Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

@final4 Швед је класичан приватник. Шта ће нам то. Кошарка се игра са једном лоптом. Нама би било потребно у том случају минимум две лопте на паркету.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam ga gledao u PO VTB lige protiv Lokomotive ( od kojih su ispali) i pu pu daleko od naše kuće. Poslednjih godina totalno neracionalan igrač. 

Edited by Čočo
Greska. Nije Loko nego Zenit.
Link to comment
Share on other sites

Jeste li realni sa Svedom?

Mesec dana se pise kako nam je potreban defanzivni, atleticni bek, tipujemo Frenkija, ovaj ode u NBA, i odjednom Sved, prvo ne zna se kako tece njegov oporavak, to sto mu se desilo je bilo ozbiljno i sigurno ostavlja posledice, drugo sta ce nam takav profil na ovaj tim?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni said:

Jeste li realni sa Svedom?

Mesec dana se pise kako nam je potreban defanzivni, atleticni bek, tipujemo Frenkija, ovaj ode u NBA, i odjednom Sved, prvo ne zna se kako tece njegov oporavak, to sto mu se desilo je bilo ozbiljno i sigurno ostavlja posledice, drugo sta ce nam takav profil na ovaj tim?

Ako se već dovodi taj profil daj vamo Berona. Kakav bre Šved. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Dorsi ima obestecenje od milion evra, tako da od toga nema nista.

Higgins i Shved su kvalitet ali su obojica previse rizicni, iz mnogo razloga.

Ja bih bio zadovoljan sa Darrunom Hilliardom ili Matt Thomasom, ali stiče se utisak da Duško misli da nisu dovoljno kvalitetni ili ne bi bili dobar fit za ekipu.

Ako mu je Ntilikina bio prvi pik jasno je da gledamo ka NBA. Naravno ako ne uspe da se dovede neko preko bare okrenucemo se drugim opcijama, ali sve me to dovodi do zakljucka da pojacanje nece skoro.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

ja jedva cekam da se svakome ko pljuje shvedju uskrati internet, kao bazicno pravo. samo leba i vode.

Ako se zdušno protivilo za dolazak Teodosića, može i protiv Šveda. Ništa više ovaj drugi nije pružao poslednjih godina od ovog prvog. A kao što neko jednom ovde reče,, ne živi se od stare slave". 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Što se mene tiče, možemo u ovom sastavu i da počnemo sezonu. 

Verujem da će biti ok rešenja za doselekciju na beku i četvorci, a imamo dovoljno igrača da se skrpimo do sredine oktobra ili novembra. 

Ne bih sada dovodio nekoga čisto da se popuni broj. 

 

Hmm pa bilo bi lepo i za promenu da se ne "krpimo" vise kao i svake sezone...Imamo dobar raspored na startu El,ozbiljan prelazni rok do sada..I zar to sve da bacimo u vodu pa da opet lose startujemo i posle da se vracamo iz mrtvih(na kraju nam uvek fale pobeda ili dve...za nesto vise)

Tako da sto pre sastaviti tim i od pocetka da stavimo svima do znanja koji su nam ciljevi.

Svako dobro!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Delija96 said:

Hmm pa bilo bi lepo i za promenu da se ne "krpimo" vise kao i svake sezone...Imamo dobar raspored na startu El,ozbiljan prelazni rok do sada..I zar to sve da bacimo u vodu pa da opet lose startujemo i posle da se vracamo iz mrtvih(na kraju nam uvek fale pobeda ili dve...za nesto vise)

Tako da sto pre sastaviti tim i od pocetka da stavimo svima do znanja koji su nam ciljevi.

Svako dobro!

Početak sezone će vrlo verovatno biti turbulentan što se tiče rezultata, sve i da dovedemo ovu dvojicu, jer ovoliki broj novih igrača obično ne može od starta da igra najbolju košarku. Očekivao bih tu neki kiks, sve i da su došli Lojd i Šengelija. 

Imamo sasvim dobar roster za prvih 5-7 kola, da vidimo gde smo i šta nam konkretno fali. 

Svakako početak s trenutnim igračima nije - bacanje niz vodu. I ovakvi možemo svakoga da dobijemo, a kada se iskristališe situacija u NBA, možda možemo dovesti nekog kapitalca, kao što su Vildoza i Kampaco došli kasnije. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pilif88 said:

Jedno organizaciono pitanje. Jel neko bio možda na utakmici u Barseloni? Koje karte uzeti za koju tribinu? Znam da je bilo nekih problema prošle godine. Idem sa klincima (i ženom) pa bih da izbegnem potencijalne probleme 😄

Ako je za utakmicu sa Zvezdom, onda te nece pustiti, osim na mesta koja su za to predvidjena i dodeljena nasem klubu u napred.. Ja sam bio na utakmici sa Zalgirisom. U principu imas karte po ceni. Sto skuplje to bolje. Najeftinije karte su ispod balkona i u principu se losije vidi. Za 50ak eura ces dobiti dobra mesta. Ono sto je drugacije nego kod nas, mozes doci 5 minuta pre pocetka i uci ces na vreme i sesti na svoje mesto. Cak je hala 20 minuta pre pocetka prazna.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Što se mene tiče, možemo u ovom sastavu i da počnemo sezonu. 

Verujem da će biti ok rešenja za doselekciju na beku i četvorci, a imamo dovoljno igrača da se skrpimo do sredine oktobra ili novembra. 

Ne bih sada dovodio nekoga čisto da se popuni broj. 

 

 

Za Lojdaru, cuj mene beka, mislio sam Dzordana, se slazem, mozemo da sacekamo takav profil igraca, ali mislim da nam jos jedna cetvorka bas treba za pocetak. 

 

Mi nemamo cistu cetvorku - Bolomboj kombo 4/5, ne znam da li se racuna i na Simonovica da je kombo 4/5, Davidovac i Lazarevic su 3/4, jedino je Ilic cista cetvorka ali on nije (jos) EL nivo i treba na pozajmicu. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko je nakaradna selekcija kad imamo jedno pet igraca koji mogu da igraju na 4, ali nijedan nije primarno ta pozicija niti ga mozes proglasiti prvom opcijom tu.

 

Mada sam pisao ranije da po meni kombinacije poput Bolomboj-Tobi, Bolomboj-Simonovic, Davidovac-Tobi, Mitrovic-Simonovic mogu da funkcionisu dobro i budu nezgodne po protivnike. Ali bih vise voleo da imamo igraca za kojeg mozes reci da nam je broj jedan na poziciji krilnog centra.

Edited by СтелаРоса
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...