Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

3 minutes ago, fradler said:

 

Brate, sa mnogo loseg izvora se napajas :classic_biggrin: Ne znam za ostale igrace, ali igrom slucaja sam proveo neko vreme sa ljudima vrlo bliskim ovoj dvojici.

 

Raduljici nije dato nista, ali doslovno - nijedan dinar. Covek nije primao platu. Ideja je bila da trenira sa nama i vrati se u kakvu-takvu formu tj. da uz pomoc kluba, kao "evroligaski igrac", proba da namakne jos jedan egzotican angazman pred penziju. To je isforsirao Bagzi, a Vlada Jo nije imao srca muda da odbije.

 

Petrusev je imao jedan od slabijih ugovora u timu, igrao je za duplo manje novca nego u Efesu i gotovo triput manje od tih 70k koje pominjes. Dogovor sa Miskom je bio da ga dobijemo po ekstremno povoljnim, da ne kazem smesnim uslovima, a da on dobije sigurne i stabilne minute.

Da više završimo tu sagu sa Raduljicom. Po meni je ovo vrlo plauzibilan scenarij. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fradler said:

 

Brate, sa mnogo loseg izvora se napajas :classic_biggrin: Ne znam za ostale igrace, ali igrom slucaja sam proveo neko vreme sa ljudima vrlo bliskim ovoj dvojici.

 

Raduljici nije dato nista, ali doslovno - nijedan dinar. Covek nije primao platu. Ideja je bila da trenira sa nama i vrati se u kakvu-takvu formu tj. da uz pomoc kluba, kao "evroligaski igrac", proba da namakne jos jedan egzotican angazman pred penziju. To je isforsirao Bagzi, a Vlada Jo nije imao srca muda da odbije.

 

Petrusev je imao jedan od slabijih ugovora u timu, igrao je za duplo manje novca nego u Efesu i gotovo triput manje od tih 70k koje pominjes. Dogovor sa Miskom je bio da ga dobijemo po ekstremno povoljnim, da ne kazem smesnim uslovima, a da on dobije sigurne i stabilne minute.

 

Koliko je to neozbiljno, ako je tačno, nemam reči. Čuj Raduljica da se u EL klubu izbori za još jedan egzotični angažman... pa što nije otišao preko puta, u svoj bivši klub? Ja sam doduše čuo malo drugačiju verziju, ali sve je moguće...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Issey said:

 

Koliko je to neozbiljno, ako je tačno, nemam reči. Čuj Raduljica da se u EL klubu izbori za još jedan egzotični angažman... pa što nije otišao preko puta, u svoj bivši klub? Ja sam doduše čuo malo drugačiju verziju, ali sve je moguće...

Nije otisao tamo, jer je njegov menadzer i dalje pri nasem klubu. Ja sam cuo isto sto i fradler i to od coveka koji je proveo dosta vremena sa Raduljicom, a nije vise bas u dobrim odnosima sa njim.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, fradler said:

 

Brate, sa mnogo loseg izvora se napajas :classic_biggrin: Ne znam za ostale igrace, ali igrom slucaja sam proveo neko vreme sa ljudima vrlo bliskim ovoj dvojici.

 

Raduljici nije dato nista, ali doslovno - nijedan dinar. Covek nije primao platu. Ideja je bila da trenira sa nama i vrati se u kakvu-takvu formu tj. da uz pomoc kluba, kao "evroligaski igrac", proba da namakne jos jedan egzotican angazman pred penziju. To je isforsirao Bagzi, a Vlada Jo nije imao srca muda da odbije.

 

Petrusev je imao jedan od slabijih ugovora u timu, igrao je za duplo manje novca nego u Efesu i gotovo triput manje od tih 70k koje pominjes. Dogovor sa Miskom je bio da ga dobijemo po ekstremno povoljnim, da ne kazem smesnim uslovima, a da on dobije sigurne i stabilne minute.

 

Твој извор изгледа Човић лично.:classic_laugh:

Не постоји начин да неко дође и волонтира на овом нивоу, све остало је демагогија.

Link to comment
Share on other sites

Po ovome što se piše, mi smo morali dati Kampacu jedno 4 miliona čisto da namaknemo minimum od 7 miliona, zbog evrolige.

 

Veoma neozbiljno, kako god da okreneš. Taj Raduljica je zauzeo mesto u rosteru na poziciji koja nam je bila jako deficitarna. Ako se uzme u obzir doprinos Kuzmića i Martina, ja ne kapiram zašto je onda Patrušev uopšte i trošen na četvorci. Neverovatan amaterizam kluba koji igra elitno takmičenje i nismo ni za šta bolje od top 15 evrolige. Ovo je čak i odličan rezultat našeg sportskog sektora kada čovek vidi kakve se kombinacije prave.

 

Mi ove sezone osim Mitrovića moramo imati dva ozbiljna centra (jedan može biti Petrušev) da bismo bilo šta imali kao ambiciju. Dakle nikakvi Martini sa slomljenim kolenima ili Kuzmić/Raduljica.

 

Ako je tačno sve ovo oko ovih skromnih plata igrača, onda je situacija gora nego što sam mislio. To znači da nama žestoko curi novac negde, mogu i da zamislim gde.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, K.Dot said:


Procitao sam da radi trenutno privatno sa Kuzmićem na ispravljanju nekih sitnica kod pick-a, taman da navežbaju to kako treba do početka sezone. Imaćemo baš jaku domaću osnovu, kuća se zida od temelja.

Kad su vec kod toga neka ga nauce da dribla, prevodi loptu u prednje polje i organizuje napad. Ko zna, mozda nam zatreba jos jedan play, a na trzistu nema takvih trenutno. S druge strane, imamo Davidovca za to. Ali, visak nije na odmet.

 

S druge strane, odlazak Martina, Bentila, penzija Markovica i Raduljuce na Truthu se koraci u ispravnom pravcu. Videcemo sta ce biti sa Ivanovicem (igracem) i kako ce se formirati erkipa. Tek tada treba davati sud. Do tada se zezamo... 🙂

Link to comment
Share on other sites

Да ли је могуће да ако се врати Добрић ми и не тражимо никог на тројци. Ту је Деда то је довољно за напад на топ 8 рекли би из клуба...

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, fradler said:

 

Raduljici nije dato nista, ali doslovno - nijedan dinar. Covek nije primao platu. Ideja je bila da trenira sa nama i vrati se u kakvu-takvu formu tj. da uz pomoc kluba, kao "evroligaski igrac", proba da namakne jos jedan egzotican angazman pred penziju. To je isforsirao Bagzi, a Vlada Jo nije imao srca muda da odbije.

Znači, klub čini uslugu Bagzijevom ortaku/kumu iako od toga nema i ne može da ima apsolutno nikakvu korist?

Ovo je neviđena zloupotreba klupskih resursa u privatne svrhe i rasprodaja kakve-takve reputacije koju smo izgradili u Evropi. Svako je slobodan da se sprda s klubom koji ovakve seljačke kombinacije radi. Strašno!

Taj Bagzi, a zajedno sa njim i Čović koji mu je to dozvolio, treba da odgovaraju pred nekim sudom časti i da im se zabrani obavljanje bilo kakvih funkcija u klubu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, quentin said:

Znači, klub čini uslugu Bagzijevom ortaku/kumu iako od toga nema i ne može da ima apsolutno nikakvu korist?

Ovo je neviđena zloupotreba klupskih resursa u privatne svrhe i rasprodaja kakve-takve reputacije koju smo izgradili u Evropi. Svako je slobodan da se sprda s klubom koji ovakve seljačke kombinacije radi. Strašno!

Taj Bagzi, a zajedno sa njim i Čović koji mu je to dozvolio, treba da odgovaraju pred nekim sudom časti i da im se zabrani obavljanje bilo kakvih funkcija u klubu.

Kakvih resursa? Koje reputacije?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Шутер из блока said:

Ne znam da li je istina i pravi profil u pitanju, ali na onoj novoj društvenoj mreži Trut (valjda) oficijalni profil našeg kluba je objavio da je zvanično sporazumno raskinut ugovor sa kamiondžijom. Ne deluje da je fejk profil, ali nema apsolutno nikakve logike da tamo objave a da na sajtu i oficijalnim profilima na ostalim društvenim mrežama ne objave ništa, a ni da mediji apsolutno ništa ne napišu.


Mada me apsolutno ništa ne bi začudilo, s obzirom ko nam vodi klub i poltroni koji su oko tog inženjera, pa ni ovo da su samo tamo objavili i nigde drugde.

Tako je napravio sam nalog na ovoj mreži evo printskrin Screenshot_20230703-110921.thumb.png.98a250f58354047ba66a8ee86eea5c37.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Kakvih resursa? Koje reputacije?

Tebi je ok da naši treneri rade s likom od kog klub ništa ne može da dobije samo da bi se on prodao u Liban ili Tunis i da klub s nekim kontinuitetom nastupa u EL postane kamp za oporavak polupenzionisanih košarkaša?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, quentin said:

Tebi je ok da naši treneri rade s likom od kog klub ništa ne može da dobije samo da bi se on prodao u Liban ili Tunis i da klub s nekim kontinuitetom nastupa u EL postane kamp za oporavak polupenzionisanih košarkaša?

Praksa iz FK je usla na mala vrata i u KK. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Шутер из блока said:

Epska laž i nenormalnost je da je kamiondžija u klubu za džabe. Čuj došo eto tek tako odjednom da volontira u EL klubu da bi posle zabo neki poslednji egzotični ugovor. Razmislite i uozbiljite se pre nego što nešto napišete.

 

A sta ti mislis, pod kojim uslovima je Raduljica zavrsio u Zvezdi? Cenis da je Coki toliki diletant da je mislio da ce 1 polupenzionisani zadrigli Radule biti od koristi, pa je doveo rekreativca u klub i dao mu 200k/400k godisnje, a pritom je vec imao 3 centra pod ugovorom?

 

Saberi se. Od pocetka je jasno da je u pitanju ova ili ona kombinacija, pricalo se da se prebijaju neki stari dugovi i sta ti ja znam. Eto, ispostavilo se da ga je kumara Bagzi uvalio Vladi nejakom pod izgovorom "nek ti se nadje za trening, nece da smeta, a pokupice ga brzo neki Libanci". To ti je provereno 400% i dibidus je neozbiljno, ali makar znamo da nije kostalo klub niti jedan jedini dinar.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, božija noga said:

Tako je napravio sam nalog na ovoj mreži evo printskrin Screenshot_20230703-110921.thumb.png.98a250f58354047ba66a8ee86eea5c37.png

Ma i ja sam juče baš, i videh sinoć objavu, ali nisam bio siguran u potpunosti (pretpostavio sam ali reko ma nije, nema šanse, kad ono međutim) da je to oficijalni profil kluba, i prosto mi je bilo neverovatno da samo tamo objave i apsolutno nigde (ni na jednoj društvenoj mreži, niti sajtu) drugde i apsolutno niko drugi (bukvalno ni jedan medij).

 

Užas i katastrofa, koja neviđena i nedopustiva bruka i sramota jbt. Bukvalno više apsolutno ništa ne može da me začudi i apsolutno ništa se ne može neočekivati od Čovića i njegovih poltroni i amatera koji su u klubu. Dokle je klub došo i na šta su ga napravili, dno dna, ma i mnogo/daleko više od toga i dno je probijeno još otkad, nažalost. 

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...