Jump to content

FK Partizan 2023/24


Cooper

Recommended Posts

7 minutes ago, DameTime said:

 

Pa nije. Ili prihvatate tu diktatorovu retoriku? U tom slučaju jeste.

Pa jeste.

 

Ne prihvatamo retoriku, vec pricamo o realnosti.

 

Druga prica je da li je to normalno ili u redu, ali realnost je takva da se za sve pita jedan covek, ali bukvalno za sve, i prosto mi je neverovatno da posle svih ovih godina moram ovo da objasnjavam nekome ko zivi u Srbiji.

Link to comment
Share on other sites

Vučić NIJE država. To što on želi da sebe predstavi na takav način i radi to već više od deceniju, ne znači da je tako (ni da treba da bude). Onog trenutka kad prihvatimo tezu AV = država, više neće biti smisla izlaziti na ulice i izbore, sa koje god tribine da (ne) dolazite. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Golijat said:

Crvenu Zvezdu ili navijace?

 

Kao klub, jasno je svima da je predsednik pustio krake u klubovima, narocito u FK, koja bez njega ne bi bila ovo sto jeste sa sve ovim mafijasem na celu kluba. I ne vidim da neko od navijaca to porice.

 

Dok vi, (generalizujem, ali mislim na vecinu) se pravite da ste gadljivi na SNS, da ste protiv predsednika, poricete da ste SNS klub takodje, spominjete da se finansirate od karata u KK sto je prica za budale, kvazi opozicija ste, sto takodje nije istina.

 

Eto, u kratkim crtama.

 

Mislim, ovo nista nije licno protiv tebe, da me ne shvatis pogresno, samo mi ide na onu stvar kad procitam ili cujem da ste protiv AV a on drzi i vas i finansira.

Evo da ti pojasnim, jeste, finansira KK, pošto je isti prvo maltene sahranio, a FK je i dalje na ivici rupe, ali mi nemamo problem da ga prozivamo gde god stignemo, što poznajući njega može da dovede i do toga da se sva ta finansijska podrška za KK ponovo ugasi. Ali opet,  recimo ja i mnogi drugi ljudi među grobarima bi to apsolutno prihvatili samo da Njega više ne gledamo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, tjurkan said:

Evo da ti pojasnim, jeste, finansira KK, pošto je isti prvo maltene sahranio, a FK je i dalje na ivici rupe, ali mi nemamo problem da ga prozivamo gde god stignemo, što poznajući njega može da dovede i do toga da se sva ta finansijska podrška za KK ponovo ugasi. Ali opet,  recimo ja i mnogi drugi ljudi među grobarima bi to apsolutno prihvatili samo da Njega više ne gledamo.

Poceli ste ponovo da ga prozivate kad ne mozete da ispunite cilj koji ste zacrtali (Final4). I onda ste poceli da mu pevate. Nisam cuo da ste pevali kad je doveo Zeljka i strpao milione.

 

Kako je to sahranio KKP ako sada pod njim imate budzet od 20M?

 

Prihvatili bi da njega vise nema, kao sto prihvatate tim koji je on isfinansirao.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Golijat said:

Poceli ste ponovo da ga prozivate kad ne mozete da ispunite cilj koji ste zacrtali (Final4). I onda ste poceli da mu pevate. Nisam cuo da ste pevali kad je doveo Zeljka i strpao milione.

 

Kako je to sahranio KKP ako sada pod njim imate budzet od 20M?

 

Prihvatili bi da njega vise nema, kao sto prihvatate tim koji je on isfinansirao.

6m od 20, a nisam video da pise sponzor Aleksandar Vucic, nego drzave firme(jedino ako on nije duh koji lebdi nad tim firmama).

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, crni_bombarder said:

6m od 20, a nisam video da pise sponzor Aleksandar Vucic, nego drzave firme(jedino ako on nije duh koji lebdi nad tim firmama).

Aha, sad ti je nepoznato i to da vlast preko svojih privatnih firmi i firmi gde su njihovi ljudi finansiraju projekte pod naredjenjem AV? 

 

Mislio sam da zivis u Srbiji, i da si koliko toliko upoznat sa situacijom, izvini.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Golijat said:

Aha, sad ti je nepoznato i to da vlast preko svojih privatnih firmi i firmi gde su njihovi ljudi finansiraju projekte pod naredjenjem AV? 

 

Mislio sam da zivis u Srbiji, i da si koliko toliko upoznat sa situacijom, izvini.

Mislio sam da ne zivim u Koreji ili nekoj Africkoj guberniji.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mirage93 said:


Ona drzava koju kvazi pljujete a koja vam godinama placa licence?

3 puta ste presli pola terena kako valja, dali dva gola. Apsolutno nezasluzeno. Imali ste 20% poseda i 18 suteva manje. Dakle, rezultat je nerealan.

Pa, jesam li se lepo izvinio za nanošenje duševnog bola vređanjem. Ok, očigledno je trebalo da se pored Milojevića izvinim i tebi i drugima, mea culpa.

 

A što se tiče nerealnosti, nerealno je i to da ćemo ove sezone imati više pobeda nad učesnicima LŠ nego vi, ali tako je.

 

Ili očekuješ i izvinjenje zbog 2-2? Možda je lakše da se napravi trening pa da se ubaci još neka lopta u gol.

 

1 hour ago, Golijat said:

Dok vi, (generalizujem, ali mislim na vecinu) se pravite da ste gadljivi na SNS, da ste protiv predsednika, poricete da ste SNS klub takodje, spominjete da se finansirate od karata u KK sto je prica za budale, kvazi opozicija ste, sto takodje nije istina.

 

Eto, u kratkim crtama.

 

Mislim, ovo nista nije licno protiv tebe, da me ne shvatis pogresno, samo mi ide na onu stvar kad procitam ili cujem da ste protiv AV a on drzi i vas i finansira.

Btw, mislio sam na navijače.

 

Koliko znam, niko ozbiljan ne piše da se finansiramo od karata ili drugih ličnih izvora. Dobrim delom da ali naravno da vlast, tj. Vučić daje znatan deo novca. Ali opet konstnstno mu dajemo razlog da poludi.

 

I, u čemu je problem što pored miliona opet skandiramo protiv njega? Nezahvalni smo? Jesmo, pa? Ili je ona bezvezna priča koju je plasirao a neki to papagajski ponavljaju  da ga time ucenjujemo? Mislim, stvarno...

 

Valjda je za pohvalu što pored miliona u KK i plaćenih licenci u FK opet ljudi viču protiv njega. Sad je to toliko uzelo maha da bi se vikalo i da uzmemo EL i imamo 100 miliona budžet u FK. Pritom, ne viče se samo iz jednog razloga (kako se često predstavlja), nego ih je bar pet, pa svako ima jedan ili više svojih razloga da skandira. 

 

Ili biste voleli da ste i vi takvi ali je lakše skočiti na onog ko vas podseća na vaše ćutanje nego pridružiti mu se.

1 hour ago, Mirage93 said:


 

 

Edit: zabagovao je forum pa je duplirao post.

Edited by Barkley#34
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, crni_bombarder said:

Mentalitet nas koci da ista promenimo, Japanci su to shvatili 60-tih i uradili su sta su morali da bi danas bolje ziveli (a to sigurno nije bilo prijatno).

 

 

Posle Partizan Igokea bio sam razočaran na koji nacin se vuklo za nas...

 

 

Na drugoj strani brda ne vidim tu reakciju, nisam je video ni kad je duh koji lebdi nad marakanom bio na utakmici Ls.

 

 

Mi satro zelimo promene, dok u realnosti ih se plasimo, kao i bilo koje druge reakcije.

 

 

Ako to u BG se desava, kako je tek na lokalu, kod različitih podguznih serifa...

 

S prvim se slazem ali onda ti ovaj drugi bold malo diskredituje izjavu jer ispada da samo "druga strana brda" ili njen deo ne valja, a "vasa strana brda" je skroz OK? 

 

U realnosti, idiote i nerealne likove imas s obe strane. Dok je vama Prtzn.net retorike koja pokusava da se proda kao neko "novinarstvo" a jedini cilj joj je da pokaze koliko mrzi, a u istu kofu govana mozes da dodas i Tegeltiju, i ostale "uticajne" likove poput onog Trmcica koji zna da sklepa pesmu ali mrzi sve sto ima crveno, da ne nabrajam ostale dijabole... Dok je "ucimo decu da vas mrze" i salova "sisaj Zvezdo" i slicnih stvari, ne vidim kako to moze vas mentalitet biti smatran normalnim, uzvisenim, a nas zatucanim ili kako vec. Ne pere vas valjda to sto vicete "Vucicu pederu"? 

 

Hajde da se ne lazemo. Ili barem nemoj da sam sebe zavaravas. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

A zbog cega vicete protiv njega? Zbog stanja i drzavi? Ne, nego da se perete od njegovih para koje vam daje da bi sutra vikali kako niste imali veze da njim ili ste bili protiv njega. 

 

@Barkley#34 Da ne quotujem, duzi je post.

Edited by Golijat
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Kao što rekoh, više je razloga, nebitno kojim redom ih navodim:

- zato što je vaš, proveo deo života na severu mada glumata da je bio bitan,

- zato što njegovim dolaskom polako počinje uspon CZ i pad Partizana,

- zato što su ljudi protiv njegove politike i svega što pravi u državi,

- zato što je forsiranjem svojih sumanutih drugara razjebao južnu tribinu, osramotio partizanovce, grobare, klub i stadion,

- zato što su zbog vikanja protiv njega ljudi dobijali batine ili užasne pretnje,

- zato što i dalje preti i proziva preko svojih novina, funkcionera, itd.

- zato što je instalirao užasnu upravu u fk i uništava klub, usput govoreći kako ga eto on spašava,

- zato što je godinama bio razjeban i kk, pa poslednjih godina ubacuje novce ali opet za to traži lojalnost - koju ne dobija.

 

Nešto sam verovatno i zaboravio. Kao što rekoh, svako ima jedan ili više razloga zašto viče.

  • Like 5
  • Thanks 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

Pa, jesam li se lepo izvinio za nanošenje duševnog bola vređanjem. Ok, očigledno je trebalo da se pored Milojevića izvinim i tebi i drugima, mea culpa.

 


To sto krindzujes i hiperbolises ne menja cinjenicu da bi izgubili 9 od 10 utakmica, da se ova ponovi. Zvezdina krivica je sto ne ume da pogodi zicer, ali vi stvarno nemate prava da se bunite ni za sta juce.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Barkley#34 said:

 

- zato što njegovim dolaskom polako počinje uspon CZ i pad Partizana

Ovo mi je zanimljivo jer mi je utisak kao da je jedino prihvatljivo stanje za navijace Partizana ono kada su gotovo svi klubovi u SDCZ bili pred gasenjem, u fudbalu 6 godina bez titule, u kosarci 10+, rukometni u borbi za opstanak, a vaterpolo skoro zamrznut. Svi za dugovima, problemima, bez sponzora, bez Evrope. Jel to realno i prihvatljivo? Iskreno, meni deluje da vam je zasmetao ravnopravni tretman za obe strane. Danas u fudbalu i jedni i drugi imaju odlican odnos sudija prema njima i generalno mogu da rade sta im se radi u ligi. Zvezda jeste jaca i skuplja, ali najvecim delom zbog rezultata u Evropi. Posto si pomenuo LS, jel se secas kako je Partizan prosao u svojoj LS sezoni? Nije ni u LE bas briljirao. Sto se tice kosarke, u oba kluba se ulaze mnogo, u Partizan za nijansu vise. 
 

Ostale crtice itekako imaju smisla i postujem svakoga ko se njima vodi, ali bojim se da je jako mali procenat Partizanovaca misli na to kada skandira. Glavno i osnovno je ovo sto sam ti citirao, a poteklo je od Vujosevica kojem je zasmetalo sto ce posle deset godina konacno imati jaku konkurenciju.

  • Like 3
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Firga said:

 

Tebi je verovatno i sve ostalo u njihovu korist, cisto iz da opravdas svoje "ocene" svega i svacega. Rame.

 

 

I to sam ti resio.

 

1 hour ago, Stiletto said:

 

Jbg neće biti da je ruka. Lepo se vidi na snimku iz drugog ugla da je ramenom dao gol.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Samo da dodam, FK Partizan je do 2012. godine bio jedini sportski kolektiv u zemlji koji je, zahvaljujući prodaji mladih igrača koji su se stvarali u Teleoptiku, mogao sam da se finansira i da bude profitabilan, danas to nemamo, ali zato imamo "ravnopravan tretman", šta god to značilo, u kome su drugi prvaci poslednjih 6 - 7 sezona, a igrači beže zbog duga od 25k evara.

Edited by tjurkan
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mirage93 said:


To sto krindzujes i hiperbolises ne menja cinjenicu da bi izgubili 9 od 10 utakmica, da se ova ponovi. Zvezdina krivica je sto ne ume da pogodi zicer, ali vi stvarno nemate prava da se bunite ni za sta juce.

Jbg, stvarno mi je žao što se sinoć zadesila baš ta 1/10. Preživi nekako.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Barkley#34 said:

Jbg, stvarno mi je žao što se sinoć zadesila baš ta 1/10. Preživi nekako.


Ponovo, dzabe hiperbolises jer to ne moze da utice na nekog ciji zivot, sreca ne zavisi od sporta, sto ne mogu da kazem za tebe jer ti je ovo verovatno najvise srece koju si doziveo sto se tice fudbala u zadnjih 10 godina, tako da razumem euforiju, ali smeju vam se ljudi sa razlogom. 😄

Edited by Mirage93
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...