Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Gledajući ovu materijalnu i duhovnu bedu koja je dovežena ko zna odakle danas u Arenu još sam sigurniji da sam bio u pravu kad sam nagazio ovog kolegu kome je sve u redu ako Punter, Leday i slični produže višemilionske ugovore. Isto važi i za crveno belog frankenštajna i spucane milione za tu skalameriju.

  • Like 5
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Son_of_a_gun said:

Koje su šanse bile da se ovako nešto desi? emoji16.png

505bede02fa49954bc73b5c20c87d1e2.jpg

Tetiva se upalila, bolan!

5 minutes ago, BojanaCZV said:

Stvarno ne razumem ovaj hejt prema Miroticu i prozivke.

 

Ni prvi ni poslednji koji nije hteo da dodje u kkP/CZV.

 

 

Baš je isti slučaj kao prethodnici ej 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bih bas voleo da cujem tu teoriju, informaciju, bilo sta, na osnovu koje imate ovakav stav prema Miroticu. Od saopstenja imamo ono od KKP gde je receno da je predsednik drzave licno garantovao bezbednost Nikoli i uputio mu poziv da dodje u Partizan, tako da pritisci te vrste otpadaju. Imamo i njegovu izjavu gde je rekao da mu niko iz Zvezde nije pretio. Dakle, sta je onda?

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, СтелаРоса said:

Od saopstenja imamo ono od KKP gde je receno da je predsednik drzave licno garantovao bezbednost Nikoli i uputio mu poziv da dodje u Partizan, tako da pritisci te vrste otpadaju.

A da, čuvena Ostojina saopštenja, potpuno slobodno napisana i bez ikakve direktive, uvek im sve poverujem

 

Ček izvini, zove me neki Nigerijac u vezi posla

  • Like 5
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Shikamaru said:

A da, čuvena Ostojina saopštenja, potpuno slobodno napisana i bez ikakve direktive, uvek im sve poverujem

 

Ček izvini, zove me neki Nigerijac u vezi posla

Ako je laz to da je Vucic aminovao njegov transfer, zasto se onda dalje insistiralo na tome da se Mirotic izjasni zasto nije dosao? Znaci SNS je zabranio transfer i ne zeli da se o tome zna, a clan istog pokusava da otkrije istinu? 
 

Na kraju krajeva, ako se coveku i pretilo zaista i nije smeo da dodje, zasto se od njega ocekuje da ce smeti da prica o tome? Ocigledno su u tom slucaju neke jako teske glave u pitanju kada nije smeo da se zamera. U tom slucaju mu se valjda treba pomoci, a ne stvarati dodatni pritisak na njega, a kao sto vidimo i mrznju.

 

Kako god da okrenes, nikakvo logicno objasnjenje jos uvek nije dato, pa neka je i teorija zavere u pitanju, ali da ima smisla. Bar ja nisam cuo, zato i pitam.

Edited by СтелаРоса
Link to comment
Share on other sites

Zato što je lik pošto-poto želeo da sebe predstavi kao nedelioca naroda, a u KKP zapravo nije došao samo zbog svojih ličnih interesa. Što je skroz prirodno i u redu, ali je smešna njegova potreba da sebe prikaže kao nekog tihog heroja.

 

@BojanaCZV

Edited by DameTime
reč
Link to comment
Share on other sites

Hrišćanski je i praštati. Često samo kad je nama u interesu setimo se hrišćanstva. Da je zajeb'o Zvezdu i prešao u Partizan većina se ne bi setila hrišćanstva. Ako je pružio ruku svakako nije ispao korektan, al nije to toliko sad strašno da treba neko krvnički da ga mrzi. A u današnjem vremenu je neozbiljno za klub da nekome veruje na reč i pruženu ruku i na osnovu toga možda da pravi planove.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

U pogrešnoj se crkvi moliš pope, mi nismo Hrišćani mi smo komunisti.

Pri tom mi se živo jebe za bilo čija lična uvjerenja ali lik je izgradio taj imidž hodajuće ikone pa se posrao prvom prilikom na sve uz blagoslov institucije kojoj je modus operandi da promoviše sve suprotno od onog što radi.

Naravno da mu to treba nabijati na nos dok je živ.

  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MrTwister said:

Tako se i Mirota sjetio hriscanstva kad je njemu odgovaralo i eo i dalje to radi za njega 😄 

 

A šta ako je zaista bilo pretnji? Čovek ima porodicu, ona mu je svakako bitnija od date reči igranja za neki evropski klub. Možda ja razmišljam drugačije što ne gledam isto na sve ovo kao ostali. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...