Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

7 minutes ago, Markoss said:

Mitrovic ostaje.

 

Fenomenalne vijesti. 

 

Nije neki igrač ali je dobar momak i ima srpski pasoš. 

 

Plus potvrda da imamo pare, jer je odbio milionske cifre iz Turske i Njemačke. 

 

Idemo bre! 

  • Like 5
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stefi88 said:

Odlicno, tesko bi nasli centra njegovih kvaliteta za drugu opciju... Plus domaci igrac,veliki Zvezdas...

Ne znam samo koji su to kvaliteti za ekipu koja navodno ima neke ambicije u EL.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Markoss said:

Mitrovic ostaje.

Odlicno, daj sad Gagaru pa da izgibamo!

 

Btw kad ste vec pustili rovca za desavanja na relaciji Dusko-Covic mogli bi da nas vise uputite sta se desava i kakvi su planovi za dalje..

Edited by Benito
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Carl Johnson said:

Dalibor Ilic, Dzon Holand i Miroslav Raduljica su zajedno imali preko milion evra platu. Znaci jedna ozbiljna evroligaska zver.

 

Kazi onda koliko je imao Raduljica, posto provereno znam da je Holand imao 400k a Ilic 200k. Sta je Raduljica imao 500k-600k? Kako da ne. Mogao je da ima 200k max i to da ne ide sve njemu.

 

Mislim da niko ne zna kolika je Raduljicina plata osim par ljudi koji su se utalili ili sta vec a za Holanda i Ilica se znalo. Nema trika da su imali preko milion eura njih trojica mogli su da imaju 800k max.

 

Ilic je bio logican potpis i dobar prospekt to niko ne moze da ospori i svi su na forumu bili zadovoljni kad je potpisao, lako je sad pametovati. Uostalom jos uvek je mlad pa da ga vidimo ove sezone dal ce vise da se nametne. Pokazao je da ima potencijal i ne moze se reci za njega da je promasaj narocito za novac koji je potpisao. On je zalog za naredne sezone a ne instant pojacanje koje je trebao da bude Holand.

 

Za novac od Holanda i Raduljice si mogao da potpises jos jednog Bentila ili Martina odnosno bek ap evroligaske opcije. Nikakva evroligaska zver nije mogla da se potpise za te pare. Ali da smo imali nekog Voldena na mestu Holanda sigurno bi znacajno bolje prosli u El i svakako da su Raduljica (najveci promasaj mozda i u istoriji kluba) i Holand najveci promasaji i da se nisu ni trebali dovoditi a taj novac ulozio u boljeg bek apa Nedovicu ili recimo da nam je dosao bolji centar od Martina.

 

Svakako ove sezone mislim da cemo imati 14-15 igraca a ne 16-17.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Volter said:

Ostaje nada da se uzdamo u inat Teodosića. Nedović jeste loš u odbrani, al kod nas se bar trudio da je igra, ja ga ovakvog borbenog nisam video u drugim klubovima. Nadam se da ću i Teodosića videti borbenog, a nadam se i da svi mi koji kritikujemo njegov dolazak umuknuti u toku sezone i da će nas demantovati.

Nedović ove sezone pokazao ikakvu borbenost i nešto drugo (zalaganje, borbenost, nealibi, nejajaranje, ne bežanje i straha od kontakta i ulaska u isti, a kamoli u kost, i u odbrani i u napadu, i uopšteno drugo lice) što nije pokazivao apsolutno cele sezone u apsolutno svim drugim klubovima gde je igrao?!
 

Bože me sačuvaj i sakloni šta ja ovde čitam, i šta ljudi pišu. 😂

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, fasper said:

Kampaco

Laprovitola

Nedovic

Met Tomas

Kalinic

Mirotic

Simonovic

Hernangomez

Kad bi bio ovaj tim komsije slobodno neka dovedu i Lebrona. Sve ispod ovoga nema sta da trazimo. Bicemo sparing partner grobarima, dovoljno jaki da im zapretimo ali dovoljno slabi da u seriji nemamo sanse.

Interesantan pristup.

Pravimo tim samo da sjebemo KKP.

A oni prave tim za F4.

Zvezsasrbija na max.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mitrovic kao treca opcija super, ali ako bude druga iz bilo kojeg razloga (da li jer je to plan, da li jer pojacanja nisu bila prava), nema nista ozbiljno od nas ni ove sezone. Ja sam cesto tokom sezone imao osecaj da bi bili jedno 30% bolji i uspesniji da smo imali samo jednog obicnog centra koji je u stanju da zagradi protivnickog centra u nasem reketu. 
 

Moraju dva centra da dodju, nevezano za Mitrovica i Kuzmica. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, goldberg said:

 

Virtus mu je dao mnogo vise kada je imao 32 ili 33. Kad se zapitas zbog cega je tako i zasto nisu pojurili nekog mladjeg, onda ces se i setiti da mladjih evropskih plejmejkera nema, a Amerikanci koji igraju na toj poziciji su uglavnom skoreri (cast izuzecima).

 

Realno, zamisli da si ti Teodosic. Sedis pored Jelisavete, listate stampu, zove vas:

 

A - Covic: "Slusaj Teo, pravimo ekipu koja zeli da igra ozbiljno u EL, imamo vec Raduljicu, dolazi i Bjelica, tu su i svi momci koje vec znas... Ma znam da po godinama i nisu bas momci, ali moras priznati da si ti stariji od svih njih...Kako god, mi igramo na kartu povecanja budzeta i pravljenja tima od nasih ljudi koji ce da vrate klub na stare slave. Mi ti nudimo 700 hiljada godisnje, bices Bog u klubu, okruzen svojima, navijaci ima da te obozavaju nakon pobeda...Sta, malo? Pa sta ces, nemamo vise, nismo Barca. Sta ces vise u inostranstvu? Razmisli, nece vise biti ovakvih prilika, ova ponuda se desava jednom u zivotu."

 

B - Vucic: "Halo, ovde predsednik. Da, predsednik Srbije Aleksandar Vucic. Da li je to igrac kojeg sam sa uzivanjem pratio u reprezentaciji? Pre svega zelim da ti se zahvalim na svim radostima koje si podario svim Srbima i Srpkinjama sirom sveta. Zovem zbog moje, tvoje i nase Zvezde. Mozda si upoznat da je u toku projekat jacanja nasih klubova. Da, da, nesto sto ce svim Srbima i Srpkinjama doneti mnogo radosti, nesto na sta cemo biti ponosni. Tako nesto ne bi bilo moguce da nismo mudro vodili drzavu svih ovih godina. Spremili smo iz nase rezerve do sada nevidjenu kolicinu novca koje smo spremni da potrosimo na Crvenu zvezdu i Partizan. Dakle, pare nisu problem, koliko god da treba, drzava ce dati. E sad vidi, ja se razumem u kosarku, volim je, ali nisam trener. Cuo sam se Duskom i on kaze da bi ti ponudio 700k za sledecu godinu. Odgovor ocekujemo u narednih par dana. Nadam se da cu uzivati u tvojim igrama u voljenom dresu."

 

Kako bi ti reagovao na prvu, a kako na drugu ponudu? I sta je realnije, da dodjes da igras za 700k u prvoj ili drugoj varijanti?

 

 

ja mislim da ti sanjas Vucica 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Brat od Korneta said:

 

Kazi onda koliko je imao Raduljica, posto provereno znam da je Holand imao 400k a Ilic 200k. Sta je Raduljica imao 500k-600k? Kako da ne. Mogao je da ima 200k max i to da ne ide sve njemu.

 

Mislim da niko ne zna kolika je Raduljicina plata osim par ljudi koji su se utalili ili sta vec a za Holanda i Ilica se znalo. Nema trika da su imali preko milion eura njih trojica mogli su da imaju 800k max.

 

Ilic je bio logican potpis i dobar prospekt to niko ne moze da ospori i svi su na forumu bili zadovoljni kad je potpisao, lako je sad pametovati. Uostalom jos uvek je mlad pa da ga vidimo ove sezone dal ce vise da se nametne. Pokazao je da ima potencijal i ne moze se reci za njega da je promasaj narocito za novac koji je potpisao. On je zalog za naredne sezone a ne instant pojacanje koje je trebao da bude Holand.

 

Za novac od Holanda i Raduljice si mogao da potpises jos jednog Bentila ili Martina odnosno bek ap evroligaske opcije. Nikakva evroligaska zver nije mogla da se potpise za te pare. Ali da smo imali nekog Voldena na mestu Holanda sigurno bi znacajno bolje prosli u El i svakako da su Raduljica (najveci promasaj mozda i u istoriji kluba) i Holand najveci promasaji i da se nisu ni trebali dovoditi a taj novac ulozio u boljeg bek apa Nedovicu ili recimo da nam je dosao bolji centar od Martina.

 

Svakako ove sezone mislim da cemo imati 14-15 igraca a ne 16-17.

Raduljica je imao slicnu platu kao Holand i Markovic. Luka je bio najmanje placen posle Ilica. Ove godine se placao i ugovor malog Popovica koji mislim da vise nije nas clan. Vildoza je imao oko 80k eur bruto mesecno, Bentil i Martin izmedju 60 i 70k. Kampacov bruto ugovor mesecno bio je nesto oko 200k.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stefi88 said:

Najbolje da imamo 12 super zvezda u ekipi, sada ni Mitrovic ne odgovara sa nekom svojom ulogom u ekipi....

Kojom ulogom? Uloga je 10-12 igrac u rotaciji. Jel si svestan sa kakvim se brzim vozovima trkamo?

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, prasac said:

Raduljica je imao slicnu platu kao Holand i Markovic.

 

Odakle ovo?

 

2 minutes ago, prasac said:

Luka je bio najmanje placen posle Ilica.

 

I Lazarevica.

 

3 minutes ago, prasac said:

Vildoza je imao oko 80k eur bruto mesecno, Bentil i Martin izmedju 60 i 70k. Kampacov bruto ugovor mesecno bio je nesto oko 200k.

 

Kampaco je imao 180k mesecno.

 

Vildoza 70k.

 

Martin 60k.

 

Bentil 50k.

 

Barem takve info dobijam, nisam video ugovore da se razumemo, ali ovo i nisu neke tajne u klubu, osim Raduljice.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Benito said:

Ja ne znam sta je sa ovim ljudima, kao sa marsa da su pali..

Nisu sa marsa pali ... Samo su bahati i bezobrazni. Brane modus operandi  i kolotecinu. Kao da se nista oko njih ne desava. Stanje redovno uobicajno.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, suptil said:

Kojom ulogom? Uloga je 10-12 igrac u rotaciji. Jel si svestan sa kakvim se brzim vozovima trkamo?

A svaki tim ima 12 fenomenalnih igraca? 

Sta je problem da Mitrovic bude taj umesto ovogodisnjeg Ilica? Da bude 3 a nekad i 2 opcija na C? Imao je fenomenalnih izdanja ove sezone pa i u EL. E sad sto je silom prilika bio no 1 u jednom trenutku nije do njega.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, Benito said:

Ja ne znam sta je sa ovim ljudima, kao sa marsa da su pali..

Ne znam ni ja, zive u nekom nerealnom svom svetu... Ocekuju verovatno da nakrcamo 12 stranaca i svi u rangu Campazza da budu... 😁😂😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...