Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

9 minutes ago, goldberg said:

 

U onom paralelnom univerzumu u kojem je jedan od tri najbolja plejmejkera u evroligi.

 

Takodje, da je ostao, mogao bi lagano da igr i sa Teom i sa Nedom. Good luck sa petorkom u kojoj su Amer koji voli da drvi loptu i jedan od domacih veterana - meni je to Ferrell - Adams duo za ekstremno bogate. Samo jedan moze da bude glavni, a nijedan ne igra odbranu.

 

 

9 minutes ago, goldberg said:

 

U onom paralelnom univerzumu u kojem je jedan od tri najbolja plejmejkera u evroligi.

 

Takodje, da je ostao, mogao bi lagano da igra i sa Teom i sa Nedom. Good luck sa petorkom u kojoj su Amer koji voli da drvi loptu i jedan od domacih veterana - meni je to Ferrell - Adams duo za ekstremno bogate. Samo jedan moze da bude glavni, a nijedan ne igra odbranu.

Ma drag je meni neizmerno Facu. Nevorovatan fighter ali od Shabbaza nije napadački potentniji. A i zakazao  je kad je najviše bilo potrebno. Meni dovoljno

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fradler said:

Izgleda da smo zavrsili Tobija, javlja dosta pouzdan Spanac.

 

 

Znas kako nismo mi nešto zainteresovani za Tobija i Kalinica ali je prosto naša moralna obaveza da pomažemo prijateljskom klubu, tako da ćemo ih potpisati iako nam ne trebaju. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Green23 said:

Meni je drago što će Mirota kod komšija, jer ne vredi te pare. Mnogo se više radujem Šabazu, nego da nam dolazi Mirota. Jako slaba sezona iza njega za njegove standarde i standardno nestajanje u svim bitnim mečevima.

U svim? Jedan mec nisu svi mecevi. 

Pogledaj opet finale Endese pa mi reci gdje je nestao? 

Na jednu utakmicu da, na f4 ( sto mu se desava ) ali u plejof serijama je nezaustavljiv. 

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, dundermifflin said:

 

Dobija 8 mileona kod nas (po godini) - dok je Mirota skroman decko koji kevi salje pare. Nece iz principa vise od 300,000 po godini od Partizana. 

NE! Mirotic ce placati da igra u "instituciji". Jedino tako moze.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jbt na Luku i Simonovića dovodiš Tobija. Ako se išta uopšte pita Duško onda je izlapio kao Kari Pešić. Sad i Bolomboj izgleda kao top ubod.
Laki stavi onaj gif iskakanja kroz prozor, ja ove tri babe pod košem neću moći sportski da podnesem.

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...