Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

Pa sta mislite koliko zaradjuju ovi nba igraci? Za one koji nisu imali puno ponuda ja bih rekao da su manje/vise oko milke godisnje. Pa toliko su i imali tamo, neto. Konretno ovi nasi, PJ-u tesko da bi neko dao sansu tamo, a sumnjam da se i u Evropi neko otimao. Uvek je mogao u Kinu da zaradi para, ali posto je njemu cilj povratak u nba mi smo mu najbolja/jedina opcija. Kaminsky je mozda mogao da saceka jos malo, ali mozda su nasi bili konkretni. Ovo sve se ne racuna za Kembu. Lik je sebe odavno reklamirao izjavom da je spreman za Evropu. A znamo i da Monako voli jako da placa.
Realno, ovo leto se mogla dovesti legit nba petorka za nekih 7-8 milki. Jeste da su to mozda uglavnom igraci oko 30+, ali neki bi rekli najbolje godine.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

My 2 cents: Jare nije doveden kao zamena za Yama, to je ugovoreno pre i doveden je za cuveno "sirenje rotacije", kao osigurac za Andjusu, Aleksu, povrede (pu, pu). Iz te perspektive dovodjenje jos jednog spoljnog ima smisla.

Unutrasnji - apsolutno je jasno da je potreban jos jedan igrac i tu moze samo da se diskutuje o profilu, ali to ostavljam Zeljku.

U takvoj strukturi imamo 14 igraca (sto se mene tice Tristan je ostao u Americi).

Kandidati za kraj klupe u EL:

1. Andjusa

2. Balsa

3. Trifa

4. Jare

4. Neko ko je u tom trenutku povredjen

5. Odmaranje nekog od nosilaca

 

Sto se tice raspodele minuta, toliko je utakmica, posebno sa play-in-om, tako da me to ic ne brine.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Luchifer89 said:
18 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:
Ako postoji sansa da se potpise igrac ranga Rossa to je bukvalno no brainer. U Europi bi trebao biti strasan. 

Samo treba objasniti momku da je kapiten glavni revolver u timu


Ne vidim da bi bilo problema oko hijerarhije pored Zeljka na klupi. Takva dva strijelca na vanjskim pozicijama ne bi imala nijedna ekipa u Euroligi. Po mom mislienju Ross bi bio solidno veca detonacija od Kaminskog. 

Link to comment
Share on other sites

Da Naneli nije produžio bilo bi, ovako nema baš bilo kakvog smisla, ali Željko zna najbolje. Eventualnim dolaskom Rosa i Bredlija ambicije bi bile najviše moguće. Na stranu što sam ubeđen da bar jedan sigurno neće doći. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

A nigde nema dokaza da je sam Milutinov imao i gram zelje da se vrati u Partizan i Srbiju.

 

To sto je igrao za nas ne znaci da zeli opet.

Svi oni zele kuci ako je dobra lova, jos mu Sadra Afrika na 10 minuta. Dosao bi trceci da smo ga vijali, ali Zeljko ga nikad nije voleo, nemam pojma sto. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, fedor said:

Svi oni zele kuci ako je dobra lova, jos mu Sadra Afrika na 10 minuta. Dosao bi trceci da smo ga vijali, ali Zeljko ga nikad nije voleo, nemam pojma sto. 

Zar nema nešto aktuelnije od Sandre Afrike, maikumu? Ona je bila drupozivka još dok sam ja živio u Beogradu 😄

Edited by Beonegro
  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Beonegro said:

Zar nema nešto aktuelnije od Sandre Afrike, maikumu? Ona je bila drupozivka još dok sam ja živio u Beogradu 😄


On je tek sad dosao na red izgleda jbg. Mozda covek bio veran do sad pa odlucio po stare dane da nadoknadi propusteno.

Link to comment
Share on other sites

Ajmo malo xsl tabela. Minutaza ce zavisiti od utakmice do utakmice. Ovde sam samo pokusao da vidim ima li prostora za jos jednog SF-a, a da svi budu "zadovovoljni". Odmah sam Djusu i Drezgica nulovao jer ih ne vidim trenutno u timu, kao i Tristana. Dolaskom jos jedne trojke Trifa visi i ceka eventualno "nedajboze" neku povredu. Sto se tice visokih ta zamena za Zeka je must. Znaci cisti SF i jedan PF/C je nesto logicno. Ovo sve moze da padne u vodu ako Obradovic ne vidi PJ-a kao pleja i igra mu iskljucivo SF (malo verovatno). Onda bi bilo prostora dovesti i jednog plejmejkera.
Neka moja procena sto se tice igrackog budzeta da smo trenutno izmedju 11 i 12 miliona. 2df18a4a05049c61978185c9556fa80b.jpg

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...