Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Ako je Tacno da 80% plate placa Fener, ja podrzavam da dodje na mesec dana pa da vidimo... Vredan je rizika...

 

Beli je zasluzio da se vrati u svoju Crvenu Zvezdu, odbio je Partizan a i da nije svejedno...

 

Voleo bih da ga vidim u Zvezdinom dresu, nike ni on tip koji ce sedeti van 12 cele sezone i uzimati pare...

 

Pritom Radio je sa Duskom, i to isto znaci i te kako...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Setite se 2011 said:

Dobro došao Profesore

 

Redovni profesor se ne postaje pre 35. godine...oh wait...

Just now, Stefi88 said:

Vredan je rizika...

 

Nama je razlika između ozbiljnog rostera i ovog disproporcionalnog u nekih 800k do milion evra. Ako nemamo taj novac, šta li smo žali bože bacali novac na ovo do sada.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je iskreno samo čudno da Duško prihvata ovo nenormalno nagomilavanje domaćih igrača bez ikakvog rezona. Znam da nije iz njegovog dzepa ali treba rukovati igračkom od 20 igrača. 

 

A što se tiče Bjelice, mene mnogo manje nervira pokušaj sa njim nego produžetak Mitrovića, Kuzmića i povratak Dede. 

Edited by Sector
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sector said:

Meni je iskreno samo čudno da Duško prihvata ovo nenormalno nagomilavanje domaćih igrača bez ikakvog rezona. Znam da nije iz njegovog dzepa ali treba rukovati igračkom od 20 igrača. 

 

A što se tiče Bjelice, mene mnogo manje nervira pokušaj sa njim nego produžetak Mitrovića, Kuzmića i povratak Dede. 

 

Ocigledno je Dusko u ovoj fazi karijere spreman na takve kompromise. Ne znam da li sam vise razocaran tim saznanjem ili izgledom rostera. Neko rece, licimo na cirkus.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

U praćenje cirkuske atrakcije zvane KKCZ ću imati snage da se uključim taman pred početak evrolige. Valjda imamo milijardu primera da puko nabacivanje igrača na roster bez ikakvog smisla i plana ne može na dobro da izađe, pa ostaje samo da se nadamo da Duško Ivanović ima neki plan a da su oni koji se dovode mimo njegove želje i plana samo bahati trošak poreskih obveznika u režiji glavnokomandujućeg. Ne bih voleo da među takvima bude Nemanja Bjelica jer mi je jedan od omiljenih likova u istoriji KKCZ kao originalan KKCZ produkt svetskog kalibra, pa bi bilo baš bezveze da ruši tu sliku o sebi iako možda nije totalni penzos kao Raduljica. 

  • Like 5
  • Thanks 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da Bjelicin dolazak ne treba potcenjivati. Meni je dovoljno da ga je Zoc trazio (ako je tacno, a pisalo se o tome jeste). Ako bi njemu bio dobar, zasto ne bi bio nama? A ako je i cena iole toliko povoljna kao sto se pise, onda je to no brainer.

 

That being said, niko ne zna kako ce da klikne sa ekipom. Ali, to ne bi znao niko ni u kkp-u. Jeste gamble, ali pod prihvatljivim uslovima. Pitanje je, koliko ce Fener hteti da placa vecinu njegovog ugovora, a on da kida u EL...

Link to comment
Share on other sites

Najslabija pozicija u timu trenutno je ta četvorka

Davidovac nije četri a za Simona jr je pitanje tek kako ce se snaci

Pratio sam trziste i stvarno nisam video ni jednu drugu opciju koju mozemo dovesti osim Bjelice 

Mi i da hocemo ne mozemo da dovedemo bolje pojacanje zato sto je trziste preslabo

Ali opet verujem da bi ovde neki bili vise odusevljeni nekim novim Emanuel Terijem 🔋🤯 Nego igracem koji je osvojio NBA i imao 10min po proseku u finalu+ u jednoj utakmici stavio Tejtuma u dzep+ fener mu prosle godine dao 4m za 2 sezone

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Chaos Is Me said:

U praćenje cirkuske atrakcije zvane KKCZ ću imati snage da se uključim taman pred početak evrolige. Valjda imamo milijardu primera da puko nabacivanje igrača na roster bez ikakvog smisla i plana ne može na dobro da izađe, pa ostaje samo da se nadamo da Duško Ivanović ima neki plan a da su oni koji se dovode mimo njegove želje i plana samo bahati trošak poreskih obveznika u režiji glavnokomandujućeg. Ne bih voleo da među takvima bude Nemanja Bjelica jer mi je jedan od omiljenih likova u istoriji KKCZ kao originalan KKCZ produkt svetskog kalibra, pa bi bilo baš bezveze da ruši tu sliku o sebi iako možda nije totalni penzos kao Raduljica. 


Nemoj ni tada…

 

🙏🏻

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, berti said:

Pocinjemo da licimo na cirkus

Od one 'ocemo li u Sabac na vasar do toga dosao Sabac u vasar

 

200w.gif 

 

Pitacemo se hoce li Bora da iskljuci ringispil?

 

Sreca pa nisam uzeo sezonsku cekajuci bolja mesta

Edited by srlepajce
Link to comment
Share on other sites

Na SP je pobedila fizicki najdominantnija ekipa....

U EL atleticizam odavno nadomescuje i premasuje talenat....

KKP je aba ligu uzeo jer je fizicki bio dominantniji (izmedju ostalog)

 

Mi dovedemo Dedu, Simonovica, Tobija, produzimo Mitra i udjemo u picu sa Bjelicom :krstipd4: 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Firga said:

 

Ocigledno je Dusko u ovoj fazi karijere spreman na takve kompromise. Ne znam da li sam vise razocaran tim saznanjem ili izgledom rostera. Neko rece, licimo na cirkus.


Ono Kad zeliš da pljujes po svaku cenu a strah te da te ne kazne, pa se sluzis sa “neko reče”

 

E to je cirkus 💯

 

Bez “neko reče”…

Edited by Naša posla 2.1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Admiral said:

Na SP je pobedila fizicki najdominantnija ekipa....

U EL atleticizam odavno nadomescuje i premasuje talenat....

KKP je aba ligu uzeo jer je fizicki bio dominantniji (izmedju ostalog)

 

Mi dovedemo Dedu, Simonovica, Tobija, produzimo Mitra i udjemo u picu sa Bjelicom :krstipd4: 

 

 

 

 

 

 

KKP je aba ligu uzeo zato sto smo mi izgubili od Zadra i Cibone i trener nam je bio Vlada Jovanovic prva dva meseca

Ne zbog fizicke dominacije

  • Like 9
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, quentin said:

Kada je Bjelica posljednji put viđen da igra takmičarsku košarku?

Mislim da je u martu odigrao 3-4 utakmice u euroligi.Bjelica bi sigurno bio koristan da nismo ovoliko nagomilali igrača na 5 a ni jedna klasična četvorka i još je u ovom periodu kariere dosta korisniji na 5 nego na 4.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/9/2023 at 3:44 PM, stefan1 said:

Kaboklo bi bio brutalno pojacanje, ali brutalno… ne smem vise nista da zamisljam niti da pricam ali suska se da su neki medicinski pregledi zakazani i neka bomba za sledecu nedelju a da ti pregledi nisu za Jaga i Tobija…

Izgleda da je taj novinar sto mi je ovo najavio bio u pravu, samo sto nazalost, nije Kaboklo…

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 443 said:

KKP je aba ligu uzeo zato sto smo mi izgubili od Zadra i Cibone i trener nam je bio Vlada Jovanovic prva dva meseca

Ne zbog fizicke dominacije

 

Tako je, vise sam mislio na finale, i razliku koju su u 5 meceva pravili. 

 

Tek ce sad biti razlika u atletici. 

Njima je to verovatno prvi uslov za potpis. 

Edited by Admiral
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...