Jump to content

Zelena trava doma mog - Wimbledon '23


Drug Crni

Recommended Posts

2 minutes ago, Dracarys said:

Ostade Novak na 23 slema. Novak igra u baš jakoj konkurenciji, taman više nema Rodžera i Rafe, naiđe Alkaras.

 

Gde su ti Filipusisi i Bagdatisi.

Kud ces bolje od Cicipasa, Ruda, Sinera?😀 

E da i Kirjos🤣🤣🤣

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dracarys said:

Ostade Novak na 23 slema. Novak igra u baš jakoj konkurenciji, taman više nema Rodžera i Rafe, naiđe Alkaras.

 

Gde su ti Filipusisi i Bagdatisi.

 

Osvojio titule preko Beretinija, Kirijosa, Ruuda i ti ostavis ovakav komentar :lol_2:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Vrlo ujednacen mec, moglo je lako ovo otici i na Novakovu stranu. Sve u svemu, i Alkaraz je zasluzio ovu titulu - bio je za nijansu bolji.

Ja ne bih zurio sa prognozama o Alkarazu, treba mnogo godina da prodje i mnogo stvari da se poklopi, da se dodje do dvocifrenog broja GS.

Uzece i Djokovic jos koji sigurno, US open je prva prilika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

Manje frustracije, bas kompleksi izbijaju iz tebe. 

 

Ne moze se sve dobiti, dosao je mladji i bolji. Sve je to normalno.

Kad navijač protiv a ne za, tu se vide kompleksi kume moj22:classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Indig0 said:

Ja ne znam za vas ali meni bi bilo sasvim ok da se Novak penzioniše na kraju 2025.

 

Da ne dozvoli poraze od nekih Tsitsipasa i Norija a i da mi danemo dušom malo. 🥲🥲

E nece moci to tako, svet ceka (i nervira se zbog toga) dominaciju Lune Vujovic, vimbldonske pobednice u konkurenciji devojcica do 14 godina, taman kad ode Novak u penziju, ili kad Jokicu dosadi kosarka.  Tuzno za ostatak sveta, ali eto, mi smo u svemu u naj, naj, naj...  (jos su Indexi znali tu istinu). Preporucujem da ne osporavate proste cinenjice, jer cu preci sa sporta na matematiku, a tu je bas nezgodno..... 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Samo što kad je pobeđivao Cicipasa i Ruda, pobeđivao pre toga Rafu i Alkarasa!

Daj ne zajebavaj.

Prosle godine neki Van Rijhtoven, Siner mrceni, Norrie i Kirjos i taj mrco dosao jer se Nadal povukao.

Pretprosle neki Garin, Fucsovic, Shapovalov i Beretini🤣🤣

 

Alkaras bi ga dobio na RG ali eto stojao je ta 2 seta.

1 minute ago, Helena said:

Kad navijač protiv a ne za, tu se vide kompleksi kume moj22:classic_biggrin:

Nesto si se uzrujala i pocela da stalkujes? Opusti se. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Daj ne zajebavaj.

Prosle godine neki Van Rijhtoven, Siner mrceni, Norrie i Kirjos i taj mrco dosao jer se Nadal povukao.

Pretprosle neki Garin, Fucsovic, Shapovalov i Beretini🤣🤣

 

Alkaras bi ga dobio na RG ali eto stojao je ta 2 seta.

Šta bi bilo kad bi bilo. I Novak bi na AO 22 istamburao Rafu, gaće bi na uši nabio.

 

Novak je kroz karijeru imao mnogo jače rivale, igrao je mnogo više protiv Rafe i Federera, nego nego oni jedan protiv drugog.

 

Imao je Endija i Vavrinku koji su mu po dva slema izbili i sada će zahvatiti Alkarasov prajm.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Miki28 said:

Na US Openu ne dajem neke sanse Novaku, bice tu paklena konkurencija. 

A pa dobro, ali igraće ga obojica, to je bitno :classic_biggrin: za Novaka je posle svega napredak da ga uopšte puste tamo :classic_rolleyes:

 

12 minutes ago, Miki28 said:

 

Sampionski cestita kao sto je jos nekom ali zahvala nikad ne stize. Neka neka

E stvarno ne znam otkad smo počeli i o zahvaljivanju na čestitkama da vodimo evidenciju, nemam pojma ko se od Big3 kome zahvalio a ko nije na čestitkama. Na kraju krajeva i za čestitke i za zahvalnice otkud mi znamo da nisu išle privatnim kanalima. Izvini ali stvarno smaraš koliko i ovi što štopuju Federeru vreme kad će da čestita.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Нијансе су одлучиле пети сет. По принципу ко први девојци његова девојка, ко први до брејка у петом сету његов меч. Имао је шансу Ноле први за брејк.Да је успео да поведе са 2-0 у петом сету рутинирао би до краја Алкараза. Овако нијансе су отишле на Алкаразову страну и треба му честитати.

Edited by suptil
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, suptil said:

Нијансе су одлучиле пети сет. По принципу ко први девојци његова девојка, ко први до брејка у петом сету његов меч. Имао је пансу НОле први за брејк.Да је успео да поведе са 2-0 у петом сету рутинирао би до краја Алкараза. Овако нијансе су отишле на Алкаразову страну и треба му честитати.

Najbolja konstatacija meca. Uz opasku da Djokovic odavno nije odigrao onako dve lake vezane greske iz bekhenda kao u taj brejku drugog seta, da je poveo 2:0 u setovima, to bi verovatno otislo na njegovu stranu dosta brzo.

Edited by diego
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E jbg 😵💫 Nadam se da #24 nije proklet broj, al kad se setim Sereninih neuspeha, steresm se kao Simpsoni 😬

Plus sam se nadao (i obecao sebi) da mi ovo bude zadnji stres i da sve nadalje otpratim kao da gledam sa neke plaze na Jamajci. Lepo kazu ljudi, nekom je zivot majka, nekom Jamajka, al eto, nije mi se dalo 😐

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, alcesta said:

Bravo za Karlosa, pokazao je da je pravi šampion. Ako Novak već gubi, neka gubi od ovakvog igrača a ne od tamo nekih Cicipasa ili Runea. Svaka čast :thumbsup:

Doduše sad se neće moći živeti od medija, ali nije on za to kriv.

Kakav bre sampion, pa takvi su bili Bagdatis, Cicicpas, Medvedev, Vavrinka, Izner, Raonic, razni Japanci i jos mnogo takvih, sve ih je Novak oducio od tenisa.  Jos par godina dok se ovaj mali ne povredi, i to je to.  Samo je jedan GOAT.

Link to comment
Share on other sites

Djokovic sam rece na kraju osvojio sam ovde mnogo meceva koje je mozda trebalo da izgubim valjda je ok da izgubim nekad kad sam mozda mogao da dobijem. Alkaraz je real deal, konacno se pojavio neki teniser sa pola glave i solidnim fizikalijama u poslednjih 10 godina, pre njega smo imali samo Tima, ali sa mozda sesnaestinom glave i to je otprilike to. Na kraju je uspeo u petom setu da se sabere i donosi uglavnom dobre odluke i polozi taj ispit. Djokovicu realno svaka cast na borbi posto se danas bas nista nije pitao i ta njegova ziher igra sa kojom je osvojio 10+ slemova nije mogla da prodje bez servisa. Zao mi je sto nije od pocetka igrao kao u cetvrtom setu gde je usao u teren i po poene, gledali bismo lepsi mec, ali verovatno nije imao snage za to protiv Karlosa, sto je ipak razumljivo. Imacemo interesantan USO, to je sigurno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...