Jump to content

FK Partizan 2023/24


Cooper

Recommended Posts

Kako vreme odmiče mi smo sve lošiji. Sredinu nemamo uopšte. Mislim da nam ne radi posao to da Ovusu, Natho i Zahid sami drže sredinu. 

42 minutes ago, uvrnuto said:

 

je l' ima negde stream?

Nisam video post ranije. Imam ovaj ali je kao i naša igra, sve lošiji vremenom.

http://livestream365.com/stream/YzM0Y2E2ZDc0NDUxZWU2MjE2MzBlMmFlNjI3NjU4NWE

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Alek The Great said:

Jeste ispao Sveta, ali prestrogo za penal. Bukvalno je bio samo handcheck.

 

2 minutes ago, Barkley#34 said:

Jeste hendček, ali potpuno otvorenom rukom i sprečava ga da ostvari prednost koja je nastala ispadanjem. Koliko vidim na mom skrnavom strimu, više je penal nego što nije.

 

Vukao za dres, lepo se vidi. Pobedićete, bez sikiracije..

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa sta sad, ako te prodje igrac malo, ti vise ne smes da ga dotaknes? Nisam video povlacenje, a kontakt je trajao sekundu. Nije bilo sa ledja, nego sa strane. Meni to nije penal. Nije ni povlacenje niti neko jasno odgurivanje. Ne znam je l mu telom usao u putanju to nisam video.

Link to comment
Share on other sites

Ja sve kontra, po meni ovo nije trebalo da bude inicijalno svirano, jer je kontakt izgledao kao nekih 30% potrebnog intenziteta da bi se ista sviralo (covek u padu stavlja otvorenu ruku, tu nikakve snage nema, jedino da ga je povlacio, sto nije), ali onda ni preko VARa nije smelo da se ponistava, jer VAR se jako jako retko koristi za merenje intenziteta, samo za proveru da li je kontakt postojao

Link to comment
Share on other sites

Al' kad uđe Šćekić da zatvorimo utakmicu pa krene panika... Iz godine u godinu to gledamo. Naravno, nije samo do njega nego se prečesto poklapa.

 

Moram da pogledam normalan snimak, na prvu loptu više je za penal bio onaj poništeni nego dosuđeni.

 

Baždar se malo iskupio na kraju. Loša igra celog tima. 

 

Teren je šou. Baždar na kraju vodi loptu 20 metara sam a ona odakače nekom svojom logikom. 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta bih rekao. Po meni onaj kontakt nije dovoljan da se svira jedanesterac. A prvi put cujem da se var gleda samo da li je bio kontakt, a ne i intezitet. Pa u ovom sportu u svakom duelu ima neki kontakt, nije ovo odbojka. Drugi penal smesan, klasican floping iz ovog ugla koji su prikazali. Da je bilo 0:1 verovatno ga ne bi ni svirao.

Ono sto mi se ne svidja je sto smo vise puta pokusali sa nekim dugim loptama. A sto je zanimljivo svaka je jurila Goha. A pri tom odbrana Radnika nije stojala visoko. Sad imamo igrace za probijanje bloka, ali se ne moze bez napadaca. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Barkley#34 said:

 

Da se ne zezamo, ovo je penal.

 

 

Mislim da na osnovu snimka nema elemenata za prekrsaj.

 Problem je taj sto je sudija bio odlicno postavljen i mogao je bolje da vidi od uglova koje prikazuju kamere... ali to je ona stara prica o infrastrukturi na našim livadama. 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Barkley#34 said:

 

Da se ne zezamo, ovo je penal.

 

Realno nije penal i dobro je što se var soba oglasila. Ja sam pomislio da ga je zadržao na travi kada je pokušao da ustane, ali se iz drugog ugla vidi da nije. Inicijalni kontakt sigurno nije za kazneni udarac.

Link to comment
Share on other sites

Ovde je samo otezavajuca okolnost za defanzivca sto je prvo ispao, pa onda rukom usporavao napadaca da bi ga sustigao. Nisu trcali jedan pored drugog pa je bio kontakt, vec je napadac igracki zaradio prednost, koja mu je dobrim delom ponistena iako kontakt nije bio preterano jak.

 

Stvar je slobodnog sudijskog uverenja i moze biti da je Srdja pogresio sto je zvao glavnog sudiju i nametnuo mu svoj utisak.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...