Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Ko može da poveruje u imaginarnu priču da je Čović dogovorio sa predsednikom PAO da spreči odlazak Mirotića u Partizan da bi otišao u PAO a da Šengelija ipak dođe kod nas? Misli li neko da taj čovek može tako daleko da ode? 🧐🤔

Edited by Čočo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Ko može da poveruje u imaginarnu priču da je Čović dogovorio sa predsednikom PAO da spreči odlazak Mirotića u Partizan da bi otišao u PAO a da Šengelija ipak dođe kod nas? Misli li neko da taj čovek može tako daleko da ode? 🧐🤔

Misli, ali takvih na ovom topiku hvala bogu nema, samo ponekad svrate. Bar se nadam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Davon Reed, ex Denver I LAL, potpisao za Prometej.. Mogli smo njega uzeti za defanzivu, on je bas sličan Sakilu Herisonu koji se ovde prizivao, samo viši i po mom mišljenju ima bolji šut za 3 što nama i treba..
Čim je otišao u Prometej znači da ne košta mnogo para i da je čak bio spreman na taj potez..

Što se time Hommesa, ja sam njega stavljao u "moj" sastav još na početku, deluje mi da ima šta da pokaže i da želi sigurno da se dokaže još više na EL nivou..

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nas trenutni igracki kadar (14 igraca) na plate trosi oko 9-10 miliona evra). Ako Mirotic potpise za komsije, ladno ce on uz jos tri igraca (Panter, Ledej i Naneli) da kosta kao svih tih nasih 14 igraca zajedno.

 

Inace, MozzartBet izbacio kvote za osvajaca EL i ako sam dobro video mi smo 11i po redu. To se otprilike poklapa sa onim sto sam pisao prethodnih dana da smo na toj nekoj poziciji po imenima igraca. A Covic najavljuje osvajanje EL.

  • Like 5
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, СтелаРоса said:

Nas trenutni igracki kadar (14 igraca) na plate trosi oko 9-10 miliona evra). Ako Mirotic potpise za komsije, ladno ce on uz jos tri igraca (Panter, Ledej i Naneli) da kosta kao svih tih nasih 14 igraca zajedno.

 

Inace, MozzartBet izbacio kvote za osvajaca EL i ako sam dobro video mi smo 11i po redu. To se otprilike poklapa sa onim sto sam pisao prethodnih dana da smo na toj nekoj poziciji po imenima igraca. A Covic najavljuje osvajanje EL.

Borba za trofeje i osvajanje nije baš isto ... neće da može. :classic_smile:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sector said:
13 minutes ago, СтелаРоса said:

Nas trenutni igracki kadar (14 igraca) na plate trosi oko 9-10 miliona evra). Ako Mirotic potpise za komsije, ladno ce on uz jos tri igraca (Panter, Ledej i Naneli) da kosta kao svih tih nasih 14 igraca zajedno.

 

Inace, MozzartBet izbacio kvote za osvajaca EL i ako sam dobro video mi smo 11i po redu. To se otprilike poklapa sa onim sto sam pisao prethodnih dana da smo na toj nekoj poziciji po imenima igraca. A Covic najavljuje osvajanje EL.

 

Mada Mozzartbet je sponzor prekoputaša 😁🤔🤣

Link to comment
Share on other sites

Just now, Wingwalker said:

Ali...

- Kroz putarine.
- Kroz gorivo.

...pobedijo.

 

Ma to je neki mizeran procenat povracaja novca svakako.

 

Evo za putarine recimo ako 2000 vozila dodje iz unutrasnjosti i prosecna putarina tamo i nazad je 1500din (s obzirom da je iz Nisa preko 2000din a imas i dalje gradove od Nisa plus sigurno i neki manji procenat dolazi iz Republike Srpske, Crne Gore, Makedonije...)

 

dakle 2000 vozila puta 1500dinara puta 34 kola koliko ce Partizan i Zvezda igrati kod kuce u Evroligi podelis sa 117 koliko je euro/dinara i dobijes neki 800/900 000 eura.

Bez Aba lige.

 

Za gorivo isto neki procenat ide drzavi. Tu nemam pojma ni kako da racunam.

 

Zakup Arene ide puta 2 u odnosu na Partizan iz prosle sezone a to je 100% profit od drzave.

 

Ne znam sta su mislili pod turizam dal smestaj ili sta vec. Mozda na one bogate influensere iz Arene sto smo mogli da citamo kod komsija na temi. 😃

 

Nebitna prica svakako mozda par miliona ukupno ako povrate na sve ovo a dace brat bratu jedno 20 miliona Zvezdi i Partizanu verovatno i vise. Svakako je receno povracaj u manjoj meri a svi znamo da je to pre svega jer Vucic zeli da vidi oba tima u plej ofu da bi se hvalio da pod njegovom vlascu i ulaganjima drzave i Zvezda i Partizan igraju plej of. Tako ja to vidim.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, attolini said:

 

.

 

Meni taj deo sa politickom komponentom nije bas najjasniji kod Sengelije. Vlada Gruzije nije u nekom sukobu sa Rusijom, oni su cak otvorili nedavno avio letove,  predsednica  jeste...dakle to moze biti istina samo ako je mislio da se aktivira u nekoj opozicionoj partiji, a i to je nategnuto. Mislim Srbija kao faktor tacno za sta...

 

.

Covke je posten covek pa su mu lazi uglavnom lose, nije naviko … Drugo ne znam sta da ti kazem 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Nele said:

Ako Mirota stvarno potpise za Pao Ne bi me cudilo da Sengeliji uskoro stigne junk mail kako mu se vlada izvinjava i da su mislili da je Zvezda u Rusiji 🙂

 

Ma koji crni PAO, ide on u KKP, vjerovatno će biti ubrzo ozvaničeno sad kad je slobodan. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...