Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Maj pipls, neka nam svima klub da vatre u ovim zimskim mesecima. Dobrim rezultatima i velikim pobedama da izazove erupcije toplih emocija i vrelih zadovoljstava. Opremljeni smo, adekvatno obuceni, hajde da hrabro vec sad uzmemo stvar u svoje ruke, istopimo i smazemo konkurenciju.
 
Smart-Select-20240101-195921-Gallery.gif
 
Hepi Nju Jiar, dawgz!

Is it just me ili je ovo prepuno seksualnih konotacija? [emoji23]
  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ScepanScekicSto said:

Ima li smisla traziti parking na parkingu arene?

 

gde je neki najblizi a da se moze naci parking

 

Parking Arene mogu da koriste samo oni koji su platili za to, ali na Bulevaru Zorana Đinđića imaš redovan javni parking. Takođe i međ' blokovima. Neko parkira i sa druge strane auto-puta. Svakako treba doći ranije, a i imati sreće.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, uvrnuto said:

 

Parking Arene mogu da koriste samo oni koji su platili za to, ali na Bulevaru Zorana Đinđića imaš redovan javni parking. Takođe i međ' blokovima. Neko parkira i sa druge strane auto-puta. Svakako treba doći ranije, a i imati sreće.

 

“Iskustvo je smrtnicima učitelj svega.”

Euripid

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, ScepanScekicSto said:

Ima li smisla traziti parking na parkingu arene?

 

gde je neki najblizi a da se moze naci parking

 

Preko autoputa, ako ideš od Novog Sada prva, a od Niša druga kružna petlja iznad autoputa, parking od picerije Etna do Super Vera, uvek se nađe mesto a ne plaća se, peške 5-10 minuta do Arene.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ne sam Safete said:

spacer.png


nakon što sam ušao u grobarski lore kao čovek kojeg Edin gleda dok priča "a onda se pojavi James" monolog, evo me opet kao indirektnog i ničim izazvanog katalizatora partizanskih emocija u južno orjentisanom narodu. sudbina je to.

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Mairosu said:


nakon što sam ušao u grobarski lore kao čovek kojeg Edin gleda dok priča "a onda se pojavi James" monolog, evo me opet kao indirektnog i ničim izazvanog katalizatora partizanskih emocija u južno orjentisanom narodu. sudbina je to.

iRVRGYW.gif

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...