Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Ako sve bude kako treba, Panter, Ledej, Aleksa, Ponitka imaju ugovore i za narednu sezonu, u kojoj ce biti nasi. A pored njih i Kaboklo, sto je odlican potez uprave - da se u startu igrac velikog potencijala zadrzi i dogodine. To je cela petorka koja pokriva svaku poziciju. 

 

Ofc, ne zelim da trcim pred rudu. Ponavljam, to je neki good case scenario.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MC Thunder 2 said:

Ako sve bude kako treba, Panter, Ledej, Aleksa, Ponitka imaju ugovore i za narednu sezonu, u kojoj ce biti nasi. A pored njih i Kaboklo, sto je odlican potez uprave - da se u startu igrac velikog potencijala zadrzi i dogodine. To je cela petorka koja pokriva svaku poziciju. 

 

Ofc, ne zelim da trcim pred rudu. Ponavljam, to je neki good case scenario.

 

To je scenario ako 17.12. pobede oni koji već vladaju metodom hleba i igara.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Ne, nego zapuši nos i uživaj dok traje, malo je degute da ovu perverziju doživljavaš kao nešto što treba da bude redovna stvar.

 

Po toj logici, ispada da ti ne bi trebao ni da pratis svoj klub trenutno, jos manje da pises na forumu bilo sta o igri Zvezde, analiziras i slicno....jer sve se to zbiva pod šatrom perverzne ruke koja i vas mije 💁‍♂️

Edited by MC Thunder 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, MC Thunder 2 said:

Ako sve bude kako treba, Panter, Ledej, Aleksa, Ponitka imaju ugovore i za narednu sezonu, u kojoj ce biti nasi. A pored njih i Kaboklo, sto je odlican potez uprave - da se u startu igrac velikog potencijala zadrzi i dogodine. To je cela petorka koja pokriva svaku poziciju. 

 

Ofc, ne zelim da trcim pred rudu. Ponavljam, to je neki good case scenario.

Pinter i Zek su produzili na 2?

Link to comment
Share on other sites

meni je jedino uvredljivo što sam tri puta, kao u narodnoj pesmi, morao da napominjem da pričam o kovanici partizanština u kontekstu nekakvog posebnog stila igre ili načina na koji se odigrava tekma a ne u nekom kulturološko-navijačkom smislu, gde svakako tako nešto postoji, od privrženosti klubu, pa do stila & tona kojim se podržava (for better or worse);

 

i onda ujutru dođe gdin šćepan šćekić, da me pita isto ali ne sme ni mention da opali.

tako da, ili niko ovde ništa prosto-prošireno ne razume, ili se većinski pravite blesavi. bolje je ako se ne razume.

 

edit @Arsenije Pesic

Edited by uini
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

meni je jedino uvredljivo što sam tri puta, kao u narodnoj pesmi, morao da napominjem da pričam o kovanici partizanština u kontekstu nekakvog posebnog stila igre ili načina na koji se odigrava tekma a ne u nekom kulturološko-navijačkom smislu, gde svakako tako nešto postoji, od privrženosti klubu, pa do stila & tona kojim se podržava (for better or worse);

 

i onda ujutru dođe gdin šćepan šćekić, da me pita isto ali ne sme ni mention da opali.

tako da, ili niko ovde ništa prosto-prošireno ne razume, ili se većinski pravite blesavi. bolje je ako se ne razume.

 

edit @Arsenije Pesic

 

A tebi teško da napišeš još koji post? Teraju ribu u vodu, sramota. :classic_tongue:

 

Pa dešava se da ljudima promakne kontekst, pročita se desetina stranica svačega ovde, pa je i očekivano da se čita sa manje pažnje i razumevanja. Drugo, ako meni smeta, verujem da i većini KKP navijača smeta generalna situacija na podforumu, naročito imajući u vidu EL i ABA teme, pa bude i kraći fitilj, i, nemam pojma, pojačan taj neki osećaj ugroženosti.

 

A i bilo je ljudi koji su ti baš direktno odgovarali na konstataciju u stilu 'ne dramite, vama se ne dešava ništa što i svakom drugom klubu', takav je neki kontekst (ako sam dobro razumeo :classic_biggrin:). Pa su ti davali primere koliki boj utakmica za kratko vreme igramo na jednu loptu, nije baš uobičajena situacija. I meni je na primer poslednjih nekoliko nedelja značajno stresnije u odnosu na neki prosek stresa, tačnije ne stresa nego paketa emocija vezanih za KKP.

 

Uglavnom, kapiram da si se u jednom trenutku osećao kao pod rafalnom paljbom, zato sam i reagovao, ali isto tako hoću da kažem da se i ja baš ne slažem sa onim što si napisao.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ma nisam se osećao kao pod rafalnom paljbom, nego kao da pričam sa anama brnabićima

i jeste mi problem da pišem 100x isto, samo zato što bi ekipa joint effortom da spinuje priču

 

ne volim takve stvari, možda neko voli

 

nebitno, evo i zvezda sinoć pobedila partizanski; prvo smo gubili, izgledalo je da će nas rutinirati i onda smo ih pretekli i otrtili

može i to da bude partizanština u toku tekme i načina, a što ne bi moglo. i nedović kao punter 2.0, rekao bih za bogate ali ne znam dalju gradaciju od partizan hue hue

 

ajde, ostajte mi dobro, vidimo se na sledećem pismenom 🙃

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, uini said:

kao da pričam sa anama brnabićima

Problem je u tome što se ne oduševljavamo tobom kao Ana svojim šefom ili šta?

 

18 minutes ago, uini said:

evo i zvezda sinoć pobedila partizanski; prvo smo gubili, izgledalo je da će nas rutinirati i onda smo ih pretekli i otrtili

može i to da bude partizanština u toku tekme i načina, a što ne bi moglo.

Još je na kraju i Nedović bacio asocijaciju na KKP, pravi primer onog da ovaj klub treba da baca svetla daleko i bude model svima.

Link to comment
Share on other sites

Navrzli ste se na uinija, koji takođe svrati na temu i da čestita na dobroj igri, odbrani Želimira i slično. Nego, odslušah pre neki dan podcast na temu stereotipa i predrasuda, pa mi je bilo zanimljivo kako ekipa sa ovog topika potvrđuje stereotipno shvatanje navijača Partizana (tj. samih sebe) kao gospode i avangarde :classic_laugh:

(u smislu svi ste kulturica, držite se dostojanstveno, ovo-ono)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Barkley#34 said:

Na osnovu kojih si tačno postova to zaključila, ako može bliže objašnjenje?

 

Pa na osnovu atmosfere na topiku, ovde je generalno prijatno i lepo se diskutuje. Kad bi neko spolja zaključivao o svim navijačima Partizana na osnovu ovog uzorka, rekao bi da su svi avangardna gospoda ;D 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...