Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

7 minutes ago, medobrundo said:

Kod Raduleta makar znamo u evro koliko košta dostojanstvo. Mada, deluje da će mu cena tek padati, možda ga čeka mesto u klupi pored Keselja

Kradja je za samo 300k igrac koji je ostavio dubok trag u reprezentaciji, osvajac srebrnih medalja na SP i OI, pristojna epizoda u NBA i EL...

Link to comment
Share on other sites

Jeste da ce sigurno kod komsija ali hipoteticki da li bi ste voleli da Mirotic dodje na 4 ali da se ne dovodi sg vec da u 12 ostane Lazic ???

 

edit: Ubio me Mirota sa tajmingom hahahaa

Edited by Nele
Link to comment
Share on other sites

Bravo Nikola kupio si me. Odbio si novac SNS-a i to što je vrhovni rekao da prekoputaši dobijaju ko pleve. E to mi je milo. Mada vidim da neki mediji koriste damage control ko što je rekao neki foruma beše da će ako  odbije KKP da pominju pretnje. Živ bio Nikola i srećno u daljoj karijeri

  • Like 6
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, suptil said:

EVROLIGA

KRAJ SAGE Mirotić ne dolazi u Partizan! Oglasio se opširnim saopštenjem!

Pametan covek. Sta ce mu cirkus u ovoj zemlji gde bi ga izvredjali i napadali gde god da potpise, zaradice istu sumu u Grckoj. Drago mi je sto na kraju nije prosao onaj bezobrazni pritisak preko Ostoje odnosno njegovih portala gde bi ispao los covek i lazni pravoslavac ako ne potpise za Partizan.

  • Like 25
Link to comment
Share on other sites

Iskreno da vam kažem odluka Mirotića mi se sviđa jer čovek iznad ovog blata u kojem se valjamo. Ali isto tako mi se ne sviđa što neće pojačati KKP. Stojim pri tome da je bila odlična ideja da pojača KKP jer bi na bitnim pozicijama bili oslabljeni ovako sad imaju hrpu para da dovedu ozbiljna pojačanja na 1, 4 i 5. 

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ја стварно не разумем оне који би уопште помислили да прете, да се спуштају на лични ниво у вези Миротића. Мислио сам да је ствар свршена. Моцарт кориговао квоту у корист Партизана у вези шансе за освајање Евролиге. Миротић укалкулисан. Партизан са саопштењем рачунамо на Миротића. И сад ово....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izuzetno poštujem Mirotića. Kao što je @Chaos Is Menapisao... Ne smatram da ni nas dobili zato što im je Mirotić u sastavu. On se ne bi tako baš uklopio sa pojedinima tamo.. da ne kažem kakvima...

Mislim ipak da je malo iskoristio ovo kao pretnja neka i to da izađe iz priče te. Verovatno se obećao Partizanu ali kad je video kuda to vodi ,rešio je da se ne zamera ni jednoj strani. Mislim da je shvatio da je pogrešio kada je obećao Željku i Saviću da će da dođe ukoliko ima čiste papire.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, suptil said:

Ја стварно не разумем оне који би уопште помислили да прете, да се спуштају на лични ниво у вези Миротића. Мислио сам да је ствар свршена. Моцарт кориговао квоту у корист Партизана у вези шансе за освајање Евролиге. Миротић укалкулисан. Партизан са саопштењем рачунамо на Миротића. И сад ово....

Ako je stvarno neko pretio to je dno dna. Nikoli sve najbolje u karijeri, dobio bi aplauze i da je potpisao za njih. Čovek kakav se retko radja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I šta ćemo sad sa onim navodima da mu je pretila uprava KK Crvena zvezda? Sva sreća pa sam toliko pismen i školovan, za razliku od svih domaćih novinara i portala, pa imam dva grama mozga da provalim naručen tekst Beograd->Barselona. Naravno da je Mirotić to demantovao, jer zna kako je uvek bio dočekivan u tom Pioniru, i sa kojim ljudima je zajednički učestvovao u humanitarnom radu. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikolaTest said:

Ako je stvarno neko pretio to je dno dna. Nikoli sve najbolje u karijeri, dobio bi aplauze i da je potpisao za njih. Čovek kakav se retko radja.

Нисам сигуран каква су струјања у Партизану и како су и ко је ово дозволио. Знам неке Партизанове навијаче који су као хит почели да певају рефрен песме Мирослава Илића Дајем реч.

Link to comment
Share on other sites

Ko god da je iskoristio društvene mreže za pretnje Mirotiću, Milutinovu svojevremeno, Madaru kao najsvežiji primer...Otvoriti neki Gulag i da bog zaboravi na njih...Ovo je negativan marketing za sve sportiste koji i pomisle da dođu da igraju ovde...

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ако му је неко претио онда треба да се дају имена и презимена јер је то кривично дело. А писање порука са лажних профила ко то узима за озбиљно? Онда се великој већини спортиста прети. То је свакако болесно јако. Само име и презиме тај и тај прети тим и тим.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stanko1997 said:

I šta ćemo sad sa onim navodima da mu je pretila uprava KK Crvena zvezda? Sva sreća pa sam toliko pismen i školovan, za razliku od svih domaćih novinara i portala, pa imam dva grama mozga da provalim naručen tekst Beograd->Barselona. Naravno da je Mirotić to demantovao, jer zna kako je uvek bio dočekivan u tom Pioniru, i sa kojim ljudima je zajednički učestvovao u humanitarnom radu. 

Ja se iskreno nadam da ce klub da tuzi za narusavanje ugleda sve domace i strane medije koji su preneli vest, taman da dobro ojacamo budzet za sledecu godinu.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Kakva plejada beskičmenjaka i poltrona na obje strane foruma. Ovamo samoprozvana božija noga i čovjek koji mrzi more ,a tamo irelevantni zagovornici filozofije "nismo isti". 

Ne mogu me izbaciti iz takta devijacije koje se talože godinama, ali ljudska glupost i odsustvo racia , izopačen moralni kompas, nemanje etike, uvijek me pomjere sa mjesta. 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Milko Miller said:

Pametan covek. Sta ce mu cirkus u ovoj zemlji gde bi ga izvredjali i napadali gde god da potpise, zaradice istu sumu u Grckoj. Drago mi je sto na kraju nije prosao onaj bezobrazni pritisak preko Ostoje odnosno njegovih portala gde bi ispao los covek i lazni pravoslavac ako ne potpise za Partizan.

Tekst koji se pojavio pre dva dana je nevidjeno sranje, pravoslavac, dao rec, pruzio ruku Ostoji strasno

Sam Mirota pominje tekstove koji su volja i masta pojedinca 

Tezak bullshit

 

Ocito je spin masinerija  krenula kad se znalo da je propao dogovor

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, srlepajce said:

 

 

Ocito je spin masinerija  krenula kad se znalo da je propao dogovor

Ali zasto je propao? To je pitanje. Novi momenti sa otkazom i sudom u Barseloni, mnogo veca ponuda u medjuvremenu od strane treceg kluba ili nesto sasvim novo kao faktor.

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...