Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

33 minutes ago, Alex_Serbia said:

Jel tacno da su sudije umnogome pomogle Efesu da preokrene? Nebitno zbog rezultata, vec bi me taj podatak ohrabrio iz mojih iracionalnih shvatanja.


Dosta su srali, mislim da je u cetvrtoj u jednom trenutku bilo 9-1 u faulovima. Svaki pokusaj ulaza je bio faul, cesto bez nekog kontakta. Opet i Efes je ocajno sutirao bacanja tako da to nije definitivan razlog poraza. 

Izgubili smo jer nam je pozicija pet sto se tice odbrane i defanzivnog skoka ocajna ko god da igra. I ubedjenja sam da smo 80 posto koseva od kad se vratio Zeljko primili iz lose kretnje, loseg preuzimanja, loseg rotiranja i losega gradjenja skoka svih ovih centara koji su se za to vreme menjali, ukljucujuci i Lesora i kad bi Zeljko nasao tu nekog ko bi se savrseno uklopio u to sto on forsira i radio svoj posao onoliko dobro koliko recimo Ledej radi svoj da bi mi bili prvaci evrope. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Arsenije Pesic said:

 

Sa samopouzdanjem ili bez, my dicky ticker bi mu bio veoma zahvalan kada bi izbegavao zadnju promenu.

 

31 minutes ago, Marvin said:

Juče baš htedoh da pitam, ko je ovde kačio onaj tvit "bebo jesi li ti Andjusina zadnja promena" 😅

Lagano jedan od najjacih tvitova u poslednje vreme. Da se podsetimo: 

  • Like 3
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

Bez dileme, najgora utakmica sa priprema. Defanzivno smo se vratili u ono crno doba, gde nista nije funkcionisalo, napadacki je bilo korektno, ali nedovoljno da se zakrpe rupe. Naravno, tu je bila i neizbezna crna rupa u kojoj su nam napravili 18:0. Pojacanje pod kosem je neophodno, a kako delujemo organizaciono, verovatno i plej treba.

 

P.S. Interna statistika koju sam vodio, vidim da mi se ralzikuje za 1 kos, a svakako nisam stigao da sve STL, TO i pretrpljene faulove utefterim. A moguce da sam i pomesao nekima poene, al u principu ovo je nesto priblizno.

  

image.png

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...