Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

23 minutes ago, suptil said:

Kolko kosta Frenki u pm. Bilo je price da trazi 2 miliona.... 

 

Neko od insajdera je samo nabacio da smo ga kontaktirali i da je tražio preteranu cifru,

a onda sam ja ovde projektovao da ako mu je zadnja sezona bila 1,9 M doloresa da će verovatno tražiti na prvu loptu dve milke da se vrati u Evropu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nek grmi jako said:

Pa kako drugačije da saznamo nego na forumu, od ljudi koji su nam saopštili da smo kontaktirali Ntlikinu, i od nekh insajdera na mrežama?

 

Jedino da Frenki i Čović dođu u emisiju Oko na RTS-u, pa da nam javno kažu da pregovaraju.

Ko nam je saopstio da smo ga kontaktirali? Jedan forumas ga je prizeljkivao (ili sto bi rekli balio nad njim :), ostali su rekli kako bi bilo strava da ga angazujemo, jedan tviteras je to uzeo zdravo za gotovo i napisao tvit. Tvit je poceo da se siri i onda ga je neko preneo ovde kao istinu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:

 

Neko od insajdera je samo nabacio da smo ga kontaktirali i da je tražio preteranu cifru,

a onda sam ja ovde projektovao da ako mu je zadnja sezona bila 1,9 M doloresa da će verovatno tražiti na prvu loptu dve milke da se vrati u Evropu.

Za dve godine, možda ... pa Šabaz igra za 1,9

Vatajte malo ladovine, opasno je upeklo. :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne pada mi na pamet da denunciram forumaše.

 

Ako ta dvojica uvaženih kolega, koji su jasno napisali da smo ga kontaktirali, žele to opet da ponove, mogu to da učine kako bi zadovoljili posebna interesovanja. Ali i ne moraju... Ko je pročitao zna, ko nije - nije.   

 

Ionako je sve stvar percepcije, što nas je naučio doktor robotike kada je sam, ničim izazvan i bez prisile, saopštio da je zvao Lasa da dođe u KKCZ, da bi Laso posle rekao da to nije istina.

 

Pa kad je voda tako mutna na samom izvoru informacija, da li je onda bitno ko je šta objavio, a ko rekao, kome verujemo, a kome ne verujemo? I sa takvim lažima, koju uopšte vrstu potvrde očekujemo da bismo bili uvereni u nešto?

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nek grmi jako said:

Ne pada mi na pamet da denunciram forumaše.

 

Ako ta dvojica uvaženih kolega, koji su jasno napisali da smo ga kontaktirali, žele to opet da ponove, mogu to da učine kako bi zadovoljili posebna interesovanja. Ali i ne moraju... Ko je pročitao zna, ko nije - nije.   

 

Ionako je sve stvar percepcije, što nas je naučio doktor robotike kada je sam, ničim izazvan i bez prisile, saopštio da je zvao Lasa da dođe u KKCZ, da bi Laso posle rekao da to nije istina.

 

Pa kad je voda tako mutna na samom izvoru informacija, da li je onda bitno ko je šta objavio, a ko rekao, kome verujemo, a kome ne verujemo?

Laso je rekao da je to istina, nemoj sada ti da mutis vodu. Covic se u ovom prelaznom roku bas i ne pita mnogo.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Laso je rekao da je to istina, nemoj sada ti da mutis vodu. Covic se u ovom prelaznom roku bas i ne pita mnogo.

 

https://www.danas.rs/sport/pablo-laso-opovrgao-tvrdnju-nebojse-covica/

 

Jel sam ja ovo izismislio ili su objavili Španci, a preneo Danas?

 

Kao što rekoh, sve je stvar percepcije i ko u šta želi da veruje.

Edited by Nek grmi jako
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Nek grmi jako said:

 

https://www.danas.rs/sport/pablo-laso-opovrgao-tvrdnju-nebojse-covica/

 

Jel sam ja ovo izismislio ili su objavili Španci, a preneo Danas?

 

Kao što rekoh, sve je stvar percepcije i ko u šta želi da veruje.

 

Nakon toga kad he vec sezona pocela je ipak rekao da je postajao odredjeni kontakt.

Sto's Frenkia tice pisalo se po Twitteru od nekih "insidera" da je kontaktiran i kao sto je ovde pisano da trazi 2m € po sezoni.

Ako je to istina (sto ne mora biti tacno) za mene je to puno para za takvog igraca, naravno moze da se postaviti kontra pitanje da li Radulja vredi 300k € i svi ostali uz Lazica, Lazarevica ...

 

A sto mi mislimo da je on bolji za nas tim nego za komsijski?

Mozda oni u njemu vide neku Exum 2 varijantu?

Edited by nunilo
Link to comment
Share on other sites

Ako neko može da linkuje te Lasove naknadne reči, voleo bih da pogledam. Iako imam dozu rezerve u odnosu na naknadnu pamet, kad nešto treba da se ispegla i više verujem inicijalnoj reakciji...

 

Tipa - zvao sam te. Nisi me zvao... 

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nek grmi jako said:

Ako neko može da linkuje te Lasove naknadne reči, voleo bih da pogledam. Iako imam dozu rezerve u odnosu na naknadnu pamet, kad nešto treba da se ispegla. 

 

https://basketnews.com/news-179789-pablo-laso-opens-up-on-coaching-habits-crvena-zvezdas-interest-heurtels-case.html

Quote

 

Crvena Zvezda's call surprised him since there were no direct talks of the Serbian club with his manager or agent. Laso revealed that he even received some WhatsApp texts from president Nebojsa Covic, but he wasn't convinced to pack his bags.

"It's not a matter of saying yes to the first person who calls you," he pointed out. 

 

 

Očigledno smo nešto bojažljivo pokušavali ali ništa konkretno.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wake in Fright said:

Ne vjerujem da će Partizan ići na rizik da im Frenki bude prvi plej. Možda ga i oni vide u nekoj drugoj ulozi. Doveli bi oni pored njega još jednog igrača spolja. 

Frenkija ćemo na 4, nova Željkova genijalnost.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, John Terry said:

 

Hvala. Nešto slično sam i pretpostavio. Naknadna pamet, reverzibilna memorija i peglanje. 

 

Ili, kao u onoj dečjoj razbrajalici - mir, mir, mir, niko nije kriv.

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Nek grmi jako said:

 

https://www.danas.rs/sport/pablo-laso-opovrgao-tvrdnju-nebojse-covica/

 

Jel sam ja ovo izismislio ili su objavili Španci, a preneo Danas?

 

Kao što rekoh, sve je stvar percepcije i ko u šta želi da veruje.

E onda ako je Danas to napisao, ja im sve verujem. Mozda nisu u rangu sa informerom, ali ozbiljni izvrtaci istine, bar sto se naseg kluba tice.

Postavile su kolege linkove, pa da se ja ne ponavljam.

I opet kazem, po onome sto sam ja cuo, nismo se raspitivali za Nikotina(sala mala), mozda je nudjen, ali nista ozbiljno se nije desavalo.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ko nam je saopstio da smo ga kontaktirali? Jedan forumas ga je prizeljkivao (ili sto bi rekli balio nad njim :),

 

@Markoss nam je saopstio. covek ima solidno proverene infoe, rekao bih nesto bolje od drugih.

 

kontaktirali nije rec, vec da smo bili zainteresovani ali nam je bilo skupo (sto je od nas glupo).

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

@Markoss nam je saopstio. covek ima solidno proverene infoe, rekao bih nesto bolje od drugih.

 

kontaktirali nije rec, vec da smo bili zainteresovani ali nam je bilo skupo (sto je od nas glupo).

 

Frenki nam je bio prva zelja za tu poziciju spoljnog. Trazio 2 miliona, tu je sve stalo. Nasi su ocekivali da ce za daleko manje moci da ga pokupe. 

  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nek grmi jako said:

Danas je preneo, a napisali su Španci... Što zaveri protiv Čovića daje svetsku, ili barem kontinentalnu formu, sa elementima doktrine iz vremena generala Franka, zar ne?

Ne meni je samo zanimljivo kako si postavio vest i kada je stigao demant to si predstavio kao naknadnu pamet. Nista, pogresio sam, nisam video tu drugu izjavu.... vec naknadna pamet i pranje, sto bi znacilo da ne verujes u tu izjavu.

Znaci Covic je kontaktirao Lasa, ovaj je odbio ponudu, spanske novine napisale laz, a danas tu laz preneo i nikom nista. Ako su novinari, mogli su da napisu ljudi pogresili smo. Ja onda ne bih imao nista da im kazem, ovako su se spustili bas nisko(uzimajuci u obzir sve tekstove o nasem klubu).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...