Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

2 minutes ago, Markoss said:

Opcije na 5 su: Miki, Pojtres i Tobi. 

 

Po meni Miki > Tobi > Pojtres. Miki je na papiru strašan igrač ali malo se pogubio u poslednje vreme i previše igrao na 4 što nije njegova prava pozicija, ima širok repertoar poteza u napadu i zavidnu atletiku, ponekad mi samo deluje da mu nije baš previše stalo. Za Mitra i Simona je avion. Tobi je isto dobar, dobar karakter, malo laganiji ali ima dužinu. Pojtres je više iz "klasična mitska zver" kategorije, plus je bio povređen. Miki je daleko najkompletniji od ove trojice, kad bi se malo naložio na kam tu red star bro priču bio bih baš zadovoljan njegovim potpisom.

  • Like 16
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pakuj Mikija, on treba i mora da nam bude prva opcija na 5. Za ovu drugu dvojicu ne znam kako bi ih poređao, to jest ko bi bio 2., a ko 3. opcija ako ne daj Bože otpadne Miki, jer su sveukupno tu negde uglavnom, manje-više, sa istim/sličnim vrlinama i manama.

 

Miki je bez ikakve sumnje najbolji, ili bolje rečeno najversatilniji igrača, a bez ikakve sumnje i najiskusniji, a mislim i da ima viši košarkaški IQ od ove dvojice, overall Miki pa tek onda Tobi/Pojtres.
 

 

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ako su napisane plate tacne:

-Mitrovic 450k je dobar do vrlo dobar posao.

-Davidovac 700k preplacivanje u startu za bar 200k, ali ipak bi o njegovom sudu sudio na kraju sezone.

-Simonovic za 400k je odlican posao u startu ali njemu treba suditi na kraju sezone, on ima potencijal da zavredi milion nakon ove sezone ali i da mu padne cena ako ga istisnu Mitrovic i startni centar odnosno da se ne dokaze dovoljno

-Teo za 600k malo je reci odlican posao

-Potencijalni ponitka za 600k bi bio odlican posao

-Glavno jelo koje najavljuje Mile moze biti Kampaco/Mirota pa i Kalina ili neko cetvrto iznenadjenje, to bi bio fantastican posao ma za koje pare, kosarkaski gledano

 

Za sad je prelazni rok dosta dobar i znacajno bolji nego svako prethodno leto u ovo vreme, da ne kazem neuporedivo, s obzirom koliko se dobrih imena vrte.

 

Ja bas srecan a vi kako hocete.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...