Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

7 minutes ago, dule savic said:

Odmara na Kopu sa ženom i detetom. Prilično rasterecen, neko mu je dobacio da li ostaje u zvezdi i rekao je verovatno ne…

Naplatio čovek svoje igre , rad i talenat, obezbedio klub još u junu , ne čeka menadžera da ga pozove , trenera da se dogovara o ulozi, normalno da je opušten.

Zasluženo rekao bih.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Setite se 2011 said:

Nemaš razloga za brigu , bar što se Ogija tiče

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

 

Jeste imao dobrih sezona i utakmica, ali se jesmo zasitili gledanja njega u Zvezdinom dresu. Ja stvarno ne bih imao živaca, ako bi ostao i ponovio prethodnu cigla sezonu. Ovo za Mirotića je bila zajebancija (sarkazam), ali Dobrić i Zvezda - za mene ne. 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Cavani said:

Nije Dobric najgore sto moze da se desi klubu, covek je vise puta donosio cojones kada nije niko.

Bas tako. Dobric treba da ide, prijace promena i njemu i Zvezdi za koju je izvukao sopstveni maksimum, ali je postalo degutantno ovo sranje po njemu kao da je kombinacija Lipovija i Alekse Popovica i da nam nije doneo nikakvu radost. Barem malo postovanja nije na odmet

  • Like 30
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Шутер из блока said:

Gil je totalno bezvezan igrač, i limitiran do bola, pogotovu u napadu, i jednodimenzionalan igrač koji je orijentisan samo na defanzivu.
 

U napadu je bukvalno igrač manje i napadački arsenal mu je bukvalno samo 1. ume da pogodi zicer (i to kad je sam i bez neke smetnje/pritiska), 2. neku pogačicu (ili eventualno neki kao poluhorog, a nije klasičan i pravilan polohurog) kad je blizu i/ili oko obruča i koju baca obično/uglavnom kad katuje i/ili kad se pozicionira ispod/sa strane koša i 3. eventualno bacanje neko (i to očajno šutira, u katastrofalno lošim procentima, a i šut mu je isti takav i maltene/uopšte nema isti i ne koristi ga uopšte (skoro) nikad) i toliko, bez ikakvog preterivanja, bukvalno je ovako.
 

Njega klub treba i mora izbeći u širokom luku, stvarno totalno nikakav igrač.

Ja ne mogu vise, Gill bezvezan igrac???? Lik je bio najbolji igrac Himkija uz Shveda.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je Dobrić manje sporan od Dede, Luke i Simona, al voelo bih da se oproba na drugom mestu da vidimo koliko stvarno vredi kad nije deo privilegovane domaće osnove.

 

Mirotić u KKP nema apsolutno nikakvog smisla, na 2 i 4 im ne trebaju kapitalci jer ih već imaju, na ostalim pozicijama bih razumeo takve bombe. Mislim, nije Željko sigurno gadljiv na ekstra kvalitet al takav overkill na 4 nisu imali ni Real ni Barsa ni CSKA u najboljim danima. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...