Jump to content

Premier League 2023/2024


pierre van hooijdonk

Recommended Posts

37 minutes ago, McLeod said:

Bruno ce da bude epski trpac u Saudijskoj Arabiji sledece sezone, oborice sve rekorde. Ovo je prototip ekipe koje ce tamo da trpa.

Bruno je onaj delusional klen sa kojim igrac PES, i koji drka i svrsava na "lucidne" killer momente sa L1+Trougao. I ceo zivot sam veruje da je bog igrice jer ceka da ga uvali, i proba zilion puta, i onda kad jednom kao prodje, vec na pola pasa je skocio i dere se kako je on bog. Genijalan igrac i te gluposti.
Imam jednog takvog ortaka, igrali smo ML puno sezona, nekad i 2v2 meceve sa drugima. "Brate, daj da igramo, nemoj mi to Gvardiola...". I dodje trenutak kad pocinje da iritira samopouzdanje u taj delusional, pritisnes start i kazes, ajde 1v1 i pobedis 4:0 pa 6:0.

Posve Bruno nije zaista nekakav majstor, tehnicki mega car. Samo zivi za killer momente, skoncentrisan je na to, kad si skoncentrisan na nesto, to ces da izvedes. Usput ce cela smislena igra da ti promakne.

Njega i Casemira bih prvo najurio iz kluba. Pa onda Dalota jer je jaje, i AWB-a (nije jaje, ali predramaticno nizak IQ).

Link to comment
Share on other sites

 

 

We don't let this slip :Hail:

 

Kakav epski momenat. Red je da se na desetogodišnjicu prisetimo jednog od zabavnijih poteza u istoriji Premijer lige.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Kakva smejurija od lige - golman West Hama krade vreme, faul nad njim nije sviran, i kad se Gakpo zaleteo da sutne loptu sudija svira naknadno faul na golmanu i zove fizioterapeuta.

Edited by diego
Link to comment
Share on other sites

On 2/4/2024 at 9:06 PM, diego said:

E moj Klopara, najavljujes odlazak kad se lomi titula... voleo bih da uzmu titulu, ali to mi sad izgleda kao brak zbog papira a ne zbog ljubavi

 

Znao sam i ovde, ali reko mozda ih pogleda sreca. Klop je MORAO da sacuva taj info samo za sebe i eventualno za upravu kluba, takve stvari se ne iznose u javnost zbog igraca. To je poguban trend ako se nastavi za svaki klub. Potpisi ugovor, nemoj da potpises ugovor. Cuti i radi, odlazi. Ne kenjaj idem sledece sezone - nikome dobro ne donosi. 

 

Izgubili su i respect sudija zbog toga - kradu ih ko kako stigne. Da je pravde, ovaj celavi ne bi sudio sledecih 6 meseci zbog ove smehotresne brljotine.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, diego said:

ovaj celavi ne bi sudio sledecih 6 meseci zbog ove smehotresne brljotine.

 

Na rang listi smehotresnih brljotina koje je napravio ovaj ćelavi tokom svoje karijere, ovo od danas je negde između trideset petog i pedesetog mesta, a on još uvek sudi. 

 

Ajde da odbijemo ovo od onog nedosuđenog penala nad Bowenom kod 1-1 u prvom delu sezone i kažemo da smo kvit. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...