Jump to content

Premier League 2023/2024


pierre van hooijdonk

Recommended Posts

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Gledati Grealisha je bas tesko. Covjek ne napada ni igrace Forresta a bio je mozda i najuzbudljiviji igrac lige. 

 

Notingam ga napada sa trojicom kao da je Mesi, a on cele sezone radi jednu te istu stvar, ide napred dokle god ga odbrambeni pusta, pa dodaje prvom igracu do sebe ili povratna. Nije usao u dribling ni u sprint jedno godinu ipo dana. Trener Notingema je slep ili glup.

Edited by diego
Link to comment
Share on other sites

Odje ako udje Haaland, gotovo je. City sa Alvarezom ne moze u 1 napadu da zadrzi loptu

Grealish zalosno na sta lici, Lavarez nepostojeci, Bernardo bas bas los.

 

Steta pa igraju sa Forrestom i imaju lagan raspored jer njihov nivo igre ne zavredjuje titulu

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ras kass said:

Pa sumari su najtragicnija ekipa u ligi. Ne znam dal sam gledao njihov mec a da ne naprave min. 65 gluposti. Stucali ogromne pare na pojacanja a bore za opstanak.

Tipicna ekipa koja ima fizikalije, ali manjak fudbalske inteligencije kada dodju gore oko sesnaesterca protivnika. Na sve to ovaj "Ed Vud" koji ima snimke trenera sa ljubavnicom, jer ne vidim drugo objasnjenje da igra 90 minuta. Da imaju nekog pristojnog igraca napred, bili bi sigurno oko 10. mesta.

Link to comment
Share on other sites

Uzdam se u Fulam.Mislio sam da će Liverpul tu izgubiti bodove,ali....

 

Inače,igrači Arsenala su uspeli da zakomplikuju stvari na kraju.Moglo je ovo lagano da se završi da nije bilo grešaka.

Kako god da se završi sezona,evo sad,čestitam momcima i Arteti.Svaka čast!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Drug Crni said:

Boki,jel se otvara ili makar hladi šampanj obzirom da Mojes odlazi na kraju sezone?

 

Prvo: Nije sigurno da odlazi

Drugo: Kako sada stoje stvari, eventualna alternativa nije ništa bolja ( Lopetegi ). Kad bi to bio neko od mladih modernih menadžera ( Mičel iz Đirone, Amorim, De Rosi, Onaj lik iz Štutgarta) pevao bih tri dana od sreće

 

edit: Evo sad vidim da će Lopetegi u Milan tako da smo bar tu izbeglli metak. 

Edited by Göbekli Tepe
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Göbekli Tepe said:

edit: Evo sad vidim da će Lopetegi u Milan tako da smo bar tu izbeglli metak.

Auh!!
Nadam se da je ovo više neka patka..usrali bi mi gledanje Milana u narednom periodu.

Edit: Mojesu ističe ugovor,zar ne?
Mogao bih da se zakunem da sam čak negde i pročitao njegovu izjavu da ide svakako na kraju sezone :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Drug Crni said:

Auh!!
Nadam se da je ovo više neka patka..usrali bi mi gledanje Milana u narednom periodu.

Edit: Mojesu ističe ugovor,zar ne?
Mogao bih da se zakunem da sam čak negde i pročitao njegovu izjavu da ide svakako na kraju sezone :smiley33:

 

Ja sam vest pročitao od nekog WHU tviteraša, ali evo šta dobiješ kad haštaguješ Lopetegui

 

 

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Spursi su dobar tim sa ocajnom odbranom, suvise lako primaju golove, ali je uzivanje gledati ih od kada je Grk preuzeo tim. Znao sam da ce izgubiti od Arsenala, pitanje je samo bilo koliko ce golova primiti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tuga od odbrane Totenhema, kao što sam i napisao pre meča...branjenje kornera očajno, sad već postaje ozbiljno da li je Postegoglou i njegov stručni štab u stanju to rešiti. I naučiti Vicaria da izlazi sa linije kod prekida, nedopustivo je da je onako pasivan, drugi gol iz kornera je realno sramota... Na prvoj stativi Hojbjerg i Poro, ne znam šta oni mogu zaustaviti...

Puno taktičkih propusta. Lako je sa takvim stilom dominirati kad si najjači u ligi, ali ovde to ne znam ima li prodju dugoročno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/15/2024 at 1:34 PM, diego said:

 

Siti jednostavno ima najvise para, najvecu "market" vrednost igraca, i jasan plan Emiratesa i Abu Dhabi grupe da imaju dominaciju. Ako se ovako nastavi siguran sam da ce Premijer liga da ustanovi neka nova pravila oko maksimalnog trosenja, ravnopravnosti medju klubovima u finansijskim izdacima i sl. inace im sledi pad popularnosti. Zato se i bogati klubovi zalazu za totalnu nezavisnost od domace lige i UEFE i zele da prave svoja takmicenja, jer onda ne zavise ni od koga i nikakvih pravila, osim od onih koja oni sami donose izmedju sebe.

 

Neko iz premijer lige cita forum 😂 i danas su objavili glasanje za "ogranicenje troskova" od 2025. Ocekivano, Mancester Siti je glasao protiv, 16 klubova je za, Celzi je suzdrzan.

 

https://www.independent.co.uk/sport/football/premier-league-spending-cap-vote-ffp-psr-b2536543.html

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sta li baljezgas...

Man Utd naterao 16 klubova, medju kojima su Arsenal, Liverpool, Newcastle itd da promene nekakva pravila kako Pep ne bi eventualno pretekao SAF-a (kao da to postoji 1000% izvesnost da to ima nekakvog uticaja)...
Bukvalno samo na balkanu mogu da se prave takve sulude teorije zavere...
 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Vidim da su Totenhemovci "kiksnuli".

 

Stvarno ne vidim da će Totenhem igrati takmičarski protiv Sitija, a jedini su relevantan protivnik do titule, jer za LS više nemaju šanse, a ne mogu ni da padnu niže od petog.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...