Jump to content

Premier League 2023/2024


Charles De Ketelaere

Recommended Posts

4 minutes ago, Don Dusko said:

Sad znam kako su se Grobari osecali kad su gledali zadnje kolo EL.

Jbg. Mi smo svoju sansu protiv Ville ispustili.

Nije bas uporedivo, Totenhem je odigrao ovu utakmicu posteno, za razliku od onih iz tvog primera.

 

U svakom slucaju, cestitke Sitiju, stvarno su masina. Isto, nadam se da Spursi imati strpljenja za Postekoglua, lik je car.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, holden c. said:

Nije bas uporedivo, Totenhem je odigrao ovu utakmicu posteno, za razliku od onih iz tvog primera.

 

Malo se sprdam na konto sto su oba tima zavisila od svojih najvecih rivala takoreci. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šteta, vrhunska reakcija Ortege. 
 

Poslednje kolo po pravilu donosi neizvesnost, preokrete i dramu. Ovaj put ipak ne očekujem da je bude. 
 

Ozbiljna mašina je Siti, trka sa njima je jako teška. Moglo se desiti da imamo tri različita osvajača u poslednje 4 sezone, ali ipak nalaze način. 
 

Arsenal može da žali za kiksevima protiv Fulama i Čekićara, ali i zbog poslednjeg poraza od Vile. Prvi je ipak došao kada je Vila igrala kao kontender. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, pierre van hooijdonk said:

Moglo se desiti da imamo tri različita osvajača u poslednje 4 sezone, ali ipak nalaze način. 

 

115 nacina

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nisu Spursi zaista ni zasluzili LS, oni su to propustili mnogo ranije uzasnim igrama i vezanim porazima, u derbijima posebno nema ko nas nije naguzio a bogami i Njuka i Fulam. Cak i u situaciji gde je tim potpuno potonuo i igra uzasno Tott je izvukao odlicnu utakmicu u ovom trenutku, sto je mozda i ocekivano obzirom da igraju najbolje protiv Sitija.

 

Son u velikom procentu realizuje ovakve sanse, to je bas njegov trademark. Guardiola se umalo slogirao, neverovatna scena. Dodgovao je Siti samo takav bullet ovde, od igraca koji im tradicionalno zadaje muke. Kasnije je Doku resio utakmicu iznudivsi penal i Haland je potvrdio pobedu. Pitao sam se opet, koji ce qratz Kovacic u utakmici sa ovakvom vaznoscu u startnih 11, Guardiola stvarno kao da zajebava svoje navijace, ali eto imao je srece ovde dosta. 

 

Postekoglu je car i zadrzao bih ga naravno. Turbulentna sezona u prejakoj PL sa dosta povreda i problema (Maddy nije bio isti od povratka itd) --> ali vidi se pozitivan pomak i ovo 5to mesto iako ne vodi u LS cu prihvatiti kao solidno i imaju neke kvalifikacije za LE i znacice da se igra i Euro takmicenje i da ovaj novi tim raste polako uz trenera sa stavom i koji forsira moderan fudbal a ne gledamo one sisice Kontea i Murinja i slicne kako parkiraju autobus. Aston Villa je prosto razvalila sezonu i apsolutno zasluzuju ligu sampiona, Emeri je dokazani genije od trenera vec. Kad se pogledaju njihovi i nasi rezultati u derbijima, zasluzeno. U prvom delu smo uspevali dobro da igramo derbije, kasnije smo ih sve pogubili. Kobna je bila ta cuvena utakmica protiv Celzija kuci kad se sve preokrenulo i krenulo nizbrdo. Ali, vidi se svetlo na kraju tunela, gura se u pozitivnom pravcu.

 

Arsenalovci ce sada opet navijati za gradskog rivala u zadnjem kolu. Pre dve godine Siti je gubio do 76' od AVille 0-2 i onda su preokrenuli za 5 minuta. Da vidimo kakav ce scenario sada biti, ako se desi da prime gol prvi moze biti problema. Jos samo malo...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Grk je od Spursa napravio tim koji je ponovo interesantno gledati, bez obzira sto Kane vise nije u timu. Igrali su odlicno veci deo sezone,  imali su gomilu  povreda, posustali na kraju, ali su imali najubitacniji raspored koji sam ikada video u PL. I pored svega, uzeli su 5to mesto sto je odlican rezultat za PL, uz Vilu definitivno najuspesniji tim sezone. Ako uspeju da dobiju par pojacanja preko leta, pre svega u odbrani, bice konkurent za prva cetiri mesta sledece sezone, pogotovo sto se ocekuje pad Liverpula.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni Siti uopste nije bio impresivan ove sezone i bas mi je meh sto ce da uzmu titulu. Ne navijam ni za koga u sustini, ali je po mom misljenju Arsenal igrao najbolji fudbal i bas je steta sto su kiksnuli protiv Vile.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/15/2024 at 1:45 PM, neko me sabotira said:

Ti si, ranije barem, bio navijač Cityja i Kanea (zbog njega si barem počeo navijati i za Spurse). Podrške za City više nema (a za Spurse bez Kanea ima i dalje), gdje je puklo? @delgado

 

Tako je, odlicno si to primetio. Nisam znao sta ce biti kad Kejn ode, ali sam se u poslednjih 4 godine jako vezao za Tottenham. Ironicno, navijao sam za Siti zadnji put u QF lige sampiona protiv Tott kad su ispali (tad sam bas voleo Aguera), ali od tada sam i postao nekako navijac ovog kluba, jedan od golova kojima sam se najvise radovao u zivotu bio je onaj treci Mourin gol protiv Ajaksa u zadnjem napadu. Tad sam znao da cu postati navijac Tottenhema jednog dana. 

 

I dalje mi je Siti omiljeni tim od "jacih" u smislu da za njih navijam da osvoje PL i LS kad Tott postane irelevantan/ne igra, razumeces poentu, opcija no2. Skenjao sam se jako kad su ispali od Reala sad u LS, kao i pre dve godine, a i u ovom mecu nikako nisam zeleo X. Posto je bilo nerealno da Tott pobedi a i tako su sanse za LS mizerne jer AV ce tesko da izgubi zadnje kolo, ja sam zadovoljan ishodom utakmice. Totenhem treba da odbrani i peto mesto, treba im bod u Sefildu sto valjda nece biti problem jer se Celzi isprobijao silnim pobedama. 

 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...