Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Eto resena i numerisana sedista, bice i pojacanje bar jedno siguran sam u to. Ne vidim sto je problem da bude do sredine septembra ili pred pocetak prodaje sezonskih, ako zele da naprave hajp i dignu broj prodatih karata. Znam nacicemo neki razlog za nezadovoljstvo neka lateralna kretnja i lenje noge ce opet da nam bodu oci. Na zalost nekih koji bi da kosarku pretvore u matematiku, da se sagledaju nedostaci pojedinaca i na bazi toga napravi predikcija rezultata, kosarka je sport genijalaca van sablona, ostali su tu da popune rupe i uspore protivnika, a mi ove godine imamo bas jak IQ, namazane momke i bice zadovoljstvo gledati svaku tekmu. Mozda ne budemo zadovljni rezultatom na kraju, ali sam siguran da cu bar ja uzivati u genijalnosti lenjig Milosa, kepeca Yaga, slabasnog Shabazza, Toby-ja sporohodnog, Simonovica Miskove zavale, Bolomboya trecepozivca i Hange kamenjara. Izostavio sam Giedraitisa posto se njemu ne lepe jos uvek etikete.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sad da vidimo hoce li kupiti sezonsku ovi sto su plakali zbog numerisanja ili ce se naci drugi razlog da opet ne kupe. 

 

I svaka cast za klub, citaju i prihvataju kritike i izasli su u susret navijacima, nadam se da ce sad i oni konacno da ispostuju, mada iskreno sumnjam u to.

Edited by Sokmeniki
  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

 

Quote

 Online prodaja počinje takođe u ponedeljak, 04. Septembra od 12:00. Kupcima koji se odluče da preko sajta www.tickets.rs kupe online sezonske ulaznice će biti dostupne karte za sve sektore, ali tačno određeni, ograničeni delovi sektora. Ukoliko online kupac nije zadovoljan ponuđenim mestima, biće potrebno da dođe na Mali Kalemegdan gde će ponuda mesta biti najveća.

– Na prodajnim mestima Ticket Vision: Ušće, Cvetni Trg i Bilet centar, kupci će moći od prvog dana da kupe karte za tribinu A, B,C, D, parter 4 i parter B, ali isto kao i u online kupovini, samo određeni deo sektora raspoređen na tim prodajnim mestima. Ostale karte (Lože i počasna mesta) neće biti dostupne na ovim prodajnim mestima

 

Edited by srlepajce
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čočo said:

Skoro je i neki naš košarkaš ili trener čini mi se stavio fudbalski grb u pozadini. Dešava se. Ne razlikuju ljudi. A i Špancima to sve isto. I fudbal i košarka isti grb. 😅

 

Možemo da nastupamo i u LŠ, nije frka.

 

90. minut, Stefan Lazarević 1 na 1 sa golmanom, prolazi golmana, šansaaaa iii lopta na sever Marakane, ostaje 1:1, sudija svira kraj. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sector said:

Ovaj ekipa je značajno jača od prošlogodišnje, sa kojom je Duško imao 16 pobjeda i igrao majstoricu sa KKP. Jača je zato što ima više kvalitetnih igrača.

 

Da je prošlogodišnja ekipa imala ozbiljan defanzivni potencijal sa Fakuom, Vildozom, Nedovićem, Kobrom, Hollandom, Petruševim, Bentilom, Mitrovićem, nemojmo se zajebavati.

 

Lično očekujem još jednog igrača a nadam se dvojici. Ne vjerujem u dolazak igrača koji se dugo vremena povezuju sa nama, to se nikad ne realizuje.

Ja bi voleo da si ti u pravu, ali jednostavno mislim da je trenutna ekipa cak dosta losija i od proslosezonske defanzivno. Jednog od trojke Teodosic, Nedovic, Yago je jako tesko sakriti, ako su dvojica na terenu (a bice toga dosta) to je pravi horor film. Ogromna steta, po meni je i sam Teodosic kad je na terenu, jer, jos u ovom trenutku je ogroman minus tu, a napadom to ne nadoknadjuje u ovoj fazi karijere, cak naprotiv..

 

Generalno imamo bas mnogo petorki koje su defanzivne kamikaze i vec vidim cudjenja zasto Lazic igra 17 minuta ili npr zasto Lazarevic provede 15 minuta na cetvorci, kako ce to da se izmiksuje sve, ideje nemam.........

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DennistheMenace said:

Ja bi voleo da si ti u pravu, ali jednostavno mislim da je trenutna ekipa cak dosta losija i od proslosezonske defanzivno. Jednog od trojke Teodosic, Nedovic, Yago je jako tesko sakriti, ako su dvojica na terenu (a bice toga dosta) to je pravi horor film. Ogromna steta, po meni je i sam Teodosic kad je na terenu, jer, jos u ovom trenutku je ogroman minus tu, a napadom to ne nadoknadjuje u ovoj fazi karijere, cak naprotiv..

 

Generalno imamo bas mnogo petorki koje su defanzivne kamikaze i vec vidim cudjenja zasto Lazic igra 17 minuta ili npr zasto Lazarevic provede 15 minuta na cetvorci, kako ce to da se izmiksuje sve, ideje nemam.........

Zato je u napadu bilo lako sakriti Lazića, Lazarevića i Markovića. 🤦

 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kooineeperk said:

Eto resio sam vam i to za numeraciju sedista za sezonske. Zahvalite se kad ih kupite i odete na prvu EL utakmicu. 

 

Sta je sledece sto treba da se resi? Pojacanje? 

 

  Reveal hidden contents

Bice.

  Reveal hidden contents

Ali prvo FK. 

 

 

Eto ti numerisana sedista, j..... te sedista, pobi celu familiju 🤣 (nadam se da kapiras da je ovo iz vica i da nije licno).

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čočo said:

Zato je u napadu bilo lako sakriti Lazića, Lazarevića i Markovića. 🤦

 

Slazem se u potpunosti, zato treba da prestanemo da robujemo nasim sablonima dovodjenja i "skautiranja" igraca, da stalno ne bi u svakoj petorci imali dvojicu koju sakrivamo u napadu, a trojicu u odbrani jer to je onda zacarani krug.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Predragdjape said:

Da svi imaju prava da kupe od starta i na Kom mestu hoce...

S obzirom da je u Areni (i da proslogodisnji sezonci nisu imali definisana mesta u Areni) moglo je da se pusti sve odmah i za sve, ali jbg, mora da se pravi makar neki privid ekskluzivnosti za redovne sezonce. 

 

Videcemo sta su "rezervisali"... 

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...