Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

49 minutes ago, Kankkunen said:

 

Facu Kampaco: Samo me pustite da igram, tužan sam ❤️

Bila je čast

 

Kad se setim toga i saveta zašto baš tamo i   poziva nekih koji se ne odbijaju

Spoiler

giphy.gif

 

 

 

Edited by Alexandar
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, TheVojkanBencic said:

Mračenje ili ne, ali je istina 🙂

Ja sam ta nesrećna generacija koja je u trenucima kada sam mi je KKCZ najviše značila (od Zvezde - Meš perioda do dolaska Pešića) oči iskrvario i živce pogubio, mogao bih doktorat napisati na temu "KKCZ i podrška publike", koliko me je znala prazna hala boleti 🙂

navijanje za klub donosi lepe ali i bolne trenutke, ne navija se samo za klubove koji imaju pune hale i najbolje timove i večito pobeđuju

Edited by Perkos2
  • Like 5
  • Love 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Perkos2 said:

navijanje za klub donosi lepe ali i bolne trenutke, ne navija se samo za klubove koji imaju pune hale i najbolje timove i večito pobeđuju

 

Pa covek to i kaze. Nas ima najvise od svih navijaca ali nismo pokazali da volimo kk kad mu je bilo tesko.

 

Takodje mislim da necemo ispunjavati arenu ni ove godine.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

 

Pa covek to i kaze. Nas ima najvise od svih navijaca ali nismo pokazali da volimo kk kad mu je bilo tesko.

 

Takodje mislim da necemo ispunjavati arenu ni ove godine.

Mislim da hoćemo. Ali kad ne ide neminovno će biti praznija. A baš me interesuje ABA posećenost kakva će nam biti s obzirom da ni u Pioniru nas nije bilo više od 5k.

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Dropkick Murphys said:

I Bentil sa Martinom u Japanu. 

 

 

dUšKo iMaO dVa mESeCa dA sPrEmI fInALe i NiJe uSpEo dA oSvOjI TiTuLu

 

Sto bi prekoputa rekli "f4 igraci" 🤦‍♂️

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, uini said:

 

ma jok, sezonska bi u tom slucaju bila neplaniran trosak, predstavljen kroz ppt prezentaciju porodici, u kojoj se odricem a, b, c i d zadovoljstine.

 

takodje me brine i taj potencijalni prelazak u arenu, ako to znaci onaj grobarski tetmin od 21h, jer sam tad budan iskljucivo u letnjem periodu.

jos do pionira mogu pesaka, do arene mogu na vucicevom imaginarnom letecem automobilu.

 

i onda tako ja cekam prevoz da idem kuci

 

..sve u svemu, nisam siguran da mi se isplati dolazak frenkija :lol_2:

 

 

Odma' ti pravim kombinaciju :lol_2:

 

Ako si blizu Pionira blizu si i Vuka ili Pancevackog mosta, pa pesaka do voza i za 17 min si na stanici Novi Beograd odakle imas 10 min peske do Arene!

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nunilo said:

 

Odma' ti pravim kombinaciju :lol_2:

 

Ako si blizu Pionira blizu si i Vuka ili Pancevackog mosta, pa pesaka do voza i za 17 min si na stanici Novi Beograd odakle imas 10 min peske do Arene!

 

s'druge strane, bilo bi lepo da frenki vidi pionir & ljubicu a ne samo kalemegdan i fransh :i

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lepo vi pravite planove za put do Arene, ali mi danas ne objavismo nikakav potpis. Tesko ce si i Pionir napuniti sa ovim cime sad raspolazemo. O cemu se radi? Gotov prelazni rok? Zabrinut sam, nije ovo do sada dovoljno.

 

 

 

Edit: Irony Mode Off.

Edited by drakon1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

Znam celu pricu o tome kako i sta i da ne treba ali opet mi je nelagodno. Znam da je to novac uzet iz dzepova nesrecnih, siromasnih, koji neki spas traze u kladionici. Ne mogu da mi ne bude zao.

 

A inace bi taj novac otisao u dzepove gradjana... postoji neki bazen tog novca koji se godisnje rasporedjuje u investicije i razna davanja. Stvar je samo preraspodele novca. Kako god okrenes neko ce da bude nezadovoljan, pa i kad bude direktnog davanja razlicitim ketegorijama(penzioneri, deca, nezaposleni).

 

Objektivno u košarci se najbolji odnos izmedju ulaganja i rezultata, ja smatram da kao zemlja košarke imamo imperativ da imamo 2 konkurentna tima u EL. Ne svidja mi se nacin trosenja, premalo prostora za mlade, nedovoljno davanje malim klubovima. Koliko god je imperativ da se u BG gleda najbolja košarka u Evropi, toliko bi bilo sjajno da se neki Evrokup ili Liga Šampiona igra u Čačku. Tu bi bilo pravog prostora za stvaranje igrača.

 

Partizan i Zvezda će ove sezone imati budžete koji su izmedju 15 i 20 miliona. Kumulativno recimo oko 35. Prihodovace trecinu od karata, privantih sponzora i drugog marketinga. Mozda i vise. Drzava ce im dati recimo 20ak miliona. A mogla je i da im da duplo manje, ali bi onda i spostveni prihodi bili manji kao i konkuretnost. A za tu razliku nijedan čovek u Srbiji ne bi živeo bolje.

 

Takodje ne mogu ista davanja da budu sada kada su ove cene i kada je budzet preko 2000 milijardi i pre 10 godina kada je neki Šabaz koštao plafon 500k, a budzet drzave bio manji od 1000 milijardi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Moraju se i taj KRK i KLS osvojiti. Ako mu odgovara ova situacija da bude 14i igrač na rosteru, neka ga, može ponešto da pruži na parketu a sigurno je i daleko najjeftiniji naš igrač, valja se za patkometriju i čiji je tata siromašniji priču.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bode said:

Koliko mladih i talentovanih igraca ima, sve je stvar dobre selekcije.

Nemam nista protiv Lazarevica, al decko veze nema, ocajan potez!

Poslušaj konferenciju Saše Obradovića nakon zadnjeg meča sa Monakom.

 

Ako koliko toliko navježba šut za 3 poena, što nije atomska fizika, biće nam od koristi. Svakako će većinu mečeva u EL biti van 12.

Edited by Howie Roseman
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Howie Roseman said:

Poslušaj konferenciju Saše Obradovića nakon zadnjeg meča sa Monakom.

 

Ako koliko toliko navježba šut za 3 poena, što nije atomska fizika, biće nam od koristi. Svakako će većinu mečeva u EL biti van 12.

 

Decko puni 27 za mesec dana. Kad nije naucio do sada, nece nikad

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kada je rekao da je jedna od najboljih defanzivnih cetvorki?

Da, secam se.

Ako si poverovao u to, onda si jako mlad, a Obradovic veliki zvezdas.

Sto se suta tice, decko ima 26 godina.

Ako nije do sada, ni nece.

Pravimo jos jednog Branka Lazica, kao da prvi nije dovoljan.

Link to comment
Share on other sites

Ако ми се неко као кошаркаш не свиђа то је сигурно Лазаревић, али ми већ имамо 6 странаца + Симоновић који се исто рачуна у странца и још двојица се најављују, неко мора играти и куп и клс. Већином ће бити ван 12 тако да није тешко сварити ово.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Howie Roseman said:

Poslušaj konferenciju Saše Obradovića nakon zadnjeg meča sa Monakom.

 

Ako koliko toliko navježba šut za 3 poena, što nije atomska fizika, biće nam od koristi. Svakako će većinu mečeva u EL biti van 12.

Nije problem njemu sut za tri, nego polaganja o tablu ili direktno spustanje lopte u obruc sa 0 metara udaljenosti od kosa. Trojke su najmanji problem.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...