odgovornost sa Čovića, ali razumem navijače Zvezde koji neće dozvoliti 'maloj' Budućnosti da šefuje. Čović hoće u svemu da bude prvi, pa ako treba da se bude loš, biće i najgori.

 

Nesto si ti pobrkao:

 

Nikakav linc se nije desio u finalnoj seriji u sezoni 2017/18, to je bilo u sezoni 2018/19.

 

1. Prvo se KKCZ ne samo zalila na sudjenje nakon 3. meca nego je i uporedila KKB sa kriminalnom grupom, sudije povezivala sa maloletnickom prostitucijom, dakle, imali smo saopstenje koje je bilo apsolutno dno dna i koje niko do sada nije ponovio.

2. Nakon toga sledi finalna serija 2018/19 gde je doslo do pomenutog linca, sto je samo odgovor na nenormalno saopstenje Covica u jedinoj situaciji u kojoj njegov klub nije osvojio titulu.

3. Nakon toga je usledio onaj docek igraca KKB u petom mecu.

 

Dakle, hajde malo da pricamo o cinjenicama, a ne da glumimo neku zrtvu.

 

Sto se tice uopste odnosa u ABA ligi, pa o tome najbolje govori boldovana recenica. Zato sto Covic, KKP, navijaci KKP i navijaci KKCZ zele stalno da budu prvi i imaju opsesiju da stalno budu najmocniji, najsilniji i da se jedini pitaju oko trofeja pomenuti klubovi se ni po cemu ne razlikuju od stranke koja je na vlasti u Srbiji, ciji lider, funkcioneri i 90% biraca takodje zele da stalno budu najmocniji, da stalno pobedjuju i da svi ostali samo popunjavaju broj.

 

Zato ce i kosarci na ovim prostorima svanuti onda kada KKP i KKCZ prestanu da budu dva najmocnija kluba u regionu, podjednako kao sto ce i demokratiji u Srbiji svanuti onda kada SNS prestane da pobedjuje na izborima u Srbiji. Normalno, nije da je alternativa nesto bajna i sjajna, ali u poredjenju sa smenjivanjem KKP/KKCZ na tronu ABA lige i sa 12+ godina Vuciceve vlasti ta alternativa dodje kao dasak svezeg vazduga u ovoj ustajaloj mocvari.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, goldberg said:

 

Nesto si ti pobrkao:

 

Nikakav linc se nije desio u finalnoj seriji u sezoni 2017/18, to je bilo u sezoni 2018/19.

 

Dakle, hajde malo da pricamo o cinjenicama, a ne da glumimo neku zrtvu.

Nešto si ti pobrkao, igrači Zvezde su napadnuti u hotelu u Podgorici pred treću utakmicu 2018. i time je otvorena Pandorina kutija.

Nekoliko dana pre toga Budućnost je pobedila u Beogradu bez ikakvih problema i u normalnoj atmosferi. 

To je bila poslednja normalna sportska utakmica u ABA finalima do dana današnjeg, kao i poslednja pobeda gosta.

To ako ćemo da pričamo o činjenicama.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MarioKempes said:

Nešto si ti pobrkao, igrači Zvezde su napadnuti u hotelu u Podgorici pred treću utakmicu 2018. i time je otvorena Pandorina kutija.

Nekoliko dana pre toga Budućnost je pobedila u Beogradu bez ikakvih problema i u normalnoj atmosferi. 

To je bila poslednja normalna sportska utakmica u ABA finalima do dana današnjeg, kao i poslednja pobeda gosta.

To ako ćemo da pričamo o činjenicama.

 

U postu koji je @Tunis napisao, a ja citirao stoji:

 

Quote

Ne znam koliko ste vi pratili tada, ali dno je prvi put probijeno u Podgorici, kada su 1. put domači navijači čekali i pljuvali goste, pa se na sve to nadovezala sudijska krađa (Lesor zicer) prema kojoj ovo u ponedeljak deluje kao super odsuđena utakmica.

 

Cekanje i pljuvanje se desilo u sezoni 2018/19, sa zaletanjem na igrace gostujuce ekipe i svime ostalim. Ovo o "napadu u hotelu" su price rekla-kazala i klub se samim dolaskom na 3. mec jasno odredio da su okolnosti normalne, a one su postale nenormalne tek nakon poraza.

 

Uopste, ta stalna potreba da cas glumimo zrtve, a cas silnike kojima niko ne moze nista je i razlog zasto zivimo u ovakvom drustvu u kojem zivimo. Cak i ako razumem potrebu da se nekada reaguje emotivno na "nepravde" i nepravde usmerene ka nekom klubu, da li je normalno da FKCZ, FKP, KKP i KKCZ nisu izgubili bitan mec posle kojeg su samo cestitali protivniku umesto da su glave uronili duboko u teorije zavere i paranoidna razmisljanja "svako je protiv nas, svi nas mrze"? KKCZ jednom izgubi finale od KKB, "pravi se atmosfera da srpski klub ne sme da osvoji ABA ligu, sta ce nam ona?". KKCZ izgubi u kupu ili u ABA ligi od KKP, "hobotnica i dalje vlada, jel' vi vidite protiv cega se mi borimo?".

 

Mislim, dokle vise?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, goldberg said:

 

U postu koji je @Tunis napisao, a ja citirao stoji:

 

 

Cekanje i pljuvanje se desilo u sezoni 2018/19, sa zaletanjem na igrace gostujuce ekipe i svime ostalim. Ovo o "napadu u hotelu" su price rekla-kazala i klub se samim dolaskom na 3. mec jasno odredio da su okolnosti normalne, a one su postale nenormalne tek nakon poraza.

 

Uopste, ta stalna potreba da cas glumimo zrtve, a cas silnike kojima niko ne moze nista je i razlog zasto zivimo u ovakvom drustvu u kojem zivimo. Cak i ako razumem potrebu da se nekada reaguje emotivno na "nepravde" i nepravde usmerene ka nekom klubu, da li je normalno da FKCZ, FKP, KKP i KKCZ nisu izgubili bitan mec posle kojeg su samo cestitali protivniku umesto da su glave uronili duboko u teorije zavere i paranoidna razmisljanja "svako je protiv nas, svi nas mrze"? KKCZ jednom izgubi finale od KKB, "pravi se atmosfera da srpski klub ne sme da osvoji ABA ligu, sta ce nam ona?". KKCZ izgubi u kupu ili u ABA ligi od KKP, "hobotnica i dalje vlada, jel' vi vidite protiv cega se mi borimo?".

 

Mislim, dokle vise?

@Tunis je u svom postu, u delu gde piše o pljuvanju i čekanju u zagradu stavio (Lesor zicer), pa je jasno da misli na 2018., kada se i desio prvi napad na Zvezdine igrače. To što relativizuješ taj napad je tvoja stvar, a od tada je sve počelo i nema normalne utakmice u finalu. To što je početak u Podgorici svakako ne abolira ostale buduće finaliste, Zvezdu (posebno), a ni Partizan, koji lepo gaje nesportsku atmosferu.

 

Partizanova tema nije mesto za ovu diskusiju, pa se isključujem ili možemo preći na neku drugu odgovarajuću temu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da, napisao je i zato sam mu i odgovorio da je pogresio jer je pomesao sezone. O kakvom napadu u hotelu pricamo ako u njegovom postu pise:

 

Quote

Ne znam koliko ste vi pratili tada, ali dno je prvi put probijeno u Podgorici, kada su 1. put domači navijači čekali i pljuvali goste, pa se na sve to nadovezala sudijska krađa (Lesor zicer) prema kojoj ovo u ponedeljak deluje kao super odsuđena utakmica.

 

Tada je rukovodstvo lige propustilo da kazni sve počinioce (isprazni halu na neko vreme, suspenduje odgovorne itd), i sve posle što se dešavalo je posledica toga. Daleko da skidam odgovornost sa Čovića, ali razumem navijače Zvezde koji neće dozvoliti 'maloj' Budućnosti da šefuje. Čović hoće u svemu da bude prvi, pa ako treba da se bude loš, biće i najgori.

 

Dakle, jasno je da pise o desavanjima u hali, jer sto bi se hala praznila zbog doceka i incidenata u hotelu? U sezoni 2017/18 nije bilo vecih incidenata u "Moraci".

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, crni_bombarder said:

Neprijatelj Covica je svaka ekipa koja je dovoljno blizu njegove, a to on prenosi i na navijače Zvezde nažalost.

 

 

To je majstor manipulacije i različitih mahinacija, pravi Britanski tip...

 

Ne treba biti poseban majstor manipulacije na ovom podneblju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MC Thunder 2 said:

 

Ne treba biti poseban majstor manipulacije na ovom podneblju.

To stoji ali uz Labusa i Dinkića upravo je on bio jahač apokalipse pre 20 godina, tako da on nije običan političar i funkcioner, on je barem nivo iznad plus je težak populista i košarkaški diktator.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
4 minutes ago, crni_bombarder said:

Ne vredi otislo je sve u pm, ovde je toliko toksicno da se trebaju ugasiti oba kluba dobro i priča @goldberg

necemo toliko daleko da idemo sada..

(ne za gasenje oba tima, vec za ovo drugo)

Edited by elmulinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo nije rezultat toksične atmosfere između klubova i(li) navijača već njegov lični potez... Zaista je vreme da se raspusti ova banda i ne iz košarkaških razloga.

 

Pod stare dane glumiš nekog gangstera i pesničiš se. Ne znam je li umislio da izigrava Lulla (posle svega što je KKP prošao zbog takvog poteza), ali je to makar bilo na terenu. Stvarno užasan potez i ovo MORA biti sankcionisano. Zreli su za metlu na svom terenu samo tako... 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Da ugasimo oba kluba jer jedan od ta dva kluba vec 3 godine gaji trojicu stranaca koji ce ostati ypamceni kao najveci anti fer plej igraci u novijoj istoriji kosarke na ovim prostorina. I sasvim slucajno su sva trojica miljenici navijaca i nikad ni za sta nisu sankcionisani. Kao sto i nece.

  • Like 8
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Sta je s vasim igracima (ne svim) komsija? Ko im drma kavez? 

 

Ne stvarno... 

Ne pozdravljanje rivala, tj samo Zvezdinih igraca, pokazivanje srednjaka publici, udaranje igraca (redovno)... 

 

Ne bih da tatisem. Zanima me je li ovo vamo sve ok ili je do mene pa mi se cini da su nasi igraci pristojniji.

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...