Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Hvala @uvrnuto za ban. Kako sam lepo u miru ispratio sve 😊. Pratio sam vas braćo i sestre i drago mi je da ovde konačno krenulo sa optimizmom. Ovo je već druga priča. Sa smislom i vidi se Duškov pečat. Ozbiljni potpisi, ne tako zvučna imena ali svakako EL, kvalitetni i timski igrači. Ajde još Šabaz, dvojka i četvorka pa da u miru čekamo sezonske, pripreme i početak sezone. 😍 😊

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dobar Los Milos said:
12 minutes ago, NMX said:
el ovo Rokas brat?
 
 
 

Da zavrsim kucu do kraja meseca, pa da mi obavezno opet navrnes. Spremam ludilo. 😉

 

 Donosim gipsanog Markusa Vilijamsa da turimo na kapiju!

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Ha-ha 21
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čvarkov said:

Nisu morali da nam nabijaju na nos da ima triesjednu godinu. Šali na stranu, dobra najava. Svidja mi se.

 

Uvek sam se pitala dve stvari.

 

Kako izgledaju majice za trofeje koje nismo osvojili i kako izgledaju najave za igrace koje nismo uspeli da dovedemo 🙃

  • Like 4
  • Love 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 40
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, NMX said:

 

 Donosim gipsanog Markusa Vilijamsa da turimo na kapiju!

 

Šta radi lav kad se vrati iz inostranstva?

 

Stavlja gipsanog gastarbajtera na kapiju.

 

Hehe

Edited by Čvarkov
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, BojanaCZV said:

 

Uvek sam se pitala dve stvari.

 

Kako izgledaju majice za trofeje koje nismo osvojili i kako izgledaju najave za igrace koje nismo uspeli da dovedemo 🙃

 

Za ovo prvo se i ja pitam, a za ovo drugo sam prilicno siguran da se te najave smandrljaju za 5 minuta, tako da ih i ne prave pre zvanicnog potpisa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, uini said:

 

i dobar defanzivac. ali nema logike da nedovic igra 15 ili manje minuta, niti da loyd igra svega 20mins.

 

to bi bio neracionalniji overkill nego nedovic-vildoza, pogotovo sto bi se desavao u prelaznom roku a ne situaciono.

 

nije nedovic teo od 37godina. plus tu moze biti jako tesko podeliti uloge a da svi budu zadovoljni.

 

bio bih jako zacudjen da napravimo takav potez, puno problema iz puno opcija moze da ispadne.

 

Nedović je sunk cost, koji nije Duškov cup of tea. Duško njega i vidi i najradije bi ga i koristio kao igrača za 15-20 minuta, koji u tom periodu može da igra intenzivno i zatrpa protivnika. Bolje i dovesti nekoga koga Duško tu vidi kao primarnu opciju. Naročito što Nedovic retko i igra u nekim intenzivnom ritmu duže od 15ak minuta, to često predje u statiranje i sutiranje iz driblinga.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, medobrundo said:

 

Nedović je sunk cost, koji nije Duškov cup of tea. Duško njega i vidi i najradije bi ga i koristio kao igrača za 15-20 minuta, koji u tom periodu može da igra intenzivno i zatrpa protivnika. Bolje i dovesti nekoga koga Duško tu vidi kao primarnu opciju. Naročito što Nedovic retko i igra u nekim intenzivnom ritmu duže od 15ak minuta, to često predje u statiranje i sutiranje iz driblinga.

 

nije da zelim da potcenjujem dushka ali mislim da je izuzetno pipavo balansirati sa toliko high usage igraca. a dushko nije bas primer savremenog komunikatora sa mladima koji imaju visoko misljenje o sebi.

 

kapiram sve ali vidim tu vise opasnosti od bericjeta.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Čvarkov said:

Mogao bi Shabazz uz jutarnju kaficu, Gidra uz subotnji ručak i kao glavno večernje jelo Lojd i Kalina. Sutra možemo i da ne jedemo.

Malo su zamenili uloge al Boze moj, nismo bas toliko razmazeni😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

nije da zelim da potcenjujem dushka ali mislim da je izuzetno pipavo balansirati sa toliko high usage igraca. a dushko nije bas primer savremenog komunikatora sa mladima koji imaju visoko misljenje o sebi.

 

kapiram sve ali vidim tu vise opasnosti od bericjeta.

 

naravno, tako to i biva kad dovedeš primarnu napadačku opciju bez dogovora sa ozbiljnim trenerom

 

Nedović je nedovoljno dobar da bude primarna opcija na beku i pojede najveći broj minuta, ali suviše dobar da bi bio igrač rotacije i igrao 10-15 minuta

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci ovako:

PG: Shabazz?, Teo

SG: Nedovic, ?,

SF: Giedraitis, Hanga, Davidovac

PF: ?, Simonovic

C : Bolomboy, Tobey, Mitrovic

 

Znaci trebali bi jos 2 pojacanja dovesti i Lazic van 12. Po meni ovo je sasvim solidna ekipa i jedna od najjacih u novijoj istoriji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, uini said:

@Manu, ja sam sitno gledao barcu a i secanje je krhko ali sam bio ubedjen da je tobey bio iskljucivo na C, tj da je bio u igri umesto veselyja /sanlija

 

ne znam, cudno je to [nije da sporim podatke], posto mislim da gubi na svojim prednostima kada je PF. koga ce on da sacuva ako su svi brzi od njega?

 

 

Rekao bih da ovi sezonski highlightsi definitivno potvrđuju to što pričam. Zapravo kod Tobeya je veći problem snaga nego brzina kada se gleda pozicija 5. Na četvorci se to delimično potire, ali zavisi od matchupa naravno. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, John Terry said:

 

Za ovo prvo se i ja pitam, a za ovo drugo sam prilicno siguran da se te najave smandrljaju za 5 minuta, tako da ih i ne prave pre zvanicnog potpisa.

 

Pa ne baš. S/o za Social Media Managera i dizajnera koji smišljaju i kreiraju ove objave.

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...