Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Nije mi jasno zašto je kod vas toliki pesimizam.Imate bolje igrače,trenera,kontinuite sa trenerom i igračima 3 god,nemate povreda,ne računam Jaramaza i Koprivicu,svakako ne bi bili medju 12.I sad da mislite da ne možete dobiti jednu od 3 u gostima,a Zvezda nema šanse sa ovim timom dobiti kod vas.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Stiletto said:

Zato što ako sabereš košarkaški IQ svih 12 igrača teško da ćeš 1000 da prebaciš.

 

Jedna situacija iz ove zadnje utakmice, Budućnost trči kontru, Kaminski i još neko trče iza/pored lika i gledaju ga. Smit dotrčava sa strane i pravi faul. Jbt, ispade Smit ima najveći košarkaški IQ.

 

Očekivanja od finalne serije nemam. Toliko smo i mi oni nestabilni i bez glave i repa, da tu nema šta da se prognozira. Jedino što je izvesno je da će biti sranja, samo je pitanje kolikog.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Stiletto said:

Zato što ako sabereš košarkaški IQ svih 12 igrača teško da ćeš 1000 da prebaciš.

Ne znam,nekako mi je ta priča nametnuta u pokušaju pronalaska neke logike za loše rezultate.

Dozer,Smit,Panter,Naneli,Ledej,Kaminski,Ponitka nisu baš igrači sa slabim IQ.To se može reći za Smajlagića i Kabokla.A Avramović Andjušić,Trifunović su mi neka sredina.Bar po nekom mom gledanju..

Link to comment
Share on other sites

Ja bih rekao da je problem pristupa/mentaliteta, a ne intelekta (košarkaškog naravno) 

Ova ekipa nema taj state of urgency od prvog minuta i to je ubija, koliko puta ove sezone smo videli kasno paljenje i ok nekad to bude dovoljno kao protiv Future G3 (ne i G2) ali tako se ne može dobijati u kontinuitetu. Upravo zbog takvog pristupa i izgubismo sve živo u poslednjim minutima 

Najbolji primer svega je drugi ABA derbi

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Aman 2 said:

Vanja se oprostio od Baskonije i najavio dolazak...

Eto nama vodje opozicije u svlačionici.

Sad na TO pred vraćanje na teren - KO JE NAJBOLJI??? VČĆ PDR!!!

  • Like 1
  • Love 2
  • Ha-ha 11
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

@Shikamaruupravo to.

Zašto smo zadovoljni Smithom ovdje, čak mu je i publika skandirala čini mi se na nekoj utakmici. Zato što je dečko fokusiran i ne izlazi iz svoje role. Na zadnjoj utakmici pravi 5 faul i istrčava napolje. Svestan, fokusiran zar je to toliko teško. Ostatak ekipe ne zna ni kad izlazi iz bonusa a mali faul neki uče već tri godine.

U suštini meni nije jasno kako to Željko ne može da dovede u red. To nas je i koštalo pley inn(offa) gubitka domaćeg terena u Aba.  Tu je dovoljno par igrača da kaskaju i lanac se prekida.

Al ja sam optimista bez obzira 😁

Edited by odupri se ludilu
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, mfmilan said:

Jedna situacija iz ove zadnje utakmice, Budućnost trči kontru, Kaminski i još neko trče iza/pored lika i gledaju ga. Smit dotrčava sa strane i pravi faul. Jbt, ispade Smit ima najveći košarkaški IQ.

 

Ovo smo komentarisali u hali. Smit je usvojio to "evropsko" ponašanje i zna da pravi te takičke / pametne faulove. S druge strane imamo Kaminskog i PJ-a koji imaju tu američku filozofiju neprekidanja igre protivnika i aj da to možeš da razumeš jer su tek stigli u Evropu, ali koji je izgovor za Pantera i Nanelija koji već godinama igraju preko bare? Koji je izgovor za Avramovića? Jebeno je neverovatno da ne umemo taj "mali" faul da napravimo i da ulazimo u završnicu četvrtine u kojoj smo u minusu sa jednim ili nijednim faulom i da ti publika viče da praviš faul kada ostaneš u mismeču.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Smit odličan primer, njemu kad je uloga iskristalisana sve je kliknulo na mesto 

Ja npr Ponija branim ko da mi je iz kuće, fakat ne igra dobru sezonu (ja bih rekao da on i stručni štab tu dele krivicu u približnim razmerama no to je za neki drugi dan) ali brate kad je na terenu znaš da isti nivo zalaganja dobijaš u svakom minutu, problem je što kad je jedini na terenu u tom modu izgleda smešno otprilike 

 

5 minutes ago, odupri se ludilu said:

@Shikamaru

Al ja sam optimista bez obzira 😁

Što je najgore i ja sam, ne umem drugačije jebiga, na foru sam ako i za ovo ne možete da se upalite od starta to je već novi nivo

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Luchifer89 said:

Eto nama vodje opozicije u svlačionici.

Sad na TO pred vraćanje na teren - KO JE NAJBOLJI??? VČĆ PDR!!!

 

Umesto skautinga se uvode provere ko je od igrača učestvovao u dovoljno opozicionih aktivnosti.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, odupri se ludilu said:

@Shikamaruupravo to.

Zašto smo zadovoljni Smithom ovdje, čak mu je i publika skandirala čini mi se na nekoj utakmici. Zato što je dečko fokusiran i ne izlazi iz svoje role. Na zadnjoj utakmici pravi 5 faul i istrčava napolje. Svestan, fokusiran zar je to toliko teško. Ostatak ekipe ne zna ni kad izlazi iz bonusa a mali faul neki uče već tri godine.

U suštini meni nije jasno kako to Željko ne može da dovede u red. To nas je i koštalo pley inn(offa) gubitka domaćeg terena u Aba.  Tu je dovoljno par igrača da kaskaju i lanac se prekida.

Al ja sam optimista bez obzira 😁

Voleo bih da vidim Smitha od pocetka sezone u timu. Mislim da donosi ono za sta je i doveden. Povratkom Avramovica je bio skrajnut, sada deluje da je daleko bitniji igrac za tim nego li PJ. Ako smo pametni da ga zadrzimo.

Link to comment
Share on other sites

I kad mislim da ne moze gore, moze

 

https://www.b92.net/sport/kosarka/aba/21775/kk-crvena-zvezda-zvezda-poslala-dopis-celnicima-aba-lige-pred-finale-protiv-kk-partizan/vest
 

 

dakle, ako sudije ne budu sudile onako kako se ocekuje ne mogu da garantuju bezbednost…

 

da sam neko u KKP kao sto nisam… izasao bi i posprdao se koji minut i napustio teren, pa nek igra sam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Mirise mi na povlacenje ekipeTM i sveopsti cirkus, sto bi naravno bila 1 katastrofa, ali sta je jos jedna u nizu...

Pre sam mislio da Abraham preteruje kada kaze da ne gleda derbije u basketu zbog celokupnog vasara i atmosfere. Sada nisam toliko izricit povodom te izjave.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima li iko da mu kaže ne boj se Nebojša?

Otišao je daleko do krajnjih granica....nije za šalu i sprdanje, jer se na taj način podržava i relativizuje njegovo ponašanje.

Za osudu je.

Prije svega ono što je uradio sopstvenim navijačima sa ovim zipovanjem u Pionir.

Stani malo čoveče! Razmisli!

Misli dobro!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...