Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 minute ago, Poseidon said:

Tobi i Yago igraju odlično 💪

 

Dajte više tu 4-ku

Искрено мислим да неће доћи него да се планира Симоновић стартер, Давидовац и Лазаревић бекап опције, а ту је и Илић изгледа да неће на позајмицу. Бек да дође и да се шутирамо ногом у дупе.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Yago da nagovori Kabokla i zajedno sa SP u Zvezdu. Kako mi se čini ništa od SG. Teo prelazi sa PG na SG a Yago sa Šabazom. Nema trika da Yago bude treći plej. 

 

2 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Искрено мислим да неће доћи него да се планира Симоновић стартер, Давидовац и Лазаревић бекап опције, а ту је и Илић изгледа да неће на позајмицу. Бек да дође и да се шутирамо ногом у дупе.

 

Kontam da Nebojša ima baš ovakav scenario u glavi. Šteta bi bila još jednom ne odraditi selekciju do kraja, posebno sad kad smo napravili dobru ekipu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Yago odlično odradio ona dva prodora za clutch poene ali I tu se vidi dobra komunikacija sa Kablokom, u oba navrata mu je lepo zagradio protivnika, prvi put i uhvatio dobru poziciju za skok ukoliko Yago promaši.
Možda je Kabloko već spakovan preko neke klauzule u ugovoru ali se čeka da prodje SP [emoji23]
Svakako, sledeće sezone bih ga razmotrio kao opciju kako god ovu sezonu da odigra u Veneciji jer će ga Yago sigurno razigrati

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

Do sada na SP:

Yago Mateus

27.8min, 15p, 50% FG, 60% za 2, 44,4% za 3, 85,7% za 1, 4.3sk, 8a, 2.3izg i indeks 20.

 

Marko Simonović

16.5min, 8p, 52% FG, 56.2% za 2, 44,4% za 3, 66.7% za 1, 5sk, 1.3a, 0.8izg i indeks 10.8.

 

Dejan Davidovac

12min, 4.8p, 77.8% FG, 83.3% za 2, 66.7% za 3, 50% za 1, 1.5sk, 1.5a, 0.5izg i indeks 7.3. 

 

Maik Toby

27.5min, 14p, 75% FG, 82.6% za 2, 55.6% za 3, 75% za 1, 7.3sk, 2.8a, 1.8izg i indeks 21.

 

Ako se gleda statistički biće nam pune oči a i srce ove sezone. Na nama je najlakši deo. Da Arena bude puna svake utakmice. Jer na ove momke dodajmo Šabaza, Teodosića, Nedu, Hangu, Giedraitisa, Bolomboya, Mitrovića sa dirigentskom palicom Duška. Ja jedva čekam. 😍❤️

Edited by Čočo
  • Like 12
  • Love 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Plasi me da ce ove dobre partije Simonovica sluziti kao razlog da se ne dovede cetvorka. Bas bi bila steta da ponovo udjemo u sezonu bez kompletne ekipe. 
Ja mislim da je od starta Duško tako zamislio.
U suprotnom, zašto bi dovodio Tobija i Bolomboja, i zadržao Luku i Kuzmića.. A izgleda da su tu još i Ilić i Raduljica. Zašto onda Davidovac ako nije tako!?
To što su forumaši umislili je druga stvar.
Moje razmišljanje je ako neko uopšte dođe, doći će na poziciji 2. I tu je poprilična gužva. Teo će sigurno uzimati neke minute tu, Lazić i Nedović. Možda i Hanga malo ali on i Gidra će na trojku, na ravne časti. Tu će i Lazarević imati neke specijale, ili na lakšim utakmicama mesta.
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mister-no said:

Ja mislim da je od starta Duško tako zamislio.
U suprotnom, zašto bi dovodio Tobija i Bolomboja, i zadržao Luku i Kuzmića.. A izgleda da su tu još i Ilić i Raduljica. Zašto onda Davidovac ako nije tako!?
To što su forumaši umislili je druga stvar.
Moje razmišljanje je ako neko uopšte dođe, doći će na poziciji 2. I tu je poprilična gužva. Teo će sigurno uzimati neke minute tu, Lazić i Nedović. Možda i Hanga malo ali on i Gidra će na trojku, na ravne časti. Tu će i Lazarević imati neke specijale, ili na lakšim utakmicama mesta.

Plan je bio da se dovedu 2 i 4. I to svi upuceniji kazu. 

Poslednje sto sam cuo bilo je "ima par opcija na beku, dok cetvorke nema ni na vidiku".

Plasim se da ce tako i ostati. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, mister-no said:

Ja mislim da je od starta Duško tako zamislio.
U suprotnom, zašto bi dovodio Tobija i Bolomboja, i zadržao Luku i Kuzmića.. A izgleda da su tu još i Ilić i Raduljica. Zašto onda Davidovac ako nije tako!?
To što su forumaši umislili je druga stvar.
Moje razmišljanje je ako neko uopšte dođe, doći će na poziciji 2. I tu je poprilična gužva. Teo će sigurno uzimati neke minute tu, Lazić i Nedović. Možda i Hanga malo ali on i Gidra će na trojku, na ravne časti. Tu će i Lazarević imati neke specijale, ili na lakšim utakmicama mesta.

Izgleda da su i Covic i Dozet to umislili a ne samo formurasi....

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...