Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

On 7/2/2023 at 5:07 PM, Stanko1997 said:

E jbg, poslali smo ponudu jednog četvorci, ali je odlučio da produži ugovor. 😁 Jbt šta sve može da se pročita 😂

Digli smo mu cenu, ostao nam je dužan. 😉

Mogu misliti O100ju* kad im je rekao da mu je neprijatelj ponudio 2 milke 🤣

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Čitam dugo forum, ali do sada nisam imao želju da napravim nalog, dok nisam počeo da čitam besede ovog šutera iz bloka...

Prosto nema šanse da taj lik nije neki trol ili ubačeni element da širi defetizam ovde, jer do sada ništa loše se nije desilo u klubu.

Otišli su nepotrebni stranci i potpisani su ugovori sa dva proverena igrača za realan novac i to su igrači od kojih znaš šta da očekuješ.

Tako da prelazni rok je tek počeo i verovatno će biti sve u redu i nema potrebe za fatalističkim ponašanjem.

  • Like 15
  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Juliet said:

Čitam dugo forum, ali do sada nisam imao želju da napravim nalog, dok nisam počeo da čitam besede ovog šutera iz bloka...

Prosto nema šanse da taj lik nije neki trol ili ubačeni element da širi defetizam ovde, jer do sada ništa loše se nije desilo u klubu.

Otišli su nepotrebni stranci i potpisani su ugovori sa dva proverena igrača za realan novac i to su igrači od kojih znaš šta da očekuješ.

Tako da prelazni rok je tek počeo i verovatno će biti sve u redu i nema potrebe za fatalističkim ponašanjem.

mracio je danima i na fudbalskoj temi iako je tamo odradjen mozda i najbolji prelazni rok u zadnjih 10 godina, jednostavno bi nasao manu i da napravimo ekipu od 30 miliona

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, fradler said:

 

Ok, primio je Radule 400k evra i podelio ih sa masonima, Bagzijem, Cokijem i Vesninom gatarom. Odjavljujem se sto se tice te teme.

Mislim da je prica o tome kako je resio da se celici dve godine za dzabe ne bi li Filipincima uzeo posle 100k ipak mnogo veca teorija zavere. Plus nikako da nam objasnis kako bi pred bilo koga bio iznet ugovor o radu u kojem igrac prima 0 dinara za dve godine. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fedor said:

 

Brat ima i duple zagrade, a nije matematicki zadatak. Koliko je samo vasa tema zanimljivija od nase. 😞

Pri tom samo doveli/produzili rezervnog centra. Ne smem ni da zamislim sta ce biti kad pocne da se puskara. 

B:🤣, apsolutno u stilu šutera 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, fradler said:

 

Brate, sa mnogo loseg izvora se napajas :classic_biggrin: Ne znam za ostale igrace, ali igrom slucaja sam proveo neko vreme sa ljudima vrlo bliskim ovoj dvojici.

 

Raduljici nije dato nista, ali doslovno - nijedan dinar. Covek nije primao platu. Ideja je bila da trenira sa nama i vrati se u kakvu-takvu formu tj. da uz pomoc kluba, kao "evroligaski igrac", proba da namakne jos jedan egzotican angazman pred penziju. To je isforsirao Bagzi, a Vlada Jo nije imao srca muda da odbije.

 

Petrusev je imao jedan od slabijih ugovora u timu, igrao je za duplo manje novca nego u Efesu i gotovo triput manje od tih 70k koje pominjes. Dogovor sa Miskom je bio da ga dobijemo po ekstremno povoljnim, da ne kazem smesnim uslovima, a da on dobije sigurne i stabilne minute.

 

Ja se "napajam" sa zvanicnih izvora, koje klub mora da da nekome kad hoce nesto... Pa ako je klub lagao, sto me doduse ne bi mnogo cudilo znajuci za slucaj Kampaco (ali ipak sumnjam da bi to uradili), eto, onda i ja lazem vas.

 

Ali stvarno sumnjam da bi smeli da lazu za ovo, jer je to onda baaaaas ozbiljan prekrsaj. 

 

Mozda Raduljica nije jos video ni dinara, ali ugovor ima, mas'an za ono sto dobijamo od njega, i samo idiot ili neko ko se tali moze ovakav ugovor da mu da. Ne daj boze da saznamo preko BAT-a to ce tek onda show biti. 

 

Petrusev nema 3x manje od 70k, toliko recimo ima Nemanja Popovic (koji je jos uvek nas igrac i jos uvek ima ugovor po kome bi morao da dobija platu). Ima sigurno manje nego u Efesu jer su od njega tamo svasta ocekivali a nikakvu sansu mu nisu pruzili, pa je ozivljavao karijeru kod nas.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Juliet said:

Otišli su nepotrebni stranci i potpisani su ugovori sa dva proverena igrača za realan novac i to su igrači od kojih znaš šta da očekuješ

 

Za koji realan novac su potpisani Luka Mitrović i Dejan Davidovac, koliko su dobili godišnje? 

 

A to što znamo šta od njih možemo da očekujemo je sasvim solidan razlog za nezadovoljstvo, pošto su obojica granični EL igrači i to za ekipe iz donjeg doma. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vlaDixXx said:

Petrusev je imao od 250 000 do 300 000 evra,

toliko je recimo imao imao Markus Howard u Baskoniji 

 

Nije. Po tome bi imao 25-30k eur u 10 mesecnih rata. Imao je vise. Barem po ugovoru.

 

Aj posto ti mnogo volis domace mlade igrace, sta mislis koliko ima Dalibor Ilic? 

Link to comment
Share on other sites

Gospodine Mitrovicu za koliko bi ostali u CZ?

Imama ponudu na 700K

Nemate, forumasi kazu da to nije istina

Ok, onda 600K.

Aj 550K,

Ok, moze.

Ali forumasi kazu da je to previse.

Aj onda da mi kazemo 550 pa da vidimo kolkko ce forum misliti da je ok pa da toliko bude.

Najbolje tako, inace forumasi kad im neko ponudi vecu platu oni kazu ne, ne treba nama veca plata mi se zrtvujemo za sveti dres nase firme.

Sta mene briga sto kuso i repato uzima pare na sve strane, ja cu da radim na svojoj masini za 700 jura, dosta mi, jesam li ja ponosni internet steucnjak ili nisam.

 

Edited by Clash
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ја бих био задовољан са центарском линијом Џејлен Рејнолдс - Боломбој - Митровић и ако може на позицији бека шутера са поенима у рукама Дарил Мејкон или Кејлеб Хомсли. 

 

Паре од Миротића пребацимо на појачану понуду за Петрушева који може пристојно да одигра 15 минута и више на позицији 4 а за стартну четворку Клајбурн, ако смо имали за Миротића 3 милиона Клајбурн је ваљда јефтинији за милион. 

 

Кад већ се пише да имамо пара и да спремао неке највеће уговоре у историји нека су нам и жеље у рангу са тим па шта буде. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СамоТи3 said:

Ја бих био задовољан са центарском линијом Џејлен Рејнолдс - Боломбој - Митровић и ако може на позицији бека шутера са поенима у рукама Дарил Мејкон или Кејлеб Хомсли. 

 

Паре од Миротића пребацимо на појачану понуду за Петрушева који може пристојно да одигра 15 минута и више на позицији 4 а за стартну четворку Клајбурн, ако смо имали за Миротића 3 милиона Клајбурн је ваљда јефтинији за милион. 

 

Кад већ се пише да имамо пара и да спремао неке највеће уговоре у историји нека су нам и жеље у рангу са тим па шта буде. 

Rejnolds je produzio ugovor sa Uniksom.
Mejkon mi nesto ostao u secanju kao da nije bas neki defanzivac, malo suludo imati nedovica i njega kao opcije na beku 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Clash said:

Gospodine Mitrovicu za koliko bi ostali u CZ?

Imama ponudu na 700K

Nemate, forumasi kazu da to nije istina

Ok, onda 600K.

Aj 550K,

Ok, moze.

Ali forumasi kazu da je to previse.

Aj onda da mi kazemo 550 pa da vidimo kolkko ce forum misliti da je ok pa da toliko bude.

Najbolje tako, inace forumasi kad im neko ponudi vecu platu oni kazu ne, ne treba nama veca plata mi se zrtvujemo za sveti dres nase firme.

Sta mene briga sto kuso i repato uzima pare na sve strane, ja cu da radim na svojoj masini za 700 jura, dosta mi, jesam li ja ponosni internet steucnjak ili nisam.

 

Ma ne zameraju ljudi Mitrovicu sto je trazio povecu platu, kao da je on sam trazio a ne menadzer koji bolje od svih zna koliko zaradjuju ostali u klubu, kao i koliko objektivno moze da dobije za Luku napolju.

Ljudi zameraju upravi to sto nisu u stanju da za tih 400-500-700k nadju jednog ili dvojicu igraca koji su bolji, ili kompatibilniji za roster koji se trenutno slaze.

Umesto toga ziheraski se produzuje postojeci kadar, a nosioci se biraju tako da krpe nedostatke onoga sto vec imamo u timu, umesto da bude obrnuto.

Objektivno, od trojke Luka, Dalibor, Kuz, nama je potreban jedan igrac da bude treca opcija na centru, spram dvojice pojacanja koja tu treba da dovedemo.

 

Sto se kritika na racun Mitra tice, tu se slazemo.

Nazivanje Luke - Muka je bas bezveze, decko igra na gornjem pragu svojih mogucnosti vec dve godine i to je cesto izgledalo mnogo bolje nego sto smo svi ocekivali.

To sto on nije trebao da se nalazi tu i u toj meri nije njegov problem i apsolutno zasluzuje da naplati tudje neznanje.

To nije prevara, to je cist posao i profesionalizam.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Za Petruseva je objavljena plata

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/basket-news-petrusev-zarauje-25000-evra-mesecno-lesor-50000-vildoza-80000-sve-ih-ocekuju-povisice/446673

 

27 minutes ago, Guru said:

 

Za koji realan novac su potpisani Luka Mitrović i Dejan Davidovac, koliko su dobili godišnje? 

 

A to što znamo šta od njih možemo da očekujemo je sasvim solidan razlog za nezadovoljstvo, pošto su obojica granični EL igrači i to za ekipe iz donjeg doma. 

 

Pa mi i jesmo ekipa iz donjeg doma

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Guru said:

 

 

A to što znamo šta od njih možemo da očekujemo je sasvim solidan razlog za nezadovoljstvo, pošto su obojica granični EL igrači i to za ekipe iz donjeg doma.

 

 

Da je zvezda nekad dovodila evroligaške aždaje da budu 2. Ili 3. Opcija, pa i da razumem nezadovoljstvo što su potpisani Luka I DeDa, ali zvezda očigledno nema baš toliko novca koliko neki misle i nije sigurno Čović toliko izlapeo, pa je rešio da taj "ogroman" novac kojim raspolaže troši na domaće mediokritete, a zaobilazi Mirotice i Klajburne.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, СамоТи3 said:

Ја бих био задовољан са центарском линијом Џејлен Рејнолдс - Боломбој - Митровић и ако може на позицији бека шутера са поенима у рукама Дарил Мејкон или Кејлеб Хомсли. 

 

Паре од Миротића пребацимо на појачану понуду за Петрушева који може пристојно да одигра 15 минута и више на позицији 4 а за стартну четворку Клајбурн, ако смо имали за Миротића 3 милиона Клајбурн је ваљда јефтинији за милион. 

 

Кад већ се пише да имамо пара и да спремао неке највеће уговоре у историји нека су нам и жеље у рангу са тим па шта буде. 

Klajburn je trojka.

Link to comment
Share on other sites

Zvezda očigledno raspolaže ogromnim novcem, verovatno i najvećim u istoriji, ali to nije novac koj nas stavlja u istom rangu sa barselonom, Armanijem i ostalima i očigledno je da to neki ovde to ne mogu da prihvate i svaki put kada se potpiše igrač koji nije u top 5 na svojoj poziciji u Evropi, oni ce da seku vene i da kukaju narednih 20 stranica.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Joj braco, bacio sam prvi put pogled na jedan drugi forum, nisam znao generalno da postoje neki forumi koji su aktivni na ovu temu nakon gasenja rsb (tamo sam informativno umeo da odem povremeno, nikad nisam pisao).

 

Ne bih vas zamarao detaljima, ukratko: ima i ludjih od nas ovde

 

Od zanimljivosti iz par poslednjih stranica, rekao bih da jedan nas poznanik sada (nisam siguran) pise tamo i kaze da smo i Dobricu ponudili ugovor i da je zapelo sa Virtusom, tako da domaca osnova mozda bude jaca nego ikad.

Ostalih informacija nema ili nisam uspeo da pronadjem, samo totalna histerija i defetizam.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, СтелаРоса said:

Aj jos jednom i stvarno ne mogu vise... Petrusev nema 25k, pa cak i kad bi to bilo samo neto a preko toga full-doprinosi (a ne radi se bas tako).

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Nenadd said:

Ma ne zameraju ljudi Mitrovicu sto je trazio povecu platu, kao da je on sam trazio a ne menadzer koji bolje od svih zna koliko zaradjuju ostali u klubu, kao i koliko objektivno moze da dobije za Luku napolju.

Ljudi zameraju upravi to sto nisu u stanju da za tih 400-500-700k nadju jednog ili dvojicu igraca koji su bolji, ili kompatibilniji za roster koji se trenutno slaze.

Umesto toga ziheraski se produzuje postojeci kadar, a nosioci se biraju tako da krpe nedostatke onoga sto vec imamo u timu, umesto da bude obrnuto.

Objektivno, od trojke Luka, Dalibor, Kuz, nama je potreban jedan igrac da bude treca opcija na centru, spram dvojice pojacanja koja tu treba da dovedemo.

 

Sto se kritika na racun Mitra tice, tu se slazemo.

Nazivanje Luke - Muka je bas bezveze, decko igra na gornjem pragu svojih mogucnosti vec dve godine i to je cesto izgledalo mnogo bolje nego sto smo svi ocekivali.

To sto on nije trebao da se nalazi tu i u toj meri nije njegov problem i apsolutno zasluzuje da naplati tudje neznanje.

To nije prevara, to je cist posao i profesionalizam.

Bas tako, cist posao i profesionalizam.

Luka je profesionalno i maksimalno odradio dve prethodne godine za smesne pare i odradice i sledecu.

Meni su smesne ove varijante fantazija gde imam 10 miliona i kupicu 10 igraca po 200k a ostalo cu dati na Embilda i Karija i tako cu napraviti tim CZ koji cenosvojiti EL. E sad taj igrac koji po meni kosta 200 je neopravdano poskupio pa mi jebe koncepciju.

Luka da igra za 200K svi bi bili zadovoljni i hvalili bi ga. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...