Jump to content

FK Partizan 2023/24


Cooper

Recommended Posts

Ilić nije odigrao ništa spektakularno ove jeseni, što je u neku ruku razumljivo s obzirom na godine, iskustvo, kvalitet saigrača i sve što se dešava oko tima.

 

Međutim, pošto zamenu nemamo a ni bonus igrača, prodaja je užas. Još kad se tome doda prodaja Belića koja se tu i tamo pominje može samo da se spomene familija Vazuri, Kralju i drugarima.

Link to comment
Share on other sites

Ako je istina da klub stvara pritisak Belicu da mora se prodati, onda želim da nikad vise ne uzmemo titulu, jer em smo mi mekusci( da se ne izražavam drugacije), em nas sve jače i jače lopovi vuku za nos.

Nikad vise 2006 nece biti, kao i za Kosovo sve lagano progutamo kao narod, nismo vise disidenti sad smo...

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, crni_bombarder said:

A I MI SMO GOLJE GOLJAVE 2 DANA PISKARAMO I POSLE SE SVE ZABORAVI

Naravno da se ništa ne zaboravlja. Stalno se najstrašnije proziva uprava, traje bojkot, bio je protest grobara u gradu.

 

Imaš li ideju šta bi se moglo uraditi? 

................................

4 hours ago, pierre van hooijdonk said:

Ilić u Bolonju, Belić u AZ, Saldanja navodno Fener ili Sevilja... još Svetu da zavaljaju i stoprocentna samosabotaža. 
 

Kakvi smećari pogani, pu. 

Prosto ne verujem dokle su oni spremni da idu. Jedva sklepan tim prevaziđe sva očekivanja tokom jeseni i oni sve raspičkaju.

 

Bila bi fora da opet završimo četvrti.

Link to comment
Share on other sites

Lepo zvuči ali i ta akcija kao i npr. prekidanje bakljama svake kod kuće i u gostima (ne obična bakljada nego kontinuirano prekidanje) bi se završile žestokim premlaćivanjem uz robiju za pola juga.
Ako bi bila kritična masa onda nebi, mali broj ljudi vuče upravo te probleme.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, crni_bombarder said:

Ako bi bila kritična masa onda nebi, mali broj ljudi vuče upravo te probleme.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока
 

Ne slažem se da bi ta opcija bila moguća ni sa puno ljudi, ali da, pune tribine bi pomogle u borbi protiv smeća sa vrha.

 

1 hour ago, Aman 2 said:

Mladi Ekvadorac iz Sahtjora. Srna nastavlja da pomaže. Bumo videli.

Darijo nam je najbolji skaut. Po tviteru vidim pozitivne komentare za Kastilja, samo će mu naravno biti potrebno vremena.

 

Po mocartu, dolazi još jedan golman, Krunić, koji je ranije branio u Voždovcu.

Link to comment
Share on other sites

Po medijima, dolazi i Ovusu iz Gane, sredina terena. Slobodan igrač, igrao u Norje do skoro.

 

Da nije bilo prodaja reklo bi se da je jako dobro što se sa unapređivanjem tima krenulo u januaru. Ali, kvaka je upravo u tim prodajama tako da ko zna na šta ćemo ličiti od Ivanjice na dalje.

Link to comment
Share on other sites

Piše se da dovodimo Young-jun Goh-a iz Pohang Steelers-a, neka 3. 4. ekipa u Južnoj Koreji. Igra kao ofanzivni vezni ili levo krilo. Imam soft spot za igrače iz Koreje i Japana, fantastičan karakter i radna etika još od petlića, a Duljaj je svakako zaslužio da mu se veruje prilikom odabira stranaca.

 

Nažalost preduslov za jačanje kadra je bio očigledno odlazak Ilića i Belića, iako mi je alternativa gde oni ostaju uz jednog/dva igrača daleko logičnija, ne mogu da kažem da sam razočaran kako za sada delujemo na tržištu. Duljaj je lepo birao letos, Menig je otišao, sviđa mi se šta radimo.

Link to comment
Share on other sites

Ajd' da krajnjim naporom razumem odlazak Ilića zbog para, ali ne mogu nikako odlazak Belića, pošto pola novca ide Čuki. Ne znamo ni ko će nam biti bonus, biće neželjenih pretumbacija koliko hoćeš.

 

U teoriji, dovedeni igrači su pametna kupovina, kao što kažeš, plus još pametnija prodaja Meniga, ali je neminovan period prilagođavanja na zemlju, klub, saigrače, terene, jezik... Korejanac prvi put dolazi u Evropu, to može da bude ekstra zajebano.


U prvih pet kola imamo tri gostovanja, i to Ivsnjicu, Surdulicu i komšiluk. Biće baš veselo sa ovim novajlijama. Sećam se kakve smo gluposti pravili u dobrom delu jeseni.

 

Čak i da legne sve kako treba, na leto će sigurno otići Saldanja pa opet treba krpiti tim za kvalifikacije. Ne da se usranom do potoka...

 

Analiza Goha:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Logicno je da Stjepanovic bude bonus. Ali gledajuci defenzivni red ja bi pre stavljao uz Svetu ovog malog iz Radnickog nego Sanicanina ili Filipovica.
Nije mi jasan dolazak ovog Kastilja. Momak ima 19 godina, mala je verovatnoca da moze da bude instant pojacanje, a nigde nisam procitao da ima neka klauzula za otkup ugovora. A bar u veznom redu imamo dosta igraca i ne vidim zasto bi forsirali tudjeg. Kanute, Natho, Scekic, Stjepanovic, Zahid, Petrovic i Kastiljo konkurisu za 2 ili 3 mesta.

Sent from my RMX3301 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...