Jump to content

Reprezentacija Srbije - UŽIVO


Manu

Recommended Posts

malo mi je puna izuzetno mala pisha ovih proseravanja o guduricu i savezu

 

kao neki likovi na rendom tekmi yonske lige u fudbalu al ajde, to je danas standard upisa i primecivanja, sta se trazi i sta igramo, pa kad dozivimo poraz, esam reko.

retardirali smo, generalno.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

:thumbup:

 

  Reveal hidden contents

:heart:

 

 

Džabe si stavio srce, neću uzvratiti srcem jer previše mračite. Bukvalno probleme ove ekipe, mane i slabosti manje ili više svi znamo, ne mora iz strane u stranu da se ponavlja. 

 

1 minute ago, John Terry said:

Ovo ti je najbolji dokaz da je tesko prihvatiti da smo osrednja reprezentacija po kvalitetu.

 

Ja ni 2019. godine kad su nas svi videli kao favorite za zlato pre Amera, nisam smatrala da ćemo doći do medalje. Ali me to ne sprečava da navijam za reprezentaciju, ložim se i gledam pozitivne strane (mada sam generalno mračna). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, DameTime said:

 

Mogao bi malo pozitive koju plasiraš za voljeni klub da sačuvaš i za reprezentaciju.

 

Isto važi i za ostale.

Pa valjda je pozitivno i to što ne očekujem mnogo od reprezentacije. Pozitivno je i što se ne vrši pritisak uspeha. Kao što rekoh svaka pobeda nakon grupe je uspeh za ovu reprezentaciju. Šta drugo pozitivnije očekuješ da se kaže? Imamo trenera koji je odavno trebao biti u penziji, brdo kvalitetnih igrača koji su odustali od igranja na WC ( iz raznoraznih razloga), igra nam uopšte nije obećavajuća za visoke domete. Evo ne znam šta još pozitivnog osim svega što sam nabrojao mogao bih da kažem. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čočo said:

Pa valjda je pozitivno i to što ne očekujem mnogo od reprezentacije. Pozitivno je i što se ne vrši pritisak uspeha. Kao što rekoh svaka pobeda nakon grupe je uspeh za ovu reprezentaciju. Šta drugo pozitivnije očekuješ da se kaže? Imamo trenera koji je odavno trebao biti u penziji, brdo kvalitetnih igrača koji su odustali od igranja na WC ( iz raznoraznih razloga), igra nam uopšte nije obećavajuća za visoke domete. Evo ne znam šta još pozitivnog osim svega što sam nabrojao mogao bih da kažem. 

 

Čudo ne primeniš ovu racionalnost na KKCZ, tu nije problem da istovariš neograničeno poverenje Dušku, koji kao trener ima mnogo slabiji CV od izlapelog selektora iz penzije.

 

Ne znam šta očekujete, u istoj rečenici se nalazi fekt da nam je pola igrača otkazalo (neki su i povređeni) i igra nam uopšte nije obećavajuća za visoke domete. Kao da niko nikad nije gledao turnirski sistem takmičenja, tu je sve moguće i time što će malo manje da se mrači se njima ne stavlja nikakav "pritisak uspeha". 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Čudo ne primeniš ovu racionalnost na KKCZ, tu nije problem da istovariš neograničeno poverenje Dušku, koji kao trener ima mnogo slabiji CV od izlapelog selektora iz penzije.

 

Ne znam šta očekujete, u istoj rečenici se nalazi fekt da nam je pola igrača otkazalo (neki su i povređeni) i igra nam uopšte nije obećavajuća za visoke domete. Kao da niko nikad nije gledao turnirski sistem takmičenja, tu je sve moguće i time što će malo manje da se mrači se njima ne stavlja nikakav "pritisak uspeha". 

Šta ti zapravo očekuješ od ove reprezentacije na WC? 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Chaos Is Me said:

Dobiše Kinezi ovu četvrtinu. Kako Ristić uđe ja gledam po vitrini šta od alkohola da drmnem.

LakoE tebi, ja ovih dana konzumišem antibiotici 😬

 

Sreća u nesreći: završavam taman do početka prvenstva 🥲

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...