Jump to content

Premier League 2023/2024


pierre van hooijdonk

Recommended Posts

Nazalost, mislim da je Arsenal danas izgubio sve sanse, njihov raspored je prilicno gadan. Recimo, koliko god da se Junajted raspada u poslednje vreme, tacno se zna da Arsenal utakmicu koja znaci titulu na Old Trafordu nece dobiti, pa sve i da se 2 dana igra taj mec.

 

Liverpul po meni i dalje zivi, makar u granicama teorije, samo ukoliko De Zerbi uspe da obuzda Pepove. Inace, ako Siti dobije i Brajton, plasim se da bi to bilo to.

Edited by holden c.
Link to comment
Share on other sites

Liverpul je ponovo pokraden, a Arsenal je pokrao sebe. Imali su i Emeryja i Martineza, ali nisu umeli da ih iskoriste.

Martinez je trenutno  ubedljivo najbolji golman na svetu, vredi koliko i 12ti igrac na terenu, a Emery je sa 2-3 odlicna igraca napravio tim koji je u samom evropskom vrhu. Da mu je Arsenal dao samo deo novca koji je potrosio Arteta, sada bi imali barem neku titulu.

Iznenadjenje je napravio i Newcastle, pregazili su Spurse kao da su igrali protiv Dubocice, a sta je Isak promasio lako je moglo da se zavrsi sa 6-7 golova.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DJORDJE said:

Liverpul je ponovo pokraden, a Arsenal je pokrao sebe. Imali su i Emeryja i Martineza, ali nisu umeli da ih iskoriste.

Martinez je trenutno  ubedljivo najbolji golman na svetu, vredi koliko i 12ti igrac na terenu, a Emery je sa 2-3 odlicna igraca napravio tim koji je u samom evropskom vrhu. Da mu je Arsenal dao samo deo novca koji je potrosio Arteta, sada bi imali barem neku titulu.

Iznenadjenje je napravio i Newcastle, pregazili su Spurse kao da su igrali protiv Dubocice, a sta je Isak promasio lako je moglo da se zavrsi sa 6-7 golova.

Nisam siguran u to,štaviše,mišljenja sam da za posao u klubu nema trenutno boljeg od Artete.Uspeo da izgradi ozbiljan tim sa mladim igračima.Ne bih ja ovde ništa menjao.Samo još neko pojačanje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...