Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

4 minutes ago, Čvarkov said:

Nebojša da je pametan pa da napravi rijaliti, da ih prate kamere svuda. Mogli bismo da namaknemo budžet i za sl godinu. Inače ne podnosim rijaliti programe, ali ovaj se sam nameće.

Ako prođe sve bez incidenata, Nebojši se i Noblesova nagrada za mir nameće.

Edited by Stanko1997
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Don Dusko said:

Mislim da ovde velika vecina ne smatra Sveda da je los igrac(ni ja ga ne smatram vec mislim da je dobar igrac) vec je zabrinuta kako ce se on uklopiti u roster gde imamo trio fantastico u vidu Shabb=Teokratija=Nemandza. 

A koga cemo da Silbujemo?

Nazalost, prethodne sezone su nas naucile da Teo i Nedovic nisu bili dostupni za sva 34 kola, tako da lufta za jos jednog ekstrakvalitetnog uvek ima. Pa i kod nas nismo veliki broj meceva odigrali sa Neda/Luka/Kampaco trilingom.

 

Nije poenta u silbovanju, ako bude potrebe neko ce sigurno na kraj klupe ili terena, ne bilo prvi put. Smatram da u teoriji Sved nije toliki fit na postojeci roster ali mi igramo sezonu a ne turnir od dve nedelje i uvek je bolje takav igrac nego neki bek koji moze sve a ne moze nista. U ovom trenutku ocigledno nemamo ideal fit opciju poput Ntikline, i bira se najbolje dostupno. A kada se vec prica o doselekciji i kad je vec ovoliki novac ulozen, smatram da je besmisleno ako lupam imamo 10-5 skor i ocigledan nedostatak u defanzivi, da to bolje pokrpimo u doselekciji nego li da jurimo kao uvek igraca za preokret sezone a skor nam je vec 4-8. Mada sve je to Skbkbb.

 

Edited by NightKingle
Link to comment
Share on other sites

Da li je Dusko zabrinut kako ce uklopiti Sveda, Tea, Nedu, Sabaza?

 

Ako je trazio Sveda mislim da nema potrebe za bilo kakvu zabrinutost jer onaj ko treba najvise da brine je upravo trazio tog igraca i smatra da mu je potreban, ako ima istine u ovome sto se pise o Svedovom dolasku. 

Moramo da verujemo svom treneru a ne da budemo veci treneri od trenera.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MisaF said:

Da li je Dusko zabrinut kako ce uklopiti Sveda, Tea, Nedu, Sabaza?

 

Ako je trazio Sveda mislim da nema potrebe za bilo kakvu zabrinutost jer onaj ko treba najvise da brine je upravo trazio tog igraca i smatra da mu je potreban, ako ima istine u ovome sto se pise o Svedovom dolasku. 

Moramo da verujemo svom treneru a ne da budemo veci treneri od trenera.

 

 

 

Onda bi se forum sveo na jednoredne upise u stilu ,,Super'' na svaku odluku, jer, moramo da verujemo.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Nenadd said:

U to ime, dajte onaj isecak iz podkasta gde Jovke objasnjava kako je cekao Sveda u svlacionici posle neke utakmice, u nameri da mu se iznacestita mile nove godine.

Jovic je saban skoro pa u rangu Vujadina Savica u fudbalu

Edited by Golijat
  • Like 11
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, СтелаРоса said:

Pa ima i taj mali Brazilac koji ce cekati upravo trenutke da Teo ili Nedovic ne igraju pa da dobije vecu minutazu, a takodje je igrac koji pre svega u napadu treba da pruzi doprinos. U suprotnom ne znam sto smo ga dovodili uopste.

U jbt u svom ovom ludilu oko Sveda ja zaboravio na Yaga.

 

 

Znaci Shabazz-Teokratija-Nemandza-Yogo bonito.

 

I sad treba Svedjo na tu postavku bekova.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Mile1 said:

Zaista ne mogu da ulazim u polemiku da li je dolasak Sveda los ili nije. Ne najbolje da dodje neki lazarevic, svasta se ovde moze procitati

Sudeći po tvom pisanju deluje mi da je Šved završen. Šved je Nedović 2.0 što onda ostavlja pitanje šta ćemo sa njim i traži li mu se neki klub ili će na tribine jer Šved i Teo na njegovoj poziciji su obojica bolji napadački, a defanzivno nisu lošiji.

Dakle, pare nisu briga na koju se obaziremo jer možemo da priušti i da jedan Nedović sedi sa Čovićem iza koša.

 

Neko je pomenuo kako su igrali Larkin i Micić u Efesu. Odgovor, imali su Danstona i Singltona u prajmu da im čuvaju bulju. Znači Šabaz i Šved , ali onda i defanzivna zver na 4 i naravno Nedara na tribine ili u neku drugu ekipu ponajbolje jer niti je fer prema njemu niti ima finansijski smisla da ga plaćamo milion evara da gleda košarku.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Fromthecorner said:

 

Kemba Walker- Mike James- Elie Okobo- Jordan Loyd?

Oni ne dovode Šveda na ovo i od ove četvorice dvojica su top defanzivci.

Dolazak Šveds je kao da dovodimo Džejmsa iz Monaka, bukvalno, a nama treba neki Okobo ili Lojd.

Ako već dovodimo jednosmernu ulicu onda nek bar bude kompatibilna sa onim što imamo, odnosno da igra odbranu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milos 3.14 said:

Sudeći po tvom pisanju deluje mi da je Šved završen. Šved je Nedović 2.0 što onda ostavlja pitanje šta ćemo sa njim i traži li mu se neki klub ili će na tribine jer Šved i Teo na njegovoj poziciji su obojica bolji napadački, a defanzivno nisu lošiji.

Dakle, pare nisu briga na koju se obaziremo jer možemo da priušti i da jedan Nedović sedi sa Čovićem iza koša.

 

Neko je pomenuo kako su igrali Larkin i Micić u Efesu. Odgovor, imali su Danstona i Singltona u prajmu da im čuvaju bulju. Znači Šabaz i Šved , ali onda i defanzivna zver na 4 i naravno Nedara na tribine ili u neku drugu ekipu ponajbolje jer niti je fer prema njemu niti ima finansijski smisla da ga plaćamo milion evara da gleda košarku.

 

Ni Micić ni Larkin nisu takve defanzivne rupetine kao ovi naši. Ne samo da su imali Danstona i Singltona, imali su Bobua i Brajnata koji su obojica odlični defanzivci spolja, a tu je bio u uvek neugodni Doguš Balbaj da uskoči ako treba.

 

Nije samo defanziva problem, neko treba tu da igra od lopte a svi redom su bolji sa istom tj. skoro potpuno neupotrebljivi bez nje. Teo je tu čak i najbolji spot up šuter ili neko ko može sa jednim do dva driblinga da uradi više nego ovi koji hobluju parket. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Wingwalker said:

sad bi mogao neko nešto da napiše i o nekompatibilnosti Šveda na našu spoljnu liniju...kakav je u odbrani i ono najbitnije:

da se pusti pol ,,Vredi li Švedjo 1,5M'' pa kad to apsolviramo da javimo i Dušku.

 

Defanzivno se utapa u ostali deo bekovske linije.

 

Ofanzivno malo dize kvalitet.

 

Pa ti sad tumaci kako hoces 😛 

 

Sved nam treba kao cmar po sred lakta.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chaos Is Me said:

 

Ni Micić ni Larkin nisu takve defanzivne rupetine kao ovi naši. Ne samo da su imali Danstona i Singltona, imali su Bobua i Brajnata koji su obojica odlični defanzivci spolja, a tu je bio u uvek neugodni Doguš Balbaj da uskoči ako treba.

 

Nije samo defanziva problem, neko treba tu da igra od lopte a svi redom su bolji sa istom tj. skoro potpuno neupotrebljivi bez nje. Teo je tu čak i najbolji spot up šuter ili neko ko može sa jednim do dva driblinga da uradi više nego ovi koji hobluju parket. 

Micić Larkin bi po stilu moglo biti slično Šved Šabaz, pa čak i Gidra i Hanga da simuliraju ostatak Efesove spoljne linije, ali ova njihova dvojica na centru su lock down defanzivci i timski i individualno

Link to comment
Share on other sites

Svidja mi se kako se ovde spominje da timovi za odbranu imaju i Doguša Balbaja sa odigranih 20 min u poslednje dve godine a niko ne spominje da u rosteru idalje imamo Hangu koji moze na 2 i Lazica koji je u karijeri zakljucao 379 bekova.

 

Ajde posle Monaka jos da izhiperbolisete i defanzivne kvalitete Exuma, Madara, Pantera i Andjuse, pa da se nadamo da Dusko procita stav struke i potpise Vita Krejcija i Dotsona da nam ostvare jedan davni san.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...