Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

56 minutes ago, goldberg said:

 

Koju poziciju, poziciju 4?

Tu imas Davidovca i Simonovica, na 5 su tu vec Tobey, Mitrovic i Bolomboy. Dakle 5 igraca, ali ne, daj i sestog jer nema vrhunskog i skupog igraca tu, a Mitrovic i Davidovac neka se druze na tribinama.

 

Klub traži igrače na SG i PF pa shodno tome i komentarišemo potencijalna pojačanja.

 

Da li je gužva neka procijeni trener, ja lično ne bih ni dovodio Davidovca kao što znaš ako čitaš ovaj topik ali očigleno prave neku treću petorku koja će da uskače za domaća takmičenja.

 

 

38 minutes ago, Duh koji lebdi said:

 

Retko se ne slozim sa tvojim upisima, ali mislim da smo se malo razmazili ako cemo da potcenjujemo igrace poput Rubita. Ok, naravno da ima boljih od njega, ali coveka su povrede osakatile. Ove sezone dok je igrao bio je bas dobar, mislim da je bio i mvp nekog meseca, da ne lupam sad. On i Higins zdravi mogu da budu bitni srafovi nekih top 8 ekipa... Ali nek zaobidju nas. Ne zbog manjka kvaliteta, vec zdravstvenog kartona.

 

 

Pa valjda nećemo potpisati povrijeđene igrače, tu su testovi kojima se može provjeriti njihovo stanje.

 

Meni je Rubit sporan jer nije klasična četvorka već PF/C.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Holivud said:

 

Vidim da je pominju, kakve veze ima ona sa bilo čim sem što je Anđušićeva supruga? ;D


Najavila potpis Mirote nakon ponoći, valjda neki lajv bio. Namestio je Andjušić samo tako na penal, sad će morati opet da joj peva pesma za iskupljenje.


Ima li tamo u NBA neka 4ka da presednik Vučko obrne telefon?

Mada može i 

Hallo Mr. Silver, it’s Alexander speaking.

Edited by K.Dot
  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, K.Dot said:


Najavila potpis Mirote nakon ponoći, valjda neki lajv bio. Namestio je Andjušić samo tako na penal, sad će morati opet da joj peva pesma za iskupljenje.

 

Znači i oni Jelisavetu za trku imaju. Lepo :)

Link to comment
Share on other sites

@Sector problem kod Higginsa jesu ledja, on vec nekoliko sezona kuburi sa istim a sada se i podvrgao operaciji. Jako, jako riskantan potpis a stvarno nam nije nuzda da rizikujemo sa 2 takva igraca u situaciji kada i sa solidnim ali zdravim igracima mozemo dosta toga da uradimo na odlicnu osnovu koju imamo u ovom trenutku. 

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, goldberg said:

 

 

@Stari Wook Nisu ni Tobey, Bolomboy ili Mitrovic, dakle u redu je da KKCZ na poziciji pet ima 4 skupa i kvalitetna igraca?

 

Znaci Mitrovic je skup i kvalitetan igrac? 😄 

Mozda za EC, sigurno za ABA. Ali ne i za EL. 

 

Tobey je centar, Bolomboy je 4/5. Mitrovic je bio nekada 4 ali vec 3-4 sezone to ne moze da igra i primatna mu je pozicija centra. Simonovic je takodje vise centar nego krilni centar. On moze da igra i kao krilni centar, ima sut, ali je barem u Evropi (ne znam za NBG/G ligu), odnosno u ABA, igrao uvek centra uz Petruseva koji je igrao krilnog centra.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Stanko1997 said:

Imala je Ivana ona kao pitanja i odgovore na ig, i neko je pitao jel Anđušić zna da li dolazi Mirotić, a njen odgovor je bio: "Ljudi sitno brojite, uskoro će sve muke biti rešene." 😂

Pa nije da nije dobro rekla, do jutra je sve bilo reseno 😂😂

  • Like 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stanko1997 said:

Imala je Ivana ona kao pitanja i odgovore na ig, i neko je pitao jel Anđušić zna da li dolazi Mirotić, a njen odgovor je bio: "Ljudi sitno brojite, uskoro će sve muke biti rešene." 😂

Pa i jesu resene.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

Higginsa bih ja prihvatio oberučke ako Frenki ne želi u Evropu. I naravno ako bi prošao sve medicinske testove. I dalje je to vrhunski igrač, stari rutiner. 

 

Rubit nipošto, čovjek i nije četvorka a nije ni neka klasa. Mislim da tu poziciju moramo rješavati preko bare. 

Što se Higinsa tiče - on ima ozbiljan problem sa povredom (čini mi se levog) stopala koja se proširila i otišla i na leđa, ove sezone je i operisao leđa, i još je u pitanju hronična povreda… A kroz lekarske preglede (pogotovu ne ove naše ovde) i navodnu potvrdu da je skroz zdrav se ne sme osloniti jer se kroz te stvari ne može ustanoviti da je skroz spreman i zdrav, i lagano se može napraviti propust.

 

Takođe je imao još neke povrede u zadnje nekoliko sezone, znači ima i ozbiljan zdravstveni karton, i pritom je još i u ozbiljnim godinama… Tako da uzevši sve ove stvari u obzir mislim da ga treba zaobići u širokom luku.

 

A Rubit je ove sezone imao jednu od najozbiljnijih povreda u sportu, pokidao je Ahilovu tetivu… A ima i ozbiljan zdravstveni karton, i pritom je i on u ozbiljnim godinama…

Edited by Hrabro
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Duh koji lebdi said:

 

Retko se ne slozim sa tvojim upisima, ali mislim da smo se malo razmazili ako cemo da potcenjujemo igrace poput Rubita. Ok, naravno da ima boljih od njega, ali coveka su povrede osakatile. Ove sezone dok je igrao bio je bas dobar, mislim da je bio i mvp nekog meseca, da ne lupam sad. On i Higins zdravi mogu da budu bitni srafovi nekih top 8 ekipa... Ali nek zaobidju nas. Ne zbog manjka kvaliteta, vec zdravstvenog kartona.

 

 

Tu i jeste problem, imamo mnogo igraca koji su skloni povredama, Nedovic, Shabazz ... po meni je rulet ako se dovede jos takvih, po sistemu verovatnoce ...

Za Higginsa kao kosarkasa stvarno nemam sta da kazem, mislim da je odlican i u ovim godinama. Prosle sezone je znao u Barsi da resava kad su im se klackale utakmice ali vise bih bio srecniji sa drugacijim profilom igraca na sg.

Prevelik rizik po meni ali videcemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Stanko1997 said:

Imala je Ivana ona kao pitanja i odgovore na ig, i neko je pitao jel Anđušić zna da li dolazi Mirotić, a njen odgovor je bio: "Ljudi sitno brojite, uskoro će sve muke biti rešene." 😂

 

Mozda je mislila da je pitaju nasi navijaci 🙃

  • Like 2
  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da su klauzulu u novom ugovoru Lazarevicu stavili obavezu da noci u sali navezbavajuci sut zajedno da Ilicem. 
 

imamo dva dugorocna ugovora sa igracima ciji sut nije ni na KLA nivou a pozicijama gde sut moraju da koriste.
Segment igre koji radom moze da se popravi. 
 

Gospodo, izvolite u salu. 

Edited by Admiral
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

PJ je 4ka. Igrao je ove sezone skoro iskljucivo na poziciji 4 a prethodnih sezona su eksperimentisali sa njim na 5 ali je to lose izgledalo. 

Za Evropu vise 5, ali moze 4, prodato!

Lose je izgledalo sve sto je Sarlot probao ove sezone, vala i u zavrsnici prosle, svakako PJ nece dolaziti u Evropu, ali da podignemo lestvicu ocekivanja!

6 minutes ago, Don Dusko said:

Vidim kad mi dosla struja da ovde nisam mnogo propustio.

 

Stanje same old....

Propustio si kome vise lezi koja NBA 4orka za nas roster! Kaminski jos uvek nije pomenut, kao ni Gebrijel ex LAL!

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...